Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 18 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 18 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Bram Franckaerts a 1 další, vlastní InBev Belgium SRL/BV (100 %).
Statutární orgán
- Bram Franckaertsjednatel · od 2024 · nar. 1986 · Prahadalších 2 firmy:2 aktivních
- Anna Diegtiarovajednatel · od 2026 · nar. 1986 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- InBev Belgium SRL/BV100 %od 2025 · vklad 28 mil. Kč
Dříve ve firmě · 17
- Tetiana Tsybuliajednatel · od 2026 · do 2026 · nar. 1996 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Anastasiia Volkovajednatel · od 2024 · do 2025 · nar. 1989 · Leuvenjiné firmy v rejstříku nemá
- Jaromír Starobajednatel · od 2014 · do 2024 · nar. 1982 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Jakub Vanišjednatel · od 2021 · do 2023 · nar. 1988 · Zlosyňjiné firmy v rejstříku nemá
- Zuzana Štenclovájednatel · od 2018 · do 2021 · nar. 1984 · Mělníkjiné firmy v rejstříku nemá
- Ingo Nietenjednatel · od 2013 · do 2018 · nar. 1971 · Průhonicejiné firmy v rejstříku nemá
- Vendula Danielsjednatel · od 2013 · do 2014 · nar. 1980 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ivan Baranecjednatel · od 2010 · do 2013 · nar. 1966 · Úvalyjiné firmy v rejstříku nemá
- Serge Jaak Maria De Vosjednatel · od 2012 · do 2013 · nar. 1975 · Jesenicejiné firmy v rejstříku nemá
- Rudolf Vacojednatel · od 2008 · do 2012 · nar. 1973 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Audrey Philmine Lemmertjednatel · od 2008 · do 2010 · nar. 1967 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Andrey Philmine Lemmertjednatel · od 2008 · do 2009 · nar. 1967 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- InBEV nv/saspolečník · od 2006 · do 2006
- InBev nv/saspolečník · od 2006 · do 2009
- Anheuser-Busch InBev nv/saspolečník · od 2009 · do 2013
- InBev Belgium SA/NVspolečník · od 2013 · do 2019
- InBev Belgium SPRL/BVBAspolečník · od 2019 · do 2025
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o.Skupina · GLEIF
Skupina
Do které skupiny firma účetně patří
Konsolidační skupina · GLEIF
Mateřské firmy, do jejichž účetní závěrky se firma konsoliduje, podle údajů hlášených do globálního registru LEI (GLEIF).
Shrnutí · spočítáno z registrů
Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 3 786 z 3 793firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 20 letna trhu, déle než 6 093 z 10 121 firem oboru v Praze
- 94 %firem oboru zapsaných v roce 2006 dnes funguje
- 14 firemsídlí na stejné adrese
- 21 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 50 000 Kč
- 99 000 Kč8 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 64,2 mil. Kčv 13 dotacích z veřejných rozpočtů
- 2 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- ANHEUSER-BUSCH INBEVstojí v čele skupiny, do které firma podle GLEIF účetně patří · Belgie
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti vedení podniků; poradenství v oblasti řízení v Praze · 3 793 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 3 786
- Ve stejném pásmu
- 3
- Větších
- 4
- 01 371
- 1 - 51 884
- 6 - 9230
- 10 - 19145
- 20 - 2422
- 25 - 4970
- 50 - 9931
- 100 - 19916
- 200 - 2494
- 250 - 49913
- 500 - 999tato firma3
- 1000 - 14992
- 1500 - 19991
- 2000 - 24991
Ročník 2006
Z 807 subjektů oboru zapsaných v roce 2006 dnes funguje 759. Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2006Tato firma · stejně velké →
- Asahi CE & Europe Services s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2016
- DANTEM Tracking Force s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2023
- AGEL a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1990
- NN Management Services, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1995
- Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest250 - 499 zaměstnancůod 2004
- McKinsey & Company, Inc. Prague - organizační složka250 - 499 zaměstnancůod 2005
- DEK a.s.250 - 499 zaměstnancůod 2006
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
8 smluv za 99 000 Kč, nejvíc s Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230 (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 2301 smlouva99 000 Kč
- T-Mobile Czech Republic a.s.7 smluvjen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Darovací smlouvauzavřena 11. 5. 202199 000 Kč
- Účástnická smlouvauzavřena 9. 10. 2018cena neuvedena
- Účástnická smlouvauzavřena 2. 10. 2018cena neuvedena
- Účástnická smlouvauzavřena 21. 8. 2018cena neuvedena
- Účástnická smlouvauzavřena 15. 8. 2018cena neuvedena
- Účástnická smlouvauzavřena 13. 8. 2018cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
13 dotací za 64,2 mil. Kč (2007–2012); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu11 dotací56,8 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí2 dotace7,4 mil. Kč
Největší a poslední dotace
- Největší dotace · 200981/2009Ministerstvo průmyslu a obchodu16 mil. Kč
- 24504/12/61300Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20121,6 mil. Kč
- 101/2011Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20111,9 mil. Kč
- 163/2011Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20111,3 mil. Kč
- 23/2010Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20107,7 mil. Kč
- 153/2010Ministerstvo práce a sociálních věcí · 20103,1 mil. Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Category Buyer VIC Packaging, Procurement (M/Ž)1 místo
- Communications Specialist1 místo
- Contact Model and Knowledge Management Expert1 místo
- Data Capability Process Engineer1 místo
- Footprint Expert1 místo
- HR Master Data Specialist (M/Ž)1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 11. 9. 2024.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 7. 2026Nový ve vedeníAnna Diegtiarova (jednatel)
- 30. 6. 2026Odchod z vedeníTetiana Tsybulia (jednatel)
- 1. 1. 2026Nový ve vedeníTetiana Tsybulia (jednatel)
- 31. 12. 2025Odchod z vedeníAnastasiia Volkova (jednatel)
- 5. 3. 2025Odchod společníkaInBev Belgium SPRL/BVBA
- 5. 3. 2025Nový společníkInBev Belgium SRL/BV – 100 %
- 1. 4. 2024Odchod z vedeníJaromír Staroba (jednatel)
- 1. 4. 2024Nový ve vedeníAnastasiia Volkova (jednatel)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 1. 2. 2024Nový ve vedeníBram Franckaerts (jednatel)
- 31. 10. 2023Odchod z vedeníJakub Vaniš (jednatel)
- 3. 9. 2021Odchod z vedeníZuzana Štenclová (jednatel)
- 3. 9. 2021Nový ve vedeníJakub Vaniš (jednatel)
- 1. 3. 2021PřesídleníPraha
- 29. 1. 2019Nový společníkInBev Belgium SPRL/BVBA – 100 %
- 29. 1. 2019Odchod společníkaInBev Belgium SA/NV
- 20. 12. 2018Nový ve vedeníZuzana Štenclová (jednatel)
- 20. 12. 2018Odchod z vedeníIngo Nieten (jednatel)
- 1. 8. 2014Nový ve vedeníJaromír Staroba (jednatel)
- 31. 7. 2014Odchod z vedeníVendula Daniels (jednatel)
- 28. 5. 2013Odchod z vedeníIvan Baranec (jednatel)
- 28. 5. 2013Odchod z vedeníSerge Jaak Maria De Vos (jednatel)
- 28. 5. 2013Nový ve vedeníVendula Daniels (jednatel)
- 28. 5. 2013Nový ve vedeníIngo Nieten (jednatel)
- 27. 2. 2013Odchod společníkaAnheuser-Busch InBev nv/sa
- 27. 2. 2013Nový společníkInBev Belgium SA/NV – 100 %
- 11. 7. 2006Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 807 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Neobnovený od 25. 10. 2025 – s propadlým LEI firma nemůže zadávat obchody s investičními nástroji
Datová schránka
ghkbui8
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ27572030
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 4
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Vyskočilova 1422/1A, Michle (Praha 4), 14000 Praha
- Alcon Pharmaceuticals (Czech Republic) s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2001 · 100 - 199 zaměstnancůAktivní
- Coshile & Co., s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2020 · 50 - 99 zaměstnancůAktivní
- G4S Secure Solutions (CZ), a.s.Akciová společnost · od 1991 · 1000 - 1499 zaměstnancůAktivní
- G4S Services s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2013 · 500 - 999 zaměstnancůAktivní
- INEXAD Fashion s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 2016 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 27572030
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Poradenství v oblasti řízení
- Další činnosti
- Činnosti v oblasti informačních technologií, Činnosti v oblasti informačních technologií, Informační činnosti, Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství, 70200, Překladatelské a tlumočnické činnosti
- Zaměstnanci
- 500 - 999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 11. 7. 2006
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o.
Kdy vznikla firma Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o.?
Kde sídlí Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o.?
Komu patří Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o.?
Je Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o. zabývá?
Je Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti vedení podniků; poradenství v oblasti řízení v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu