Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 14 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 14 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Andreas Sebastian Weiser, vlastní Suverénní řád Maltézských rytířů - České velkopřevorství.
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dozorčí rada a další orgány · 6
- Vladimír Lobkowiczpředseda · od 2023 · nar. 1972 · Plzeňdalších 3 firmy:3 aktivních
- Bedřich Polapředseda · od 2023 · nar. 1963 · Prahadalších 5 firem:5 aktivních
- Jan Rudolfčlen · od 2023 · nar. 1974 · Prahadalších 11 firem:10 aktivních1 zaniklo jinak
- Michal Umlaufmístopředseda · od 2023 · nar. 1978 · Velká Bystřicedalších 2 firmy:2 aktivních
- Stanislav Kosíkčlen · od 2026 · nar. 1964 · Prahadalších 3 firmy:3 aktivních
- Ursula Czerninčlen · od 2026 · nar. 1959 · Dymokurydalších 3 firmy:3 aktivních
Dříve ve firmě · 1
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Maltézská pomoc, o.p.s.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
Maltézská pomoc, o.p.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 426 z 437firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 24 letna trhu, déle než 636 z 878 firem oboru v Praze
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 2002 dnes funguje
- 6 firemsídlí na stejné adrese
- 644,8 mil. Kč446 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 44,7 mil. Kčv 199 dotacích z veřejných rozpočtů
- 5 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 20,9 mil. Kč bez DPH
- 3 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 13 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 10 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Ambulantní nebo terénní sociální služby v Praze · 437 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 426
- Ve stejném pásmu
- 4
- Větších
- 7
- 0153
- 1 - 574
- 6 - 929
- 10 - 1943
- 20 - 2415
- 25 - 4955
- 50 - 9932
- 100 - 19925
- 200 - 249tato firma4
- 250 - 4995
- 1000 - 14992
Ročník 2002
Z 78 subjektů oboru zapsaných v roce 2002 dnes funguje 76. Maltézská pomoc, o.p.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
- Maltézská pomoc, o.p.s.200 - 249 zaměstnancůod 2002Tato firma · stejně velké →
- Asistence, o.p.s.200 - 249 zaměstnancůod 1995
- VOLONTÉ CZECH, o.p.s.200 - 249 zaměstnancůod 2000
- Centrum sociálních služeb Praha 2200 - 249 zaměstnancůod 2001
- Arcidiecézní charita Praha250 - 499 zaměstnancůod 1991
- HEWER, z.s.250 - 499 zaměstnancůod 1997
- Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, příspěvková organizace250 - 499 zaměstnancůod 2001
- Centrum sociálních služeb Praha250 - 499 zaměstnancůod 2001
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
446 smluv za 644,8 mil. Kč, nejvíc s HLAVNÍ MĚSTO PRAHA (44 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA45 smluv284,1 mil. Kč
- Olomoucký kraj65 smluv144,2 mil. Kč
- Středočeský kraj37 smluv79,1 mil. Kč
- Jihomoravský kraj42 smluv68,5 mil. Kč
- Ústecký kraj27 smluv23,6 mil. Kč
- Zlínský kraj36 smluv14,9 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2025Podprogram č. 1 (UZ 13 305) - Maltézská pomoc, o. p. s.; IČO 26708451 - smlouva o poskytnutí dotace26 mil. Kč
- Dodatek č. 1 - KE SMLOUVĚ O POSKYTNUTÍ NEINVESTIČNÍ DOTACE NA PODPORU SOCIÁLNÍCH SLUŽEB - navýšení dotace - dofinancováníuzavřena 12. 10. 2026 · dodatek2,5 mil. Kč
- Křesadlo 2026 - "CENA PRO OBYČEJNÉ LIDI, KTEŘÍ DĚLAJÍ NEOBYČEJNÉ VĚCI"uzavřena 29. 10. 2026123 967 Kč
- Rozvoj osobní asistence v Olomouckém kraji_část_4uzavřena 26. 10. 20266,4 mil. Kč
- Dodatek č. 2 Podprogram č. 1 (UZ 13 305) - Maltézská pomoc, o. p. s.; IČO 26708451 - smlouva o poskytnutí dotaceuzavřena 20. 10. 2026 · dodatek1,6 mil. Kč
- Smlouva o poskytnutí neinvestiční dotace z Fondu Zlínského kraje na realizaci projektu: „Rozvoj dobrovolnictví v oblasti pomoci seniorům, nemocným, osobám se zdravotním postižením a podpory dětí a mládeže ve ZK“uzavřena 9. 10. 202680 000 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
199 dotací za 44,7 mil. Kč (2007–2025); nejvíc přiznal Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo práce a sociálních věcí104 dotací31,7 mil. Kč
- Ministerstvo vnitra92 dotací6,6 mil. Kč
- Úřad práce České republiky2 dotace6,4 mil. Kč
- Úřad práce hl.m. Prahy1 dotace38 000 Kč
Největší a poslední dotace
- Největší dotace · 20160026708451-4339Úřad práce České republiky5,4 mil. Kč
- Maltézská pomocMinisterstvo práce a sociálních věcí · 2025 · Mimořádné dotace pro poskytovatele sociálních služeb1,5 mil. Kč
- Pomoc osamoceným seniorům a osobám se zdravotním postiženímMinisterstvo vnitra · 2025 · Rozvoj dobrovolnické služby414 000 Kč
- Sociálně-aktivizační programy pro děti, mládež a podporu rodinyMinisterstvo vnitra · 2025 · Rozvoj dobrovolnické služby68 000 Kč
- Pomoc pečujícím při hlídání nemocných a postiženýchMinisterstvo vnitra · 2025 · Rozvoj dobrovolnické služby40 000 Kč
- Dopisování s vězniMinisterstvo vnitra · 2025 · Rozvoj dobrovolnické služby38 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
5 vyhraných zakázek za 20,9 mil. Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Olomoucký kraj5 zakázek20,9 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2026„Podpora koordinovaného využívání dobrovolníků v Olomouckém kraji“Olomoucký kraj5,6 mil. Kč
- zjednodušený režim · 2026Podpora koordinovaného využívání dobrovolníků v Olomouckém krajiOlomoucký kraj5,6 mil. Kč
- 2023Podpora koordinovaného využívání dobrovolníků v oblasti sociální integraceOlomoucký kraj4 mil. Kč
- nadlimitní · 2016Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi - Poskytování sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi se zdravotním postižením na OlomouckuOlomoucký kraj3,9 mil. Kč
- 2020Podpora koordinovaného využívání dobrovolníků v oblasti sociální integrace II.Olomoucký kraj2 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 7 · nafta 4 · LPG 1 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 4. 2023Nový ve vedeníAndreas Sebastian Weiser (člen statutárního orgánu)
- 31. 3. 2023Odchod z vedeníIng. Jiří Juda (člen statutárního orgánu)
- 1. 4. 2009Nový ve vedeníIng. Jiří Juda (člen statutárního orgánu)
- 26. 6. 2002Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 78 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
vckhm9h
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ26708451
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Dříve poskytovala zdravotní službyPoskytovatelé zdravotních služebdříve
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Lázeňská 485/2, Malá Strana (Praha 1), 11800 Praha
- Artiseme Global s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2020 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Artiseme s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2018 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- Janecký Studio s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Medicine for Lebanon, spolekSpolek · od 1995Aktivní
- Spolek Karel IV.Spolek · od 1999Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 26708451
- Právní forma
- Obecně prospěšná společnost
- Hlavní činnost
- Ambulantní nebo terénní sociální služby
- Zaměstnanci
- 200 - 249 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 26. 6. 2002
- Poslední změna
- 2. 11. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Maltézská pomoc, o.p.s.
Otázky
Časté otázky o firmě Maltézská pomoc, o.p.s.
Kdy vznikla firma Maltézská pomoc, o.p.s.?
Kolik zaměstnanců má Maltézská pomoc, o.p.s.?
Kde sídlí Maltézská pomoc, o.p.s.?
Jaké je IČO firmy Maltézská pomoc, o.p.s.?
Jakou datovou schránku má Maltézská pomoc, o.p.s.?
Kdo je ve vedení firmy Maltézská pomoc, o.p.s.?
Komu patří Maltézská pomoc, o.p.s.?
Je Maltézská pomoc, o.p.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Maltézská pomoc, o.p.s. zabývá?
Je Maltézská pomoc, o.p.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Ambulantní nebo terénní sociální služby v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu