Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 13 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 13 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Martin Pípa a 3 další, vlastní HLAVNÍ MĚSTO PRAHA (100 %).
Statutární orgán
- Ing. Martin Pípačlen představenstva · od 2020 · nar. 1979 · Brnodalších 4 firmy:4 aktivních
- PhDr. Filip Hájekpředseda představenstva · od 2024 · nar. 1979 · Prahadalších 2 firmy:2 aktivních
- Ing. Marcel Homolkamístopředseda představenstva · od 2024 · nar. 1976 · Prahadalších 3 firmy:3 aktivních
- Ing. Petr Kožíšekmístopředseda představenstva · od 2026 · nar. 1966 · Žatecdalších 4 firmy:3 aktivních1 zaniklo jinak
Společníci a akcionáři
Dozorčí rada a další orgány · 9
- Marek Parisčlen dozorčí rady · od 2020 · nar. 1991 · Prahadalších 4 firmy:4 aktivních
- Ing. Adam Scheinherr, MSc., Ph.D.člen dozorčí rady · od 2022 · nar. 1987 · Prahadalších 1 firma:1 aktivních
- Bc. Martin Jedličkamístopředseda dozorčí rady · od 2022 · nar. 1986 · Prahadalších 1 firma:1 aktivních
- Mgr. Martin Duškačlen dozorčí rady · od 2023 · nar. 1992 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Luděk Dostálčlen dozorčí rady · od 2023 · nar. 1964 · Prahadalších 13 firem:13 aktivních
- Ing. Gabriela Lněničkováčlen dozorčí rady · od 2023 · nar. 1979 · Prahadalších 2 firmy:2 aktivních
- Mgr. Pavel Dobešmístopředseda dozorčí rady · od 2023 · nar. 1982 · Prahadalších 10 firem:10 aktivních
- Tomáš Holečekčlen dozorčí rady · od 2023 · nar. 1964 · Prahadalších 3 firmy:3 aktivních
- Mgr. Ing. Jaromír Beránekpředseda dozorčí rady · od 2026 · nar. 1986 · Prahadalších 10 firem:10 aktivních
Dříve ve firmě · 12
- Ing. Petr Kožíšekčlen představenstva · od 2024 · do 2026 · nar. 1966 · Žatecdalších 4 firmy:3 aktivních1 zaniklo jinak
- Ing. Josef Richtrmístopředseda představenstva · od 2021 · do 2026 · nar. 1971 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- PhDr. Filip Hájekmístopředseda představenstva · od 2021 · do 2024 · nar. 1979 · Prahadalších 2 firmy:2 aktivních
- Mgr. Jozef Sinčák, MBApředseda představenstva · od 2019 · do 2024 · nar. 1970 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Josef Richtrčlen představenstva · od 2021 · do 2021 · nar. 1971 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- PhDr. Filip Hájekčlen představenstva · od 2019 · do 2021 · nar. 1979 · Prahadalších 2 firmy:2 aktivních
- prof. Ing. Karel Pospíšil, Ph.D.místopředseda představenstva · od 2019 · do 2020 · nar. 1969 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Petr Smolkapředseda představenstva · od 2017 · do 2019 · nar. 1970 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jiří Tumpach, MBAčlen představenstva · od 2017 · do 2019 · nar. 1959 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- PhDr., Ing. Matěj Fichtner, MBAmístopředseda představenstva · od 2018 · do 2019 · nar. 1984 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Bc. František Adámekčlen představenstva · od 2018 · do 2018 · nar. 1955 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Filip Neussermístopředseda představenstva · od 2017 · do 2018 · nar. 1981 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Patří
Vlastní · 1
Sesterské firmy
Shrnutí · spočítáno z registrů
Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 1 119 z 1 129firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 12 letna trhu, déle než 1 026 z 2 469 firem oboru v Praze
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 2014 dnes funguje
- 19 firemsídlí na stejné adrese
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 66,2 mld. Kč30 062 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 6 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 3,7 mil. Kč bez DPH
- 13 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 116 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 5 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti související se stavbami a úpravou krajiny v Praze · 1 129 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 1 119
- Ve stejném pásmu
- 7
- Větších
- 3
- 0688
- 1 - 5220
- 6 - 950
- 10 - 1945
- 20 - 2418
- 25 - 4951
- 50 - 9924
- 100 - 19912
- 200 - 2495
- 250 - 4996
- 500 - 999tato firma7
- 1000 - 14991
- 2000 - 24992
Ročník 2014
Z 285 subjektů oboru zapsaných v roce 2014 dnes funguje 277. Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.500 - 999 zaměstnancůod 2014Tato firma · stejně velké →
- Dussmann Service s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1992
- RPM Service s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1999
- SAXANA GROUP k.s.500 - 999 zaměstnancůod 2007
- TREKVILA s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2014
- M&M Facility Services s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2014
- OPTIMIA facility s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2018
- B+N Czech Republic Správa Budov s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1993
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
30 062 smluv za 66,2 mld. Kč, nejvíc s ELTODO, a.s..
Smlouvy, které zveřejnila v Registru smluv, a její dodavatelé
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší dodavatelé
- ELTODO, a.s.517 smluv6,6 mld. Kč
- Pražské služby, a.s.559 smluv5,8 mld. Kč
- EUROVIA CZ a.s.1 306 smluv2,7 mld. Kč
- Metrostav TBR a.s.40 smluv2,6 mld. Kč
- PORR a.s.1 409 smluv2,2 mld. Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA779 smluv2,2 mld. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2018Smlouva o provádění letní a zimní údržby pozemních komunikací na území hl. m. Prahy4,5 mld. Kč
- Aktualizace Poliklinika Hvězdova (SH Project Atelier)/106z/DNáuzavřena 26. 10. 202659 575 Kč
- Objednávka na testovací řadič společnosti SWARCO v rámci projektu Integrace systémů TSK do ESB ŘS HDŘUuzavřena 30. 10. 202697 620 Kč
- Opravy komunikací mikrovlnnou technologií na území ve správě TSKuzavřena 30. 10. 202610,9 mil. Kč
- Opravy vozovek a chodníků na území MČ Prahy 6, 13 a 16uzavřena 30. 10. 20269,7 mil. Kč
- Nákup barev a malířských potřeb v rámci provádění letní a zimní údržby pozemních komunikací na území hl.m. Prahy k rámcové dohodě 9/25/5600/015uzavřena 30. 10. 2026 · dodatek123 010 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
6 vyhraných zakázek za 3,7 mil. Kč od 2 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Ředitelství silnic a dálnic s. p.3 zakázky2,3 mil. Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA3 zakázky1,4 mil. Kč
Největší zakázky
- 2018SOKP 518 Ruzyně - Suchdol - zpracování dopravně-inženýrských podkladů pro stavby SOKP 518,519 a 520, dálnice D7 - D8 - D10Ředitelství silnic a dálnic s. p.1,1 mil. Kč
- 2018Úprava venkovního schodiště - Okolí budov Národního muzeaHLAVNÍ MĚSTO PRAHA1,1 mil. Kč
- 2022Dálnice D0, stavby 518-519-520 - Dopravněinženýrské podklady (DIP)Ředitelství silnic a dálnic s. p.788 800 Kč
- 2018SOKP 515 zkapacitnění, dálnice D5 – K Barrandovu, zpracování dopravně-inženýrských podkladůŘeditelství silnic a dálnic s. p.416 120 Kč
- 2019OBJ/HOM/35/04/00558/2019 - Objednávka instalace cyklostojanůHLAVNÍ MĚSTO PRAHA188 563 Kč
- 2018Stavba č. 42127 Povltavská - zkapacitnění, Dopravně inženýrské podklady pro alternativní vedení Městského okruhuHLAVNÍ MĚSTO PRAHA184 000 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 87 · ostatní 17 · nafta 6 · hybrid 6
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 8. 7. 2026Odchod z vedeníIng. Petr Kožíšek (člen představenstva)
- 19. 6. 2026Nový ve vedeníIng. Petr Kožíšek (místopředseda představenstva)
- 12. 6. 2026Odchod z vedeníIng. Josef Richtr (místopředseda představenstva)
- 4. 10. 2024Nový ve vedeníIng. Petr Kožíšek (člen představenstva)
- 2. 5. 2024Odchod z vedeníPhDr. Filip Hájek (místopředseda představenstva)
- 2. 5. 2024Nový ve vedeníIng. Marcel Homolka (místopředseda představenstva)
- 2. 5. 2024Nový ve vedeníPhDr. Filip Hájek (předseda představenstva)
- 11. 2. 2024Odchod z vedeníMgr. Jozef Sinčák, MBA (předseda představenstva)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 1. 1. 2022PřesídleníPraha
- 7. 6. 2021Odchod z vedeníIng. Josef Richtr (člen představenstva)
- 6. 5. 2021Nový ve vedeníIng. Josef Richtr (místopředseda představenstva)
- 1. 5. 2021Nový ve vedeníIng. Josef Richtr (člen představenstva)
- 8. 2. 2021Odchod z vedeníPhDr. Filip Hájek (člen představenstva)
- 11. 1. 2021Nový ve vedeníPhDr. Filip Hájek (místopředseda představenstva)
- 31. 12. 2020Odchod z vedeníprof. Ing. Karel Pospíšil, Ph.D. (místopředseda představenstva)
- 6. 4. 2020Nový ve vedeníIng. Martin Pípa (člen představenstva)
- 29. 4. 2019Nový ve vedeníMgr. Jozef Sinčák, MBA (předseda představenstva)
- 26. 4. 2019Odchod z vedeníIng. Petr Smolka (předseda představenstva)
- 4. 3. 2019Nový ve vedeníprof. Ing. Karel Pospíšil, Ph.D. (místopředseda představenstva)
- 2. 3. 2019Nový ve vedeníPhDr. Filip Hájek (člen představenstva)
- 1. 3. 2019Odchod z vedeníIng. Jiří Tumpach, MBA (člen představenstva)
- 1. 3. 2019Odchod z vedeníPhDr., Ing. Matěj Fichtner, MBA (místopředseda představenstva)
- 15. 12. 2018Odchod z vedeníBc. František Adámek (člen představenstva)
- 6. 10. 2018Odchod z vedeníFilip Neusser (místopředseda představenstva)
- 13. 2. 2018Nový ve vedeníPhDr., Ing. Matěj Fichtner, MBA (místopředseda představenstva)
- 30. 9. 2014Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 285 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
mivq4t3
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ03447286
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Veletržní 1623/24, Holešovice (Praha 7), 17000 Praha
- Business Park Centrum a.s.Akciová společnost · od 1999Aktivní
- Fénix Properties a.s.Akciová společnost · od 2007Aktivní
- GAMMA Property a.s.Akciová společnost · od 2007Aktivní
- HNED FIT, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2013 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
- JMC a.s.Akciová společnost · od 2006 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 03447286
- Právní forma
- Akciová společnost
- Hlavní činnost
- Ostatní úklidové činnosti
- Další činnosti
- Shromažďování a sběr odpadů, kromě nebezpečných, 41000, Výstavba bytových a nebytových budov, Demolice a příprava staveniště, Kompletační a dokončovací práce, Ostatní specializované stavební činnosti, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Nespecializovaný velkoobchod a 16 dalších
- Zaměstnanci
- 500 - 999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 30. 9. 2014
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.
Otázky
Časté otázky o firmě Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.
Kdy vznikla firma Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.?
Kolik zaměstnanců má Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.?
Kde sídlí Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.?
Jaké je IČO firmy Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.?
Jakou datovou schránku má Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.?
Kdo je ve vedení firmy Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.?
Komu patří Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.?
Je Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. zabývá?
Je Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti související se stavbami a úpravou krajiny v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu