Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | 11,6 mil. | 33,9 mil. |
| 2024 | – | 12,9 mil. | 25,3 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 18 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Mgr. Martin Hrehovčík, vlastní VISION HOLDING s.r.o. (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 2
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
MARKET VISION s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
MARKET VISION s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 10 672 z 10 679firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 24 letna trhu, déle než 17 386 z 21 204 firem oboru v Praze
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 2002 dnes funguje
- 4 firmysídlí na stejné adrese
- 3,8 mil. Kč30 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1 veřejná zakázkavyhraných, v ISVZ
- 7 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 5 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 5 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Reklama a průzkum trhu v Praze · 10 679 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 10 672
- Ve stejném pásmu
- 4
- Větších
- 3
- 08 359
- 1 - 51 721
- 6 - 9213
- 10 - 19163
- 20 - 2439
- 25 - 4987
- 50 - 9953
- 100 - 19920
- 200 - 2497
- 250 - 49910
- 500 - 999tato firma4
- 1000 - 14991
- 1500 - 19992
Ročník 2002
Z 969 subjektů oboru zapsaných v roce 2002 dnes funguje 942. MARKET VISION s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- MARKET VISION s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2002Tato firma · stejně velké →
- Smollan, spol. s r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1997
- Sales House s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2009
- Beecare a.s.500 - 999 zaměstnancůod 2022
- KANTAR CZ s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1992
- Noe's, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1998
- TESS promotion s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1999
- VML Czechia s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1999
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
30 smluv za 3,8 mil. Kč, nejvíc s Výstaviště Praha, a.s. (46 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Výstaviště Praha, a.s.14 smluv1,7 mil. Kč
- Státní ústav pro kontrolu léčiv2 smlouvy848 000 Kč
- Univerzita Hradec Králové4 smlouvy415 890 Kč
- Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.1 smlouva259 240 Kč
- Krkonoše - svazek měst a obcí2 smlouvy255 960 Kč
- Liberecký kraj1 smlouva111 308 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2017Pravidelný měsíční monitoring nelegálních nabídek léčiv na předpis na internetu608 000 Kč
- Průzkum spokojenosti areálu Výstavištěuzavřena 29. 5. 202675 768 Kč
- Průzkum spokojenosti areálu Holešovické tržniceuzavřena 1. 6. 202675 768 Kč
- Objednávka průzkumu veřejného míněníuzavřena 7. 4. 202655 390 Kč
- Objednávka - průzkum - online dotazováníuzavřena 24. 2. 202697 100 Kč
- Dohoda o vypořádání bezdůvodného obohacení ke Smlouvě o dílo - výzkumný projekt k tématu výběru krátkodobého ubytováníuzavřena 12. 1. 2026130 180 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
1 vyhraná zakázka od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- Letiště Praha, a. s.1 zakázka1×
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 4 · nafta 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 9. 1. 2015PřesídleníPraha
- 9. 1. 2015Odchod z vedeníMgr. Martin Hrehovčík (jednatel)
- 26. 6. 2014Odchod společníkaMgr. Martin Hrehovčík
- 26. 6. 2014Nový společníkVISION HOLDING s.r.o. – 100 %
- 13. 7. 2010PřesídleníPraha
- 24. 3. 2005PřesídleníPraha
- 24. 3. 2005PřesídleníPraha
- 24. 3. 2005PřesídleníPraha
- 3. 12. 2003PřesídleníPraha
- 14. 1. 2002Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 969 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
8z3j9mv
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ26502097
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 4
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Baarova 1405/3A, Michle (Praha 4), 14000 Praha
- Future Rockstars s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
- OFFICE BAAROVA s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2014Aktivní
- Sdružení 2001, JEDNOTKA - SOFTEC SERVIS 10218Pobočný spolek · od 1998Aktivní
- VISION HOLDING s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2014Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 26502097
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Reklamní činnosti
- Zaměstnanci
- 500 - 999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 14. 1. 2002
- Poslední změna
- 30. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy MARKET VISION s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě MARKET VISION s.r.o.
Kdy vznikla firma MARKET VISION s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má MARKET VISION s.r.o.?
Kde sídlí MARKET VISION s.r.o.?
Jaké je IČO firmy MARKET VISION s.r.o.?
Jakou datovou schránku má MARKET VISION s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy MARKET VISION s.r.o.?
Komu patří MARKET VISION s.r.o.?
Je MARKET VISION s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se MARKET VISION s.r.o. zabývá?
Je MARKET VISION s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Reklama a průzkum trhu v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu