Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 16 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 16 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Jiří Janda, vlastní Relam Amsterdam Holdings B.V. (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- Relam Amsterdam Holdings B.V.100 %od 2007 · vklad 200 000 Kč
Dříve ve firmě · 14
- Elena Gifonjednatel · od 2022 · do 2026 · nar. 1976jiné firmy v rejstříku nemá
- Allon Marc Van Den Berghjednatel · od 2023 · do 2024 · nar. 1973 · Umm Suqueim 1, Dubajjiné firmy v rejstříku nemá
- Sylwia Müllerjednatel · od 2019 · do 2024 · nar. 1971jiné firmy v rejstříku nemá
- Robert Zbigniew Kucjednatel · od 2022 · do 2024 · nar. 1973jiné firmy v rejstříku nemá
- Miroslav Krivčíkjednatel · od 2021 · do 2023 · nar. 1979 · Madunicejiné firmy v rejstříku nemá
- Yair Kfirjednatel · od 2021 · do 2022 · nar. 1980 · Ramat Ganjiné firmy v rejstříku nemá
- Tony Harold Brearleyjednatel · od 2019 · do 2021 · nar. 1976 · London, Barnesjiné firmy v rejstříku nemá
- Claire Louisa Lloydjednatel · od 2018 · do 2020 · nar. 1976 · Bishops Stortford, Hertsjiné firmy v rejstříku nemá
- Harald Wingsjednatel · od 2016 · do 2019 · nar. 1955 · Blankenheim, Gemeindeteil Reetzjiné firmy v rejstříku nemá
- Jan Tůmajednatel · od 2016 · do 2019 · nar. 1978 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Angus Hamilton Giles Hardingjednatel · od 2018 · do 2019 · nar. 1968 · Hampton Hill, Middlesexjiné firmy v rejstříku nemá
- Kamal Nand Kumarjednatel · od 2016 · do 2018 · nar. 1981 · Essenjiné firmy v rejstříku nemá
- Forvis Mazars Audit s.r.o.společník · od 2004 · do 2005
- Trammell Crow Company Limitedspolečník · od 2005 · do 2007
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
CBRE Global Workplace Solutions s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
CBRE Global Workplace Solutions s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 23 653 z 23 669firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 22 letna trhu, déle než 60 392 z 75 384 firem oboru v Praze
- 93 %firem oboru zapsaných v roce 2004 dnes funguje
- 24 firemsídlí na stejné adrese
- 7,1 mil. Kč11 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 37 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti v oblasti nemovitostí v Praze · 23 669 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 23 653
- Ve stejném pásmu
- 11
- Větších
- 5
- 04 552
- 1 - 516 159
- 6 - 91 654
- 10 - 19744
- 20 - 24145
- 25 - 49236
- 50 - 99103
- 100 - 19952
- 200 - 2498
- 250 - 499tato firma11
- 500 - 9992
- 1000 - 14992
- 1500 - 19991
Ročník 2004
Z 6 642 subjektů oboru zapsaných v roce 2004 dnes funguje 6 207. CBRE Global Workplace Solutions s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- CBRE Global Workplace Solutions s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2004Tato firma · stejně velké →
- CENTRA a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1991
- Armádní Servisní, příspěvková organizace250 - 499 zaměstnancůod 1994
- ISS International Czech Republic s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1995
- IMOBA, a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1999
- Úklidové služby PK s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2007
- Rilancio s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2007
- ALZHEIMER HOME GROUP s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2014
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
11 smluv za 7,1 mil. Kč, nejvíc s Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy (57 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy5 smluv4 mil. Kč
- Univerzita Karlova1 smlouva3 mil. Kč
- ČEPRO, a.s.1 smlouva112 300 Kč
- Úřad práce České republiky3 smlouvyjen společné smlouvy
- Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje1 smlouvajen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Sml.o provedení generálního úklidu MEPHARED 2uzavřena 2. 9. 20263 mil. Kč
- připojení EPS na PCOuzavřena 7. 5. 2026800 000 Kč s DPH
- připojení EPS na PCOuzavřena 29. 1. 2026800 000 Kč s DPH
- připojení EPS na PCOuzavřena 29. 1. 2026800 000 Kč s DPH
- připojení EPS na PCOuzavřena 13. 1. 2025800 000 Kč s DPH
- připojení EPS na PCOuzavřena 13. 1. 2025800 000 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 16. 6. 2026Odchod z vedeníElena Gifon (jednatel)
- 12. 6. 2024Odchod z vedeníAllon Marc Van Den Bergh (jednatel)
- 23. 5. 2024Odchod z vedeníRobert Zbigniew Kuc (jednatel)
- 23. 5. 2024Odchod z vedeníSylwia Müller (jednatel)
- 16. 5. 2024Nový ve vedeníJiří Janda (jednatel)
- 9. 10. 2023Nový ve vedeníAllon Marc Van Den Bergh (jednatel)
- 24. 8. 2023Odchod z vedeníMiroslav Krivčík (jednatel)
- 13. 7. 2022Odchod z vedeníYair Kfir (jednatel)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 13. 7. 2022Nový ve vedeníRobert Zbigniew Kuc (jednatel)
- 13. 7. 2022Nový ve vedeníElena Gifon (jednatel)
- 30. 8. 2021Nový ve vedeníYair Kfir (jednatel)
- 19. 2. 2021Nový ve vedeníMiroslav Krivčík (jednatel)
- 19. 2. 2021Odchod z vedeníTony Harold Brearley (jednatel)
- 28. 1. 2020Odchod z vedeníClaire Louisa Lloyd (jednatel)
- 11. 3. 2019Odchod z vedeníAngus Hamilton Giles Harding (jednatel)
- 11. 3. 2019Odchod z vedeníHarald Wings (jednatel)
- 11. 3. 2019Odchod z vedeníJan Tůma (jednatel)
- 11. 3. 2019Nový ve vedeníTony Harold Brearley (jednatel)
- 11. 3. 2019Nový ve vedeníSylwia Müller (jednatel)
- 18. 7. 2018Odchod z vedeníKamal Nand Kumar (jednatel)
- 8. 3. 2018Nový ve vedeníClaire Louisa Lloyd (jednatel)
- 8. 3. 2018Odchod z vedeníSarah Massey (jednatel)
- 1. 3. 2018Změna názvuCBRE Corporate Outsourcing s.r.o. → CBRE Global Workplace Solutions s.r.o.
- 1. 3. 2018PřesídleníPraha
- 8. 1. 2018Nový ve vedeníAngus Hamilton Giles Harding (jednatel)
- 16. 6. 2004Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 6 642 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
qrvu77e
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ27157547
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu - Jižní Město
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Líbalova 2348/1, Chodov, 14900 Praha
- Akcetron s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025Aktivní
- Arkance Systems CZ s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2000 · 50 - 99 zaměstnancůAktivní
- ASECPRO s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2024 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- ASOCIACE MAMODIAGNOSTIKŮ ČESKÉ REPUBLIKY, z.s.Spolek · od 2003Aktivní
- ASPIRID INVESTMENT, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 27157547
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Další činnosti
- Opravy elektrických zařízení, Opravy elektrických zařízení, 41000, Výstavba bytových a nebytových budov, Specializované stavební činnosti, Elektrické instalace, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Nespecializovaný velkoobchod a 6 dalších
- Zaměstnanci
- 250 - 499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 16. 6. 2004
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy CBRE Global Workplace Solutions s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě CBRE Global Workplace Solutions s.r.o.
Kdy vznikla firma CBRE Global Workplace Solutions s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má CBRE Global Workplace Solutions s.r.o.?
Kde sídlí CBRE Global Workplace Solutions s.r.o.?
Jaké je IČO firmy CBRE Global Workplace Solutions s.r.o.?
Jakou datovou schránku má CBRE Global Workplace Solutions s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy CBRE Global Workplace Solutions s.r.o.?
Komu patří CBRE Global Workplace Solutions s.r.o.?
Je CBRE Global Workplace Solutions s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se CBRE Global Workplace Solutions s.r.o. zabývá?
Je CBRE Global Workplace Solutions s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti v oblasti nemovitostí v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu