Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2022 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 16 závěrek.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2022.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 16 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Tomáš Pavlík, vlastní QPAG s.r.o. (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 3
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
100% REWORK s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
100% REWORK s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 4 135 z 4 138firem oboru v Brně s uvedenou velikostí je menších
- 23 letna trhu, déle než 4 398 z 6 587 firem oboru v Brně
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2003 dnes funguje
- 5 firemsídlí na stejné adrese
- 2 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 22 400 Kč
- 1,3 mil. Kč13 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1,9 mil. Kčv 24 dotacích z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 10 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 8 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 12 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Architektonické a inženýrské činnosti; technické zkoušky a analýzy v Brně · 4 138 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 4 135
- Ve stejném pásmu
- 2
- Větších
- 1
- 03 055
- 1 - 5690
- 6 - 9153
- 10 - 19124
- 20 - 2430
- 25 - 4942
- 50 - 9927
- 100 - 19914
- 250 - 499tato firma2
- 500 - 9991
Ročník 2003
Z 1 383 subjektů oboru zapsaných v roce 2003 dnes funguje 1 352. 100% REWORK s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Brně, nejpodobnější velikostí
Všechny- 100% REWORK s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2003Tato firma · stejně velké →
- InfoTel, spol. s r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1992
- Český metrologický institut500 - 999 zaměstnancůod 1991
- Strojírenský zkušební ústav, s.p.100 - 199 zaměstnancůod 1972
- Ústav pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv100 - 199 zaměstnancůod 1991
- Stráský, Hustý a partneři s.r.o.100 - 199 zaměstnancůod 1991
- LABTECH s.r.o.100 - 199 zaměstnancůod 1991
- SUDOP BRNO, spol. s r.o.100 - 199 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
13 smluv za 1,3 mil. Kč, nejvíc s Úřad práce České republiky (81 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Úřad práce České republiky11 smluv1 mil. Kč
- Technická univerzita v Liberci1 smlouva162 000 Kč
- Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace1 smlouva150 000 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2016DOHODA o zabezpečení vzdělávací aktivity zaměstnanců a potenciálních zaměstnanců a poskytnutí příspěvku v rámci projektu „Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II“ č. NJA-MN-29/2016 / č. proj. CZ.03.1.52/0.0/0.0/15_021/0000053262 504 Kč
- Smlouva o poskytování služeb - implementace systému řízení informační bezpečnosti TISAXuzavřena 10. 12. 2024162 000 Kč
- Dodatek č. 4 smlouvy o sběru a svozu odpadu č. 101/2010 (600200004/030) nahlášení změn odvozu odpadůuzavřena 22. 3. 2024150 000 Kč
- DODATEK č.2 k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 12. 5. 2021cena neuvedena
- DODATEK k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 12. 5. 2021cena neuvedena
- Dohoda o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 14. 4. 2020cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
24 dotací za 1,9 mil. Kč (2014–2020), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce České republiky23 dotací1,8 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí1 dotace51 628 Kč
Poslední dotace
- Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II (POVEZ II)Úřad práce České republiky · 2020 · Operační program Zaměstnanost23 512 KčEU
- BMA-MN-94/2019Úřad práce České republiky · 2019106 310 KčEU
- BMA-MN-298/2018Úřad práce České republiky · 2018200 480 KčEU
- NJA-MN-29/2016Úřad práce České republiky · 2016262 504 KčEU
- BMA-MN-283/2016Úřad práce České republiky · 2016254 724 KčEU
- BMA-MN-441/2016Úřad práce České republiky · 2016176 952 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)2 místa
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 22. 5. 2026.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 5 · benzín 3
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 27. 4. 2022PřesídleníBrno
- 27. 10. 2016PřesídleníBrno
- 1. 7. 2015Odchod společníkaTomáš Pavlík
- 1. 7. 2015Nový společníkQPAG s.r.o. – 100 %
- 13. 6. 2014Změna názvu100 % REWORK s.r.o. → 100% REWORK s.r.o.
- 16. 4. 2010Odchod společníkaMiloš Váňa
- 9. 4. 2010Odchod z vedeníMiloš Váňa (jednatel)
- 15. 6. 2004PřesídleníBrno
- 30. 4. 2003Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 383 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 22. 6. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
ztaddhr
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ26892201
Finanční úřad · Územní pracoviště Brno II
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Brno
- Okres
- Brno-město · 152 980 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Kaštanová 530/125b, Brněnské Ivanovice, 62000 Brno
- 100% REWORK Plus s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2011 · 20 - 24 zaměstnancůAktivní
- QPAG Digital s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- QPAG s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015 · 20 - 24 zaměstnancůAktivní
- TM Technik s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2003 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
- WORKSPOT s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2013 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 26892201
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Technické zkoušky a analýzy
- Další činnosti
- 25530, Obrábění, Manipulace s nákladem, Činnosti v oblasti nemovitostí, 71200, Ostatní vzdělávání
- Zaměstnanci
- 250 - 499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 30. 4. 2003
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy 100% REWORK s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě 100% REWORK s.r.o.
Kdy vznikla firma 100% REWORK s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má 100% REWORK s.r.o.?
Kde sídlí 100% REWORK s.r.o.?
Jaké je IČO firmy 100% REWORK s.r.o.?
Jakou datovou schránku má 100% REWORK s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy 100% REWORK s.r.o.?
Komu patří 100% REWORK s.r.o.?
Je 100% REWORK s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se 100% REWORK s.r.o. zabývá?
Je 100% REWORK s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Architektonické a inženýrské činnosti; technické zkoušky a analýzy v Brně?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu