Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2022
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2022 | 449,8 mil. | 14,8 mil. | 205,2 mil. |
| 2021 | 317,4 mil. | 11,4 mil. | 101,4 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2022
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2022 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Novější závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument; čísla jsou z poslední strukturované, za rok 2022.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 9 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2022 a pro srovnání 2021.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Chi Chien Cheng a 1 další, vlastní ASUS Europe B.V. (100 %).
Statutární orgán
- Chi Chien Chengjednatel · od 2019 · nar. 1977 · Su'ao Township, Yilan Countyjiné firmy v rejstříku nemá
- Han Chao Chungjednatel · od 2023 · nar. 1975 · Hsinchujiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- ASUS Europe B.V.100 %od 2018 · vklad 94,4 mil. Kč
Dříve ve firmě · 7
- Chien Yuan Chenjednatel · od 2019 · do 2023 · nar. 1982 · Yilan City, Yilan Countyjiné firmy v rejstříku nemá
- Wei-Jen Tsengjednatel · od 2016 · do 2019 · nar. 1967 · Harenjiné firmy v rejstříku nemá
- Chih-Kuang Choujednatel · od 2016 · do 2019 · nar. 1969 · Ostravajiné firmy v rejstříku nemá
- Hsin Wei Huangjednatel · od 2010 · do 2016 · nar. 1975jiné firmy v rejstříku nemá
- Ming Lung Wujednatel · od 2010 · do 2016 · nar. 1972jiné firmy v rejstříku nemá
- ASUS TECHNOLOGY PTE. LIMITEDspolečník · od 2010 · do 2018
- ASUS Holland B.V.společník · od 2010 · do 2018
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
ASUS Czech Service s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
ASUS Czech Service s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 717 z 719firem oboru v Ostravě s uvedenou velikostí je menších
- 16 letna trhu, déle než 676 z 1 143 firem oboru v Ostravě
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 2010 dnes funguje
- 24 firemsídlí na stejné adrese
- 2 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 28 100 Kč
- 1,3 mil. Kč11 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 220 466 Kčv 4 dotacích z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 2 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 7 let starých
- 2× pokuta od ČOIcelkem 4 000 Kč z 3 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Opravy počítačů a výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost v Ostravě · 719 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 717
- Ve stejném pásmu
- 2
- Větších
- 0
Ročník 2010
Z 1 333 subjektů oboru zapsaných v roce 2010 dnes funguje 1 326. ASUS Czech Service s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Ostravě, nejpodobnější velikostí
Všechny- ASUS Czech Service s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2010Tato firma · stejně velké →
- Z + M Partner, spol. s r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2004
- PEGATRON Czech s.r.o.200 - 249 zaměstnancůod 2002
- PROtony Agentura s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 2021
- PIERCE CONTROL AUTOMATION, spol. s r. o.10 - 19 zaměstnancůod 1992
- SIL Servis Partner a.s.10 - 19 zaměstnancůod 1999
- Certero IT Solutions s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2013
- FGFD Systems, s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2019
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
11 smluv za 1,3 mil. Kč, nejvíc s AKORD & POKLAD, s.r.o. (61 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- AKORD & POKLAD, s.r.o.3 smlouvy786 530 Kč
- Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě2 smlouvy437 650 Kč
- Úřad práce České republiky2 smlouvy52 962 Kč
- Operátor ICT, a.s.1 smlouva12 564 Kč
- Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje2 smlouvyjen společné smlouvy
- Střední škola polytechnická, Havířov-Šumbark, příspěvková organizace1 smlouvajen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Smlouva o poskytnutí pronájmu prostor SM2600143 - Garden partyuzavřena 12. 5. 2026379 030 Kč
- Smlouva o poskytnutí pronájmu prostor SM2500164 - Garden party ASUSuzavřena 15. 5. 2025407 500 Kč
- Servis NTBuzavřena 24. 2. 202512 564 Kč
- Smouva o obsahu, rozsahu a podmínkách praktického vyučováníuzavřena 31. 10. 2024cena neuvedena
- Smlouva o poskytnutí pronájmu prostor SM2400369uzavřena 24. 5. 2024cena neuvedena
- Smlouva o připojení elektrické požární signalizace na pult centralizované ochranyuzavřena 13. 5. 2024cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
4 dotace za 220 466 Kč (2016), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- NJA-MN-98/2016Úřad práce České republiky · 2016105 924 KčEU
- NJA-MN-101/2016Úřad práce České republiky · 201656 563 KčEU
- NJA-MN-102/2016Úřad práce České republiky · 201632 956 KčEU
- NJA-MN-103/2016Úřad práce České republiky · 201625 023 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Technik/Technička - Opravář/Opravářka IT produktů2 místa
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 19. 10. 2026.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2015–2021
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 1 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 31. 3. 2023Odchod z vedeníChien Yuan Chen (jednatel)
- 31. 3. 2023Nový ve vedeníHan Chao Chung (jednatel)
- 24. 3. 2022Změna základního kapitálu5 382 000 → 94 382 000 Kč
- 17. 7. 2019PřesídleníOstrava
- 1. 7. 2019Nový ve vedeníChien Yuan Chen (jednatel)
- 1. 7. 2019Nový ve vedeníChi Chien Cheng (jednatel)
- 1. 7. 2019Odchod z vedeníChih-Kuang Chou (jednatel)
- 1. 7. 2019Odchod z vedeníWei-Jen Tseng (jednatel)
Celá historie · další 8Skrýt starší
- 17. 10. 2018Nový společníkASUS Europe B.V. – 100 %
- 17. 10. 2018Odchod společníkaASUS TECHNOLOGY PTE. LIMITED
- 17. 10. 2018Odchod společníkaASUS Holland B.V.
- 26. 8. 2016Nový ve vedeníChih-Kuang Chou (jednatel)
- 26. 8. 2016Nový ve vedeníWei-Jen Tseng (jednatel)
- 26. 8. 2016Odchod z vedeníHsin Wei Huang (jednatel)
- 26. 8. 2016Odchod z vedeníMing Lung Wu (jednatel)
- 15. 2. 2010Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 333 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
2e4mgnu
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ28615271
Finanční úřad · Územní pracoviště Ostrava I
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Ostrava
- Okres
- Ostrava-město · 83 632 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Hrušovská 2678/20, Moravská Ostrava, 70200 Ostrava
- 2you production s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2024Aktivní
- Autoškola Glatz s.r.o. "v likvidaci"Společnost s ručením omezeným · od 2012Aktivní
- Beroka recykling a.s. v likvidaciAkciová společnost · od 2002Aktivní
- COPY STAR, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1997 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- Czech Marketing TF & communication s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 28615271
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Další činnosti
- Výroba počítačů, elektronických a optických přístrojů a zařízení, Instalace průmyslových strojů a zařízení, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Skladování, Činnosti v oblasti nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody, 82100, Univerzální administrativní činnosti
- Zaměstnanci
- 250 - 499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 15. 2. 2010
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy ASUS Czech Service s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě ASUS Czech Service s.r.o.
Kdy vznikla firma ASUS Czech Service s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má ASUS Czech Service s.r.o.?
Kde sídlí ASUS Czech Service s.r.o.?
Jaké je IČO firmy ASUS Czech Service s.r.o.?
Jakou datovou schránku má ASUS Czech Service s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy ASUS Czech Service s.r.o.?
Komu patří ASUS Czech Service s.r.o.?
Je ASUS Czech Service s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se ASUS Czech Service s.r.o. zabývá?
Je ASUS Czech Service s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Opravy počítačů a výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost v Ostravě?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu