Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 20 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 20 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji David Ševčík, vlastní Z + M PROPERTY a.s. (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 3
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Z + M Partner, spol. s r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Konsolidační skupina · GLEIF
Mateřské firmy, do jejichž účetní závěrky se firma konsoliduje, podle údajů hlášených do globálního registru LEI (GLEIF).
Patří
Sesterské firmy
Shrnutí · spočítáno z registrů
Z + M Partner, spol. s r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 717 z 719firem oboru v Ostravě s uvedenou velikostí je menších
- 22 letna trhu, déle než 774 z 1 143 firem oboru v Ostravě
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 2004 dnes funguje
- 4 firmysídlí na stejné adrese
- 1,7 mld. Kč3 456 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 222,4 mil. Kčv 80 dotacích z veřejných rozpočtů, 3 % z fondů EU
- 402 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 963,7 mil. Kč bez DPH
- 21 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- Z + M PROPERTY a.s.stojí v čele skupiny, do které firma podle GLEIF účetně patří
- 6 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Opravy počítačů a výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost v Ostravě · 719 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 717
- Ve stejném pásmu
- 2
- Větších
- 0
Ročník 2004
Z 544 subjektů oboru zapsaných v roce 2004 dnes funguje 541. Z + M Partner, spol. s r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Ostravě, nejpodobnější velikostí
Všechny- Z + M Partner, spol. s r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2004Tato firma · stejně velké →
- ASUS Czech Service s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2010
- PEGATRON Czech s.r.o.200 - 249 zaměstnancůod 2002
- PROtony Agentura s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 2021
- PIERCE CONTROL AUTOMATION, spol. s r. o.10 - 19 zaměstnancůod 1992
- SIL Servis Partner a.s.10 - 19 zaměstnancůod 1999
- Certero IT Solutions s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2013
- FGFD Systems, s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2019
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
3 456 smluv za 1,7 mld. Kč, nejvíc s Ústecký kraj.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Ústecký kraj21 smluv159,8 mil. Kč
- Úřad práce České republiky302 smluv146,2 mil. Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA509 smluv102,6 mil. Kč
- Ministerstvo spravedlnosti16 smluv98,1 mil. Kč
- Statutární město Pardubice20 smluv75,6 mil. Kč
- Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví7 smluv61,5 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2019Rámcová dohoda na dodávku tonerů a spotřebního materiálu pro tisková zařízení100 mil. Kč
- Interaktivní plochý panel - ZŠuzavřena 23. 10. 2026195 924 Kč
- pronájem stroje KYOCERA TASKAlfa MZ3200i a KYOCERA Ecosys MA4500ixuzavřena 26. 10. 2026 · dodatek153 360 Kč s DPH
- Dodávky lepidel a tmelůuzavřena 26. 10. 2026177 521 Kč
- Nákup telefonůuzavřena 23. 10. 2026943 785 Kč
- Smlouva o poskytování tiskových služebuzavřena 20. 10. 202684 951 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
80 dotací za 222,4 mil. Kč (2007–2021), 3 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 7,1 mil. Kčnárodní zdroje · 215,3 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce České republiky32 dotací192,6 mil. Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu4 dotace20,8 mil. Kč
- Úřad práce v Ostravě31 dotací3,7 mil. Kč
- Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy1 dotace3,6 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí7 dotací1,5 mil. Kč
Největší a poslední dotace
- Největší dotace · 2017OTA-T-89/2017Úřad práce České republiky15,8 mil. Kč
- 2160004555Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20214,7 mil. Kč
- 0050568d-06c1-1edb-bca3-10334cdbf5ccÚřad práce České republiky · 20208 mil. Kč
- OTA-T-47/2019Úřad práce České republiky · 20198,4 mil. Kč
- OTA-T-156/2019Úřad práce České republiky · 20198,1 mil. Kč
- OTA-T-308/2019Úřad práce České republiky · 20198 mil. Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
402 vyhraných zakázek za 963,7 mil. Kč od 166 zadavatelů; v 23 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Olomoucký kraj24 zakázek43,8 mil. Kč
- Ministerstvo vnitra23 zakázek15,4 mil. Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA21 zakázek54,7 mil. Kč
- Moravskoslezský kraj14 zakázek11,2 mil. Kč
- Ústecký kraj13 zakázek224,7 mil. Kč
- Krajský soud v Ostravě13 zakázek3,4 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2019NÁKUP TONERŮ A SPOTŘEBNÍHO MATERIÁLU PRO TISKOVÁ ZAŘÍZENÍ IIÚřad práce České republiky · 4 nabídky100 mil. Kč
- nadlimitní · 2023Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace, IČ: 41324641Ústecký kraj47,8 mil. Kč
- nadlimitní · 2025Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická Ústí nad Labem, Palachova 35, p. o.Ústecký kraj38,3 mil. Kč
- nadlimitní · 2023Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, VarnsdorfÚstecký kraj32,2 mil. Kč
- nadlimitní · 2026KonektivitaÚstecký kraj28,9 mil. Kč
- nadlimitní · 2016Dodávka tiskových tonerů pro MHMP a MPHMPHLAVNÍ MĚSTO PRAHA28 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 3 · nafta 2 · LPG 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 23. 6. 2014PřesídleníOstrava
- 10. 12. 2012Odchod společníkaDavid Ševčík
- 26. 9. 2012Odchod z vedeníRadim Kopec (jednatel)
- 20. 9. 2012Odchod společníkaRadim Kopec
- 20. 9. 2012Nový společníkZ + M PROPERTY a.s. – 100 %
- 17. 12. 2007Změna názvuVýkup tonerů, spol. s r.o. → Z + M Partner, spol. s r.o.
- 2. 11. 2004Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 544 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 10. 11. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
i9uch3j
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
Finanční úřad · Územní pracoviště Ostrava I
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Člen skupiny pro DPHSkupiny DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Registr plátců DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Ostrava
- Okres
- Ostrava-město · 83 632 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Valchařská 3261/17, Moravská Ostrava, 70200 Ostrava
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 26843935
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Opravy počítačů a periferních zařízení
- Další činnosti
- Výroba elektronických součástek a desek, Ostatní zpracovatelský průmysl j. n., Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, Nespecializovaný velkoobchod, Technické zkoušky a analýzy, 71200, Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, Administrativní, kancelářské a jiné podpůrné činnosti pro podnikání a 1 dalších
- Zaměstnanci
- 250 - 499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 2. 11. 2004
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Z + M Partner, spol. s r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Z + M Partner, spol. s r.o.
Kdy vznikla firma Z + M Partner, spol. s r.o.?
Kolik zaměstnanců má Z + M Partner, spol. s r.o.?
Kde sídlí Z + M Partner, spol. s r.o.?
Jaké je IČO firmy Z + M Partner, spol. s r.o.?
Jakou datovou schránku má Z + M Partner, spol. s r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Z + M Partner, spol. s r.o.?
Komu patří Z + M Partner, spol. s r.o.?
Je Z + M Partner, spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Z + M Partner, spol. s r.o. zabývá?
Je Z + M Partner, spol. s r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Opravy počítačů a výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost v Ostravě?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu