Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 24 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 24 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Vít Kutnar a 1 další.
Statutární orgán
- Ing. Vít Kutnarpředseda správní rady · od 2016 · nar. 1969 · Prahadalších 21 firem:21 aktivních
- Ing. Petra Kutnarováčlen správní rady · od 2016 · nar. 1973 · Prahadalších 25 firem:24 aktivních1 zaniklo jinak
Dříve ve firmě · 6
- Doc. Ing. Zdeněk Kutnar, CSc.člen správní rady · od 2016 · do 2021 · nar. 1942 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Vít Kutnarstatutární ředitel · od 2016 · do 2021 · nar. 1969 · Prahadalších 21 firem:21 aktivních
- Ing. Vít Kutnarpředseda představenstva · od 2006 · do 2016 · nar. 1969 · Prahadalších 21 firem:21 aktivních
- Ing. Petra Kutnarováčlen představenstva · od 2006 · do 2016 · nar. 1973 · Prahadalších 25 firem:24 aktivních1 zaniklo jinak
- Doc. Ing. Zdeněk Kutnar, CSc.člen představenstva · od 2009 · do 2016 · nar. 1942 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jindřich Horákčlen představenstva · od 2006 · do 2009 · nar. 1970 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
DEK a.s.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
DEK a.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 3 773 z 3 793firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 19 letna trhu, déle než 5 934 z 10 121 firem oboru v Praze
- 94 %firem oboru zapsaných v roce 2006 dnes funguje
- 101 firemsídlí na stejné adrese
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 24,9 mil. Kč35 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 78,4 mil. Kčv 8 dotacích z veřejných rozpočtů, 77 % z fondů EU
- 46 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 25 000 Kčdarovala straně TOP 09 (2022)
- 1 336 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 5 let starých
- 1× pokuta od ČOIcelkem 3 000 Kč z 1 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti vedení podniků; poradenství v oblasti řízení v Praze · 3 793 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 3 773
- Ve stejném pásmu
- 13
- Větších
- 7
- 01 371
- 1 - 51 884
- 6 - 9230
- 10 - 19145
- 20 - 2422
- 25 - 4970
- 50 - 9931
- 100 - 19916
- 200 - 2494
- 250 - 499tato firma13
- 500 - 9993
- 1000 - 14992
- 1500 - 19991
- 2000 - 24991
Ročník 2006
Z 807 subjektů oboru zapsaných v roce 2006 dnes funguje 759. DEK a.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- DEK a.s.250 - 499 zaměstnancůod 2006Tato firma · stejně velké →
- AGEL a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1990
- NN Management Services, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1995
- Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest250 - 499 zaměstnancůod 2004
- McKinsey & Company, Inc. Prague - organizační složka250 - 499 zaměstnancůod 2005
- Covidien AG, organizační složka250 - 499 zaměstnancůod 2008
- innogy Česká republika a.s.250 - 499 zaměstnancůod 2012
- Korn Ferry s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2014
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
35 smluv za 24,9 mil. Kč, nejvíc s Vysoké učení technické v Brně (34 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Vysoké učení technické v Brně7 smluv8,4 mil. Kč
- Technologická agentura ČR1 smlouva7,4 mil. Kč
- České vysoké učení technické v Praze6 smluv6,3 mil. Kč
- ECONOCOM Czech Republic, s.r.o. v likvidaci1 smlouva1,6 mil. Kč
- ČESKÁ TELEVIZE1 smlouva460 000 Kč
- Národní galerie v Praze1 smlouva270 541 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2020DEK BIM FUTURE BUILDING7,5 mil. Kč
- Objednávka impregnačního přípravku DEKSAN P 1000 kg hnědý 2xuzavřena 30. 7. 2026139 800 Kč
- pronájem sociálního zařízeníuzavřena 4. 5. 2026161 331 Kč
- fm beton ks bysuzavřena 30. 3. 2026 · dodatek1 079 Kč
- smlouva o partnerské spolupráci s CRF FPHuzavřena 19. 2. 2026cena neuvedena
- Inzerce a reklama v rámci Partnerského programu FAST VUTuzavřena 16. 12. 2025250 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
8 dotací za 78,4 mil. Kč (2013–2023), 77 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 60,1 mil. Kčnárodní zdroje · 18,4 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu7 dotací71,1 mil. Kč
- Technologická agentura České republiky1 dotace7,4 mil. Kč
Poslední dotace
- DEK FUTURE BUILDINGMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2023 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost agregace pro VVI20,3 mil. KčEU
- 2101016474Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20211,4 mil. Kč
- 2002026653Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20211,4 mil. Kč
- DEK FUTURE BUILDINGMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2020 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost37,6 mil. KčEU
- 2001009906Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20201,4 mil. Kč
- Autonomní robotický stavební systémTechnologická agentura České republiky · 20187,4 mil. Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Politika · výroční zprávy stran
Dary politickým stranám
Co firmě strany uvedly ve výročních zprávách jako dar
Poslední dary
Zdroj: výroční finanční zprávy politických stran a hnutí, Úřad pro dohled nad hospodařením politických stran, od roku 2017. Strany, které zprávu podaly jen na papíře, v datech nejsou. Záporná částka je vrácený dar.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2019–2019
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 954 · nafta 288 · ostatní 83 · hybrid 9 · LPG 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 24. 6. 2021Odchod z vedeníDoc. Ing. Zdeněk Kutnar, CSc. (člen správní rady)
- 1. 1. 2021Odchod z vedeníIng. Vít Kutnar (statutární ředitel)
- 10. 5. 2016Nový ve vedeníIng. Vít Kutnar (statutární ředitel)
- 10. 5. 2016Nový ve vedeníIng. Vít Kutnar (předseda správní rady)
- 10. 5. 2016Nový ve vedeníIng. Petra Kutnarová (člen správní rady)
- 10. 5. 2016Nový ve vedeníDoc. Ing. Zdeněk Kutnar, CSc. (člen správní rady)
- 10. 5. 2016Odchod z vedeníIng. Vít Kutnar (předseda představenstva)
- 10. 5. 2016Odchod z vedeníIng. Petra Kutnarová (člen představenstva)
Celá historie · další 6Skrýt starší
- 10. 5. 2016Odchod z vedeníDoc. Ing. Zdeněk Kutnar, CSc. (člen představenstva)
- 31. 5. 2009Nový ve vedeníDoc. Ing. Zdeněk Kutnar, CSc. (člen představenstva)
- 31. 5. 2009Odchod z vedeníIng. Jindřich Horák (člen představenstva)
- 14. 9. 2007Změna základního kapitálu2 000 000 → 5 502 000 000 Kč
- 24. 1. 2007PřesídleníPraha
- 18. 12. 2006Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 807 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 12. 1. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
m6dcdxh
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Člen skupiny pro DPHSkupiny DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Registr plátců DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Tiskařská 257/10, Malešice (Praha 10), 10800 Praha
- ANTE spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1993Aktivní
- ARGOS ELEKTRO, a. s.Akciová společnost · od 1997 · 250 - 499 zaměstnancůAktivní
- ARISTOTEL, a.s.Akciová společnost · od 1994 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Asociace inspektorů nemovitostí z. s.Spolek · od 2012Aktivní
- Avata s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2013Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 27636801
- Právní forma
- Akciová společnost
- Hlavní činnost
- Poradenství v oblasti řízení
- Další činnosti
- Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku, Příprava tisku a digitálních dat, 23660, Výroba ostatních betonových, cementových a sádrových výrobků, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Vydavatelské činnosti, Vydávání knih, periodických publikací a ostatní vydavatelské činnosti, Činnosti v oblasti informačních technologií a 15 dalších
- Zaměstnanci
- 250 - 499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 18. 12. 2006
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Otázky
Časté otázky o firmě DEK a.s.
Kdy vznikla firma DEK a.s.?
Kolik zaměstnanců má DEK a.s.?
Kde sídlí DEK a.s.?
Jaké je IČO firmy DEK a.s.?
Jakou datovou schránku má DEK a.s.?
Kdo je ve vedení firmy DEK a.s.?
Je DEK a.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se DEK a.s. zabývá?
Je DEK a.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti vedení podniků; poradenství v oblasti řízení v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu