Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 31 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 31 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Michal Čamek a 1 další, vlastní CIG, a.s. (100 %).
Statutární orgán
- Ing. Michal Čamekpředseda správní rady · od 2022 · nar. 1962 · Prahadalších 10 firem:10 aktivních
- Ing. Martin Roženskýmístopředseda správní rady · od 2022 · nar. 1972 · Prahadalších 22 firem:22 aktivních
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 17
- Ing. Ivan Sequensčlen představenstva · od 2004 · do 2022 · nar. 1965 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Martin Roženskýmístopředseda představenstva · od 2004 · do 2022 · nar. 1972 · Praha 2dalších 22 firem:22 aktivních
- Ing. Michal Čamekpředseda představenstva · od 2004 · do 2022 · nar. 1962 · Prahadalších 10 firem:10 aktivních
- Ing. Regina Keřkovámístopředseda představenstva · od 2011 · do 2022 · nar. 1966 · Mělníkjiné firmy v rejstříku nemá
- Bc. Václav Thossčlen představenstva · od 2021 · do 2022 · nar. 1978 · Mratínjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Regina Keřkováčlen statutárního orgánu · od 2014 · do 2015 · nar. 1966 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Regina Keřkováčlen představenstva · od 2004 · do 2011 · nar. 1966 · Mělníkjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Bohumil Machmístopředseda představenstva · od 2008 · do 2011 · nar. 1957 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Zbyněk Malýmístopředseda představenstva · od 2006 · do 2008 · nar. 1973 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Pavel Kasíkčlen představenstva · od 2004 · do 2005 · nar. 1967 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Martin Roženskýprokura · od 1999 · do 2004 · nar. 1972 · Prahadalších 22 firem:22 aktivních
- Stanislav Čamek, s.r.o.pověřený společník · od 2003 · do 2004
- Ing. Michal Čamekspolečník · od 1991 · do 1999 · nar. 1962 · Prahadalších 10 firem:10 aktivních
- Ing. Michael Vierecklspolečník · od 1991 · do 1995 · Praha
- Ing. Michael Vierecklspolečník · od 1995 · do 1999 · nar. 1962 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Michal Čamek, s.r.o.společník · od 1999 · do 2003
- Responsible services s.r.o.společník · od 1999 · do 2004
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
CENTRA a.s.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
CENTRA a.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 23 653 z 23 669firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 35 letna trhu, déle než 74 957 z 75 384 firem oboru v Praze
- 95 %firem oboru zapsaných v roce 1991 dnes funguje
- 22 firemsídlí na stejné adrese
- 1 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 30 400 Kč
- 5,2 mld. Kč7 850 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 995 248 Kčv 14 dotacích z veřejných rozpočtů
- 59 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 1,1 mld. Kč bez DPH
- 32 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 25 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 18 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti v oblasti nemovitostí v Praze · 23 669 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 23 653
- Ve stejném pásmu
- 11
- Větších
- 5
- 04 552
- 1 - 516 159
- 6 - 91 654
- 10 - 19744
- 20 - 24145
- 25 - 49236
- 50 - 99103
- 100 - 19952
- 200 - 2498
- 250 - 499tato firma11
- 500 - 9992
- 1000 - 14992
- 1500 - 19991
Ročník 1991
Z 1 607 subjektů oboru zapsaných v roce 1991 dnes funguje 1 520. CENTRA a.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- CENTRA a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1991Tato firma · stejně velké →
- Armádní Servisní, příspěvková organizace250 - 499 zaměstnancůod 1994
- ISS International Czech Republic s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1995
- IMOBA, a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1999
- CBRE Global Workplace Solutions s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2004
- Úklidové služby PK s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2007
- Rilancio s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2007
- ALZHEIMER HOME GROUP s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2014
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
7 850 smluv za 5,2 mld. Kč, nejvíc s Městská část Praha 5 (24 % hodnoty).
Smlouvy, které zveřejnila v Registru smluv, a její dodavatelé
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší dodavatelé
- Městská část Praha 51 501 smluv1,2 mld. Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA5 382 smluv301,3 mil. Kč
- Všeobecná fakultní nemocnice v Praze4 smlouvy289,3 mil. Kč
- Městská část Praha 673 smluv271,6 mil. Kč
- Česká pošta, s.p.28 smluv180,3 mil. Kč
- Nemocnice Na Homolce19 smluv138,8 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2013Rámcová smlouva o zajištění údržby zeleně a úklidových prací na území MČ Prahy 5304,9 mil. Kč
- Seč TT Evropskáuzavřena 23. 10. 202616 027 Kč
- Objednávka - Oprava omítek a maleb vč. nátěru kovových zárubní, Ocelkova 676/30uzavřena 20. 10. 202672 118 Kč
- Objednávka - Montáž plotu předzahrádky u OP, Dygrýnova 816/8uzavřena 19. 10. 202699 100 Kč
- Objednávka - Výměna PVC v pokojích, Vašátkova 821/32uzavřena 18. 10. 202675 682 Kč
- Objednávka - Oprava střešního pláště po zatečení, Rajmonova 1199/4uzavřena 18. 10. 202682 930 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
14 dotací za 995 248 Kč (2014–2019); nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce České republiky13 dotací843 648 Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí1 dotace151 600 Kč
Poslední dotace
- ABA-P-22/2018Úřad práce České republiky · 2019183 624 Kč
- ABA-P-3/2018Úřad práce České republiky · 2018163 053 Kč
- TAA-P-2/2018Úřad práce České republiky · 201812 080 Kč
- TAA-P-1/2018Úřad práce České republiky · 201812 080 Kč
- ABA-P-28/2016Úřad práce České republiky · 201790 720 Kč
- ABA-P-29/2016Úřad práce České republiky · 201745 360 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
59 vyhraných zakázek za 1,1 mld. Kč od 25 zadavatelů; v 2 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Česká pošta, s.p.9 zakázek321,3 mil. Kč
- Statutární město Plzeň, zastoupené MO Plzeň 46 zakázek17,1 mil. Kč
- Fakultní nemocnice v Motole6 zakázek4,1 mil. Kč
- České vysoké učení technické v Praze5 zakázek91,6 mil. Kč
- MČ Praha 155 zakázek14,1 mil. Kč
- Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.5 zakázekbez ceny
Největší zakázky
- nadlimitní · 2024Část 2Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. · společně s dalšími238,1 mil. Kč
- 2017Úklidové práce na klinikách a pracovištích VFNVšeobecná fakultní nemocnice v Praze231,1 mil. Kč
- nadlimitní · 2020Úklidové služby v NNH a pomocné práce ve stravovacím provozuNemocnice Na Homolce100,7 mil. Kč
- nadlimitní · 2025Zajištění úklidových služeb pro vybrané objekty PNBPsychiatrická nemocnice Bohnice85,1 mil. Kč
- nadlimitní · 2026Část AMěstská část Praha 5 · společně s dalšími81,4 mil. Kč
- nadlimitní · 2019PrahaČeská pošta, s.p.78,4 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Správci objektů (M/Ž)1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 23. 9. 2026.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 11 · benzín 8 · ostatní 6
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 30. 8. 2022Nový ve vedeníIng. Martin Roženský (místopředseda správní rady)
- 30. 8. 2022Nový ve vedeníIng. Michal Čamek (předseda správní rady)
- 29. 8. 2022Odchod z vedeníIng. Michal Čamek (předseda představenstva)
- 29. 8. 2022Odchod z vedeníIng. Martin Roženský (místopředseda představenstva)
- 29. 8. 2022Odchod z vedeníIng. Ivan Sequens (člen představenstva)
- 29. 8. 2022Odchod z vedeníIng. Regina Keřková (místopředseda představenstva)
- 29. 8. 2022Odchod z vedeníBc. Václav Thoss (člen představenstva)
- 1. 9. 2021Nový ve vedeníBc. Václav Thoss (člen představenstva)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 1. 7. 2019PřesídleníPraha
- 25. 2. 2015Odchod z vedeníIng. Regina Keřková (člen statutárního orgánu)
- 25. 6. 2014Nový ve vedeníIng. Regina Keřková (člen statutárního orgánu)
- 10. 6. 2011Odchod z vedeníIng. Regina Keřková (člen představenstva)
- 1. 6. 2011Nový ve vedeníIng. Regina Keřková (místopředseda představenstva)
- 31. 3. 2011Odchod z vedeníIng. Bohumil Mach (místopředseda představenstva)
- 1. 9. 2008Odchod z vedeníIng. Zbyněk Malý (místopředseda představenstva)
- 1. 9. 2008Nový ve vedeníIng. Bohumil Mach (místopředseda představenstva)
- 1. 9. 2006Nový ve vedeníIng. Zbyněk Malý (místopředseda představenstva)
- 31. 8. 2005Odchod z vedeníIng. Pavel Kasík (člen představenstva)
- 1. 9. 2004Odchod z vedeníIng. Martin Roženský (prokura)
- 1. 9. 2004Odchod z vedeníStanislav Čamek, s.r.o. (pověřený společník)
- 1. 9. 2004Nový ve vedeníIng. Michal Čamek (předseda představenstva)
- 1. 9. 2004Nový ve vedeníIng. Regina Keřková (člen představenstva)
- 1. 9. 2004Nový ve vedeníIng. Martin Roženský (místopředseda představenstva)
- 1. 9. 2004Nový ve vedeníIng. Ivan Sequens (člen představenstva)
- 1. 9. 2004Nový ve vedeníIng. Pavel Kasík (člen představenstva)
- 1. 4. 1991Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 607 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 17. 11. 2026 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
p78n6h2
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ18628966
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 5
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Na Zatlance 1350/13, Smíchov, 15000 Praha
- B.P. Servis s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1995Aktivní
- C D V služby, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1993 · 250 - 499 zaměstnancůAktivní
- CENTRA PRO společenství vlastníků, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2014 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- CENTRA SN 152 s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2026 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- CENTRA SN 199 s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 18628966
- Právní forma
- Akciová společnost
- Hlavní činnost
- Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti, Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti, Výroba elektronických součástek, Výroba komunikačních zařízení, Výroba ostatních elektrických zařízení, Opravy strojů, Opravy elektrických zařízení a 45 dalších
- Zaměstnanci
- 250 - 499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 1. 4. 1991
- Poslední změna
- 2. 11. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy CENTRA a.s.
Otázky
Časté otázky o firmě CENTRA a.s.
Kdy vznikla firma CENTRA a.s.?
Kolik zaměstnanců má CENTRA a.s.?
Kde sídlí CENTRA a.s.?
Jaké je IČO firmy CENTRA a.s.?
Jakou datovou schránku má CENTRA a.s.?
Kdo je ve vedení firmy CENTRA a.s.?
Komu patří CENTRA a.s.?
Je CENTRA a.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se CENTRA a.s. zabývá?
Je CENTRA a.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti v oblasti nemovitostí v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu