Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 16 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 16 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Petr Vodák a 3 další, vlastní Imanto AG (100 %).
Statutární orgán
- Petr Vodákjednatel · od 2012 · nar. 1967 · Olomoucdalších 1 firma:1 aktivních
- Nicolas Zbindenjednatel · od 2022 · nar. 1977 · Frenkendorfjiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Ondráčekprokura · od 2022 · nar. 1971 · Valašské Meziříčídalších 1 firma:1 aktivních
- Zdeněk Utěšenýprokura · od 2022 · nar. 1975 · Šumperkdalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
- Imanto AG100 %od 2004 · vklad 800 mil. Kč
Dříve ve firmě · 3
- Mgr. Tomáš Abrahamjednatel · od 2002 · do 2022 · nar. 1968 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Dr. Bernhard Studerjednatel · od 2003 · do 2004 · nar. 1961jiné firmy v rejstříku nemá
- Miele Beteiligungs-GmbHspolečník · od 2002 · do 2004
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Miele technika s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Miele technika s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 23 letv registru, od roku 2002
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2002 dnes funguje
- 1 firmasídlí na stejné adrese
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 33,3 mil. Kč58 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 14,2 mil. Kčv 6 dotacích z veřejných rozpočtů
- 3 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 26 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 7 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba elektrických zařízení v Uničově · 7 aktivních firem s uvedenou velikostí
Ročník 2002
Z 223 subjektů oboru zapsaných v roce 2002 dnes funguje 218. Miele technika s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Uničově, nejpodobnější velikostí
VšechnyVeřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
58 smluv za 33,3 mil. Kč, nejvíc s Úřad práce České republiky (74 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Úřad práce České republiky25 smluv24,5 mil. Kč
- Archeologické centrum Olomouc, příspěvková organizace1 smlouva8,5 mil. Kč
- Město Uničov7 smluv5,6 mil. Kč
- Státní pozemkový úřad3 smlouvy5 mil. Kč
- Dům dětí a mládeže Vila Tereza, Uničov6 smluv450 100 Kč
- Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava2 smlouvy59 000 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2022Dohoda o podmínkách AD a ZAV na stavbě Rozšíření areálu Miele technika8,5 mil. Kč
- Navýšení kapacity turnusu na 40 dětí.uzavřena 10. 6. 2026 · dodatekcena neuvedena
- Objednávka veletrhu kariéra+ 2026uzavřena 10. 3. 202659 000 Kč
- Uspořádání letního příměstského tábora pro děti zaměstnanců Miele technika s.r.o., Šumperká 1348, 783 91 Uničov.uzavřena 18. 3. 202693 600 Kč s DPH
- Smlouva o dodávce pitné vody a odvádění odpadní vodyuzavřena 17. 9. 2025cena neuvedena
- Poskytnutí příspěvku DIGI pro firmuuzavřena 9. 7. 2025193 000 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
6 dotací za 14,2 mil. Kč (2007–2010); nejvíc přiznal Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo práce a sociálních věcí4 dotace13,9 mil. Kč
- Úřad práce v Olomouci2 dotace309 736 Kč
Poslední dotace
- 1238Ministerstvo práce a sociálních věcí · 20104,2 mil. Kč
- OLA-ML-28/2009Úřad práce v Olomouci · 2009204 336 Kč
- OLA-MZ-1/2009Úřad práce v Olomouci · 2009105 400 Kč
- 1/2008Ministerstvo práce a sociálních věcí · 20086,5 mil. Kč
- 511Ministerstvo práce a sociálních věcí · 2008192 180 Kč
- 1238Ministerstvo práce a sociálních věcí · 20073 mil. Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 21 · benzín 3 · ostatní 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 3. 10. 2022Nový ve vedeníJiří Ondráček (prokura)
- 3. 10. 2022Nový ve vedeníZdeněk Utěšený (prokura)
- 1. 10. 2022Nový ve vedeníNicolas Zbinden (jednatel)
- 30. 9. 2022Odchod z vedeníMgr. Tomáš Abraham (jednatel)
- 1. 7. 2012Nový ve vedeníPetr Vodák (jednatel)
- 14. 7. 2006Změna základního kapitálu300 000 000 → 800 000 000 Kč
- 11. 5. 2004Odchod z vedeníDr. Bernhard Studer (jednatel)
- 6. 5. 2004Odchod společníkaMiele Beteiligungs-GmbH
Celá historie · další 6Skrýt starší
- 6. 5. 2004Nový společníkImanto AG – 100 %
- 6. 5. 2004Změna základního kapitálu150 000 000 → 300 000 000 Kč
- 6. 5. 2004PřesídleníBrno → Uničov
- 25. 6. 2003Nový ve vedeníDr. Bernhard Studer (jednatel)
- 9. 6. 2003Změna základního kapitálu1 000 000 → 150 000 000 Kč
- 13. 12. 2002Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 223 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
73wmn95
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ26307391
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Dříve plátce spotřební daněSpotřební daněukončeno
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Uničov
- Okres
- Olomouc · 59 845 aktivních
- Kraj
- Olomoucký kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Šumperská 1348, 78391 Uničov
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 26307391
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Výroba elektrických spotřebičů převážně pro domácnost
- Další činnosti
- Výroba neelektrických spotřebičů převážně pro domácnost, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, 68200
- Zaměstnanci
- 1500 - 1999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 13. 12. 2002
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Miele technika s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Miele technika s.r.o.
Kdy vznikla firma Miele technika s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Miele technika s.r.o.?
Kde sídlí Miele technika s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Miele technika s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Miele technika s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Miele technika s.r.o.?
Komu patří Miele technika s.r.o.?
Je Miele technika s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Miele technika s.r.o. zabývá?
Je Miele technika s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba elektrických zařízení v Uničově?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu