Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | 8,6 mil. | 35,9 mil. |
| 2024 | – | 5,3 mil. | 27,3 mil. |
| 2023 | – | 4,7 mil. | 22 mil. |
| 2022 | – | 2,1 mil. | 17,3 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 32 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Roky 2022–2025.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Petr Sedláček, vlastní Petr Sedláček (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
NÁBYTEK SEDLÁČEK s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
NÁBYTEK SEDLÁČEK s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 383 z 386firem oboru v Plzni s uvedenou velikostí je menších
- 22 letna trhu, déle než 280 z 589 firem oboru v Plzni
- 100 %firem oboru zapsaných v roce 2004 dnes funguje
- 5,2 mil. Kč32 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 4,7 mil. Kčv 13 dotacích z veřejných rozpočtů, 98 % z fondů EU
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 15 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 4 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba a rozvod elektřiny, plynu, tepla a klimatizovaného vzduchu v Plzni · 386 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 383
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 2
Ročník 2004
Z 212 subjektů oboru zapsaných v roce 2004 dnes funguje 211. NÁBYTEK SEDLÁČEK s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Plzni, nejpodobnější velikostí
Všechny- NÁBYTEK SEDLÁČEK s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 2004Tato firma · stejně velké →
- Plzeňská teplárenská Energetické služby, s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 2007
- Prodej tepla s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1995
- EUROSOFT - Control s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2006
- BENOCO, s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2000
- APETIT SERVIS s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2014
- MVE Hradiště, s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2020
- Plzeňská teplárenská, a.s.500 - 999 zaměstnancůod 1994
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
32 smluv za 5,2 mil. Kč, nejvíc s Úřad práce České republiky (43 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Úřad práce České republiky15 smluv2,2 mil. Kč
- SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace8 smluv1,8 mil. Kč
- Město Kralovice4 smlouvy270 081 Kč
- Karlovarská krajská nemocnice a.s.1 smlouva249 772 Kč
- Střední průmyslová škola dopravní, Plzeň, Karlovarská 991 smlouva213 906 Kč
- Dětský domov DOMINO, Plzeň1 smlouva205 000 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2018objednávka494 886 Kč
- DOHODA o zabezpečení vzdělávací aktivity a poskytnutí příspěvku v rámci projektu Vzdělávání pro firmy č. 510317/26/Puzavřena 21. 10. 2026172 148 Kč
- DOHODA o zabezpečení vzdělávací aktivity a poskytnutí příspěvku v rámci projektu Vzdělávání pro firmy č. 485002/26/Puzavřena 9. 10. 2026137 719 Kč
- Objednávka 700/260388/2026uzavřena 9. 10. 202689 203 Kč
- Objednávka 700/260313/2026uzavřena 24. 7. 2026203 944 Kč
- OBJEDNÁVKY - Akceptace cenové nabídky na nákup nábytku do kanceláře MěÚ Kralovice, Manětínská 493uzavřena 26. 6. 202580 236 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
13 dotací za 4,7 mil. Kč (2006–2020), 98 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 4,7 mil. Kčnárodní zdroje · 72 761 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu1 dotace2,7 mil. Kč
- Úřad práce České republiky11 dotací2,1 mil. Kč
- Úřad práce Plzeň-sever1 dotace32 761 Kč
Poslední dotace
- NÁBYTEK SEDLÁČEK s.r.o. - technologie pro digitální transformaciMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2020 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost2,7 mil. KčEU
- PSA-MN-2/2019Úřad práce České republiky · 2019205 000 KčEU
- PSA-MN-8/2018Úřad práce České republiky · 2018121 840 KčEU
- PSA-MN-11/2017Úřad práce České republiky · 2017364 000 KčEU
- PSA-MN-12/2017Úřad práce České republiky · 2017268 640 KčEU
- PSA-MN-6/2017Úřad práce České republiky · 2017247 500 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 8 · benzín 5 · ostatní 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 28. 11. 2016PřesídleníPlzeň
- 1. 10. 2004Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 212 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
avgpf65
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ26379236
Finanční úřad · Územní pracoviště v Plzni
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Plzeň
- Okres
- Plzeň-město · 54 711 aktivních
- Kraj
- Plzeňský kraj
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 26379236
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Výroba elektřiny
- Další činnosti
- Přenos elektřiny, Truhlářské práce, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Zaměstnanci
- 25 - 49 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 1. 10. 2004
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy NÁBYTEK SEDLÁČEK s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě NÁBYTEK SEDLÁČEK s.r.o.
Kdy vznikla firma NÁBYTEK SEDLÁČEK s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má NÁBYTEK SEDLÁČEK s.r.o.?
Kde sídlí NÁBYTEK SEDLÁČEK s.r.o.?
Jaké je IČO firmy NÁBYTEK SEDLÁČEK s.r.o.?
Jakou datovou schránku má NÁBYTEK SEDLÁČEK s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy NÁBYTEK SEDLÁČEK s.r.o.?
Komu patří NÁBYTEK SEDLÁČEK s.r.o.?
Je NÁBYTEK SEDLÁČEK s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se NÁBYTEK SEDLÁČEK s.r.o. zabývá?
Je NÁBYTEK SEDLÁČEK s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba a rozvod elektřiny, plynu, tepla a klimatizovaného vzduchu v Plzni?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu