Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 11 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 11 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Ladislav Urban a 2 další, vlastní VINCI ENERGIES CZ, s.r.o. (100 %).
Statutární orgán
- Ing. Ladislav Urbanjednatel · od 2023 · nar. 1976 · Prahadalších 9 firem:9 aktivních
- Ing. Lukáš Jarníkjednatel · od 2026 · nar. 1991 · Šaraticejiné firmy v rejstříku nemá
- Pavel Rusler, MBA, LL.M.jednatel · od 2026 · nar. 1991 · Brnodalších 2 firmy:2 aktivních
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 14
- Eric Philippe Devignejednatel · od 2023 · do 2026 · nar. 1971 · Vídeňjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Pavel Košťáljednatel · od 1992 · do 2026 · nar. 1965 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- ing. Ladislav Grundajednatel · od 1992 · do 2005 · nar. 1956 · Blanskojiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Luboš Andrysíkjednatel · od 1997 · do 2005 · nar. 1960 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- ing. Ladislav Grundajednatel · od 1992 · do 1997 · Blansko
- ing. Pavel Košťáljednatel · od 1992 · do 1997 · Brno
- INFOND investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s.společník · od 2012 · do 2023
- ing. Pavel Košťálspolečník · od 1997 · do 2012 · nar. 1965 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- ing. Ladislav Grundaspolečník · od 1997 · do 2005 · nar. 1956 · Blanskojiné firmy v rejstříku nemá
- ing. Luboš Andrysíkspolečník · od 1997 · do 2005 · nar. 1960 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- ing. Oldřich Burianspolečník · od 1993 · do 1997 · Brno
- ing. Luboš Andrysíkspolečník · od 1993 · do 1997 · Brno
- ing. Ladislav Grundaspolečník · od 1993 · do 1997 · Blansko
- ing. Pavel Košťálspolečník · od 1993 · do 1997 · Brno
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
InfoTel, spol. s r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
InfoTel, spol. s r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 4 135 z 4 138firem oboru v Brně s uvedenou velikostí je menších
- 33 letna trhu, déle než 5 667 z 6 587 firem oboru v Brně
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 1992 dnes funguje
- 7 firemsídlí na stejné adrese
- 80,1 mil. Kč67 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 2,1 mil. Kčv 7 dotacích z veřejných rozpočtů, 93 % z fondů EU
- 8 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 231,3 mil. Kč bez DPH
- 11 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 149 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 7 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Architektonické a inženýrské činnosti; technické zkoušky a analýzy v Brně · 4 138 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 4 135
- Ve stejném pásmu
- 2
- Větších
- 1
- 03 055
- 1 - 5690
- 6 - 9153
- 10 - 19124
- 20 - 2430
- 25 - 4942
- 50 - 9927
- 100 - 19914
- 250 - 499tato firma2
- 500 - 9991
Ročník 1992
Z 2 540 subjektů oboru zapsaných v roce 1992 dnes funguje 2 464. InfoTel, spol. s r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Brně, nejpodobnější velikostí
Všechny- InfoTel, spol. s r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1992Tato firma · stejně velké →
- 100% REWORK s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2003
- Český metrologický institut500 - 999 zaměstnancůod 1991
- Strojírenský zkušební ústav, s.p.100 - 199 zaměstnancůod 1972
- Ústav pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv100 - 199 zaměstnancůod 1991
- Stráský, Hustý a partneři s.r.o.100 - 199 zaměstnancůod 1991
- LABTECH s.r.o.100 - 199 zaměstnancůod 1991
- SUDOP BRNO, spol. s r.o.100 - 199 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
67 smluv za 80,1 mil. Kč, nejvíc s Masarykova univerzita (44 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Masarykova univerzita9 smluv35,6 mil. Kč
- Střední odborné učiliště elektrotechnické, Plzeň, Vejprnická 5610 smluv2,2 mil. Kč
- Statutární město Brno5 smluv1,7 mil. Kč
- Městská část Praha 164 smlouvy1 mil. Kč
- Statutární město Havířov1 smlouva778 570 Kč
- Povodí Ohře, státní podnik7 smluv582 592 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2024Smlouva o dílo - stavba Přeložky optických kabelů v lokalitě Botanická 68a15,3 mil. Kč
- Objednávka - Přeložka sítě Vodafone parkoviště Škroupovauzavřena 5. 6. 202665 000 Kč
- ZŠ Kocínka - optické připojeníuzavřena 29. 5. 202668 870 Kč
- Smlouva 8/2026uzavřena 17. 12. 2025300 000 Kč s DPH
- Dohoda o složení kauce - FTTH - Šelepova Buzavřena 23. 10. 2025150 000 Kč
- Materiál na předláždění chodníku u kina Sokol a na ul. Mařákova (u autobusového nádraží)uzavřena 25. 8. 2025114 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
7 dotací za 2,1 mil. Kč (2006–2021), 93 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 2 mil. Kčnárodní zdroje · 154 800 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo práce a sociálních věcí1 dotace1,2 mil. Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu2 dotace620 680 Kč
- Úřad práce České republiky1 dotace156 000 Kč
- Úřad práce v Chebu1 dotace64 800 Kč
- Úřad práce v Hodoníně1 dotace48 000 Kč
Poslední dotace
- Elektromobilita II - InfoTel, spol. s r.o.Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost312 978 KčEU
- Elektromobilita - InfoTel, spol. s r.o.Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost307 703 KčEU
- BKA-SF-63/2016Úřad práce České republiky · 2016156 000 KčEU
- CZ.1.04/1.1.02/35.01731Ministerstvo práce a sociálních věcí · 20101,2 mil. KčEU
- CHA-S-80/2007Úřad práce v Chebu · 200764 800 Kč
- HOA-S-286/2006Úřad práce v Hodoníně · 200648 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
8 vyhraných zakázek za 231,3 mil. Kč od 4 zadavatelů; v 2 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- CETIN a.s.3 zakázkybez ceny
- Infos Art, s.r.o.2 zakázky210,7 mil. Kč
- Masarykova univerzita2 zakázky19,8 mil. Kč
- Vysoké učení technické v Brně1 zakázka752 740 Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2024Výstavba vysokorychlostní sítě v NIO 13 Konice - Prostějov - Olomouc, oblast IIInfos Art, s.r.o. · jediná nabídka149,8 mil. Kč
- nadlimitní · 2025Zhotovení projektové dokumentaceCETIN a.s. · společně s dalšími95 mil. Kč
- nadlimitní · 2024Výstavba vysokorychlostní sítě v NIO 13 Konice - Prostějov - Olomouc, oblast IInfos Art, s.r.o. · jediná nabídka60,9 mil. Kč
- podlimitní · 2024Přeložky optických kabelů v lokalitě Botanická 68aMasarykova univerzita · 4 nabídky15,3 mil. Kč
- nadlimitní · 2025Rámcová smlouva o zhotovení stavbyCETIN a.s. · společně s dalšími5,7 mil. Kč
- podlimitní · 2024Přeložky optických kabelů v lokalitě Botanická 68a – OPCEMasarykova univerzita4,4 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 72 · nafta 68 · elektřina 5 · ostatní 4
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 10. 2026Nový ve vedeníPavel Rusler, MBA, LL.M. (jednatel)
- 30. 9. 2026Odchod z vedeníEric Philippe Devigne (jednatel)
- 20. 5. 2026Odchod z vedeníIng. Pavel Košťál (jednatel)
- 20. 5. 2026Nový ve vedeníIng. Lukáš Jarník (jednatel)
- 31. 10. 2023Nový ve vedeníEric Philippe Devigne (jednatel)
- 31. 10. 2023Nový ve vedeníIng. Ladislav Urban (jednatel)
- 31. 10. 2023Odchod společníkaINFOND, uzavřený investiční fond, a.s.
- 31. 10. 2023Nový společníkVINCI ENERGIES CZ, s.r.o. – 100 %
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 21. 10. 2016PřesídleníBrno
- 17. 12. 2012Změna základního kapitálu50 000 000 → 10 000 000 Kč
- 18. 9. 2012Odchod společníkaing. Pavel Košťál
- 18. 9. 2012Nový společníkINFOND, uzavřený investiční fond, a.s. – 100 %
- 21. 11. 2005Odchod společníkaing. Luboš Andrysík
- 21. 11. 2005Odchod společníkaing. Ladislav Grunda
- 7. 11. 2005Odchod z vedeníing. Ladislav Grunda (jednatel)
- 7. 11. 2005Odchod z vedeníIng. Luboš Andrysík (jednatel)
- 26. 1. 2005Změna základního kapitálu200 000 → 50 000 000 Kč
- 25. 2. 2004Změna základního kapitálu120 000 → 200 000 Kč
- 10. 10. 2000PřesídleníBrno
- 11. 11. 1998Změna názvuINFOTEL spol. s r.o. → InfoTel, spol. s r.o.
- 1. 7. 1997Odchod z vedeníing. Pavel Košťál (jednatel)
- 1. 7. 1997Odchod z vedeníing. Ladislav Grunda (jednatel)
- 1. 7. 1997Nový společníking. Pavel Košťál – 33.33 %
- 1. 7. 1997Nový společníking. Luboš Andrysík – 20 %
- 1. 7. 1997Nový společníking. Ladislav Grunda – 20 %
- 6. 11. 1992Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 540 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Neobnovený od 30. 1. 2017 – s propadlým LEI firma nemůže zadávat obchody s investičními nástroji
Datová schránka
t4wbzpv
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ46981071
Finanční úřad · Územní pracoviště Brno II
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Brno
- Okres
- Brno-město · 152 980 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Novolíšeňská 2678/18, Líšeň, 62800 Brno
- ELTRIS, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1997 · 20 - 24 zaměstnancůAktivní
- INFOND investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s.Akciová společnost · od 2012 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- InfoNet a.s.Akciová společnost · od 1994 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- SAFEBOXES s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2020 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- GARNI SERVIS s.r.o.Společnost s ručením omezeným · 2013–2025Zaniklý
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 46981071
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Další činnosti
- Výroba komunikačních zařízení, Výroba spotřební elektroniky, Výroba elektrických rozvodných a kontrolních zařízení, Výroba ostatních elektrických zařízení, 41000, Výstavba bytových a nebytových budov, Elektrické instalace, Nespecializovaný velkoobchod a 12 dalších
- Zaměstnanci
- 250 - 499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 6. 11. 1992
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy InfoTel, spol. s r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě InfoTel, spol. s r.o.
Kdy vznikla firma InfoTel, spol. s r.o.?
Kolik zaměstnanců má InfoTel, spol. s r.o.?
Kde sídlí InfoTel, spol. s r.o.?
Jaké je IČO firmy InfoTel, spol. s r.o.?
Jakou datovou schránku má InfoTel, spol. s r.o.?
Kdo je ve vedení firmy InfoTel, spol. s r.o.?
Komu patří InfoTel, spol. s r.o.?
Je InfoTel, spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se InfoTel, spol. s r.o. zabývá?
Je InfoTel, spol. s r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Architektonické a inženýrské činnosti; technické zkoušky a analýzy v Brně?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu