Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2023 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 18 závěrek.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2023.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 18 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Karel Ren a 2 další, vlastní Ing. Karel Ren, Csc. (100 %).
Statutární orgán
- Ing. Karel Renpředseda představenstva · od 2008 · nar. 1944 · Prahadalších 2 firmy:2 aktivních
- Ing. Štěpán Štencelčlen představenstva · od 2008 · nar. 1965 · Hradec nad Moravicídalších 1 firma:1 aktivních
- Ing. Pavlína Gratzovámístopředseda představenstva · od 2015 · nar. 1971 · Velké Hošticedalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
Dozorčí rada a další orgány · 1
Dříve ve firmě · 7
- Stephen Lukasmístopředseda představenstva · od 2011 · do 2015 · nar. 1925jiné firmy v rejstříku nemá
- MUDr. Darek Foit, MBAčlen představenstva · od 2008 · do 2011 · nar. 1965 · Líbeznicejiné firmy v rejstříku nemá
- Barbora Bruhlováčlen představenstva · od 2008 · do 2008 · nar. 1980 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Karel Renčlen představenstva · od 2007 · do 2008 · nar. 1944 · Prahadalších 2 firmy:2 aktivních
- Mgr. Lucie Motlíkováčlen představenstva · od 2007 · do 2007 · nar. 1972 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Corporate Consulting a.s.společník · od 2007 · do 2007
- Stephen Lukasspolečník · od 2007 · do 2008 · nar. 1925jiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
MEDIS INTERNATIONAL a.s.Shrnutí · spočítáno z registrů
MEDIS INTERNATIONAL a.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 10 662 z 10 679firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 19 letna trhu, déle než 15 562 z 21 204 firem oboru v Praze
- 96 %firem oboru zapsaných v roce 2007 dnes funguje
- 25 firemsídlí na stejné adrese
- 597 520 Kč5 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 210 000 Kčv 4 dotacích z veřejných rozpočtů
- 4 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 7 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 5 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Reklama a průzkum trhu v Praze · 10 679 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 10 662
- Ve stejném pásmu
- 10
- Větších
- 7
- 08 359
- 1 - 51 721
- 6 - 9213
- 10 - 19163
- 20 - 2439
- 25 - 4987
- 50 - 9953
- 100 - 19920
- 200 - 2497
- 250 - 499tato firma10
- 500 - 9994
- 1000 - 14991
- 1500 - 19992
Ročník 2007
Z 1 418 subjektů oboru zapsaných v roce 2007 dnes funguje 1 358. MEDIS INTERNATIONAL a.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- MEDIS INTERNATIONAL a.s.250 - 499 zaměstnancůod 2007Tato firma · stejně velké →
- KANTAR CZ s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1992
- Noe's, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1998
- TESS promotion s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1999
- VML Czechia s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1999
- Edwards Lifesciences Sàrl, organizační složka250 - 499 zaměstnancůod 2002
- WPP Media Czech Republic s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2002
- Lion Communications s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2005
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
5 smluv za 597 520 Kč, nejvíc s Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, Ostrava, příspěvková organizace (90 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, Ostrava, příspěvková organizace2 smlouvy538 520 Kč
- Masarykova univerzita1 smlouva59 000 Kč
- Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje2 smlouvyjen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Smlouva o připojení elektrické požární signalizace na pult centralizované ochrany - objekty Výrobní závod MEDIS II Bolatice a Výrobní závod MEDIS Iuzavřena 16. 2. 2026cena neuvedena
- Darovací smlouva - zřízení odpočinkového koutkuuzavřena 26. 1. 2026243 520 Kč
- Darovací smlouva - zřízení odpočinkového koutkuuzavřena 20. 1. 2026295 000 Kč
- Smlouva Medis Internationaluzavřena 11. 8. 202559 000 Kč
- Smlouva o připojení elektrické požární signalizace objektu na pult centralizované ochranyuzavřena 5. 10. 2023cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
4 dotace za 210 000 Kč (2010–2012); nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce České republiky3 dotace144 000 Kč
- Úřad práce v Opavě1 dotace66 000 Kč
Poslední dotace
- TOP-S-154/2012Úřad práce České republiky · 201248 000 Kč
- TOP-S-156/2012Úřad práce České republiky · 201248 000 Kč
- TOP-S-155/2012Úřad práce České republiky · 201248 000 Kč
- OPA-SL-120/2010Úřad práce v Opavě · 201066 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 4 · benzín 2 · elektřina 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 24. 1. 2024Nový společníkIng. Karel Ren, Csc. – 100 %
- 24. 7. 2015Změna základního kapitálu2 100 000 → 54 600 000 Kč
- 15. 5. 2015Nový ve vedeníIng. Pavlína Gratzová (místopředseda představenstva)
- 13. 2. 2015Odchod z vedeníStephen Lukas (místopředseda představenstva)
- 16. 2. 2011Odchod z vedeníMUDr. Darek Foit, MBA (člen představenstva)
- 16. 2. 2011Nový ve vedeníStephen Lukas (místopředseda představenstva)
- 16. 2. 2010PřesídleníPraha
- 18. 5. 2009Změna základního kapitálu2 000 000 → 2 100 000 Kč
Celá historie · další 13Skrýt starší
- 23. 6. 2008Nový ve vedeníIng. Štěpán Štencel (člen představenstva)
- 23. 6. 2008Odchod z vedeníBarbora Bruhlová (člen představenstva)
- 1. 3. 2008Odchod z vedeníKarel Ren (člen představenstva)
- 1. 3. 2008Odchod společníkaStephen Lukas
- 18. 1. 2008Nový ve vedeníIng. Karel Ren (předseda představenstva)
- 18. 1. 2008Nový ve vedeníBarbora Bruhlová (člen představenstva)
- 18. 1. 2008Nový ve vedeníMUDr. Darek Foit, MBA (člen představenstva)
- 30. 5. 2007Odchod společníkaCorporate Consulting a.s.
- 30. 5. 2007Nový společníkStephen Lukas – 100 %
- 30. 5. 2007Změna názvuPaso Consulting a.s. → MEDIS INTERNATIONAL a.s.
- 17. 5. 2007Nový ve vedeníKarel Ren (člen představenstva)
- 17. 5. 2007Odchod z vedeníMgr. Lucie Motlíková (člen představenstva)
- 5. 2. 2007Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 418 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 23. 6. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
t4se5va
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ27651304
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 2
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Karlovo náměstí 319/3, Nové Město (Praha 2), 12000 Praha
- Barevný svět s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1998 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- CENTRUM PÉČE K.U.O.C. s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2020Aktivní
- Česká společnost pro sexuální medicínu, z.s.Spolek · od 2005Aktivní
- Česká společnost pro zdraví seniorů (The Czech Society for the Well- v likvidaciSpolek · od 2001Aktivní
- Český institut interních auditorů, z.s.Spolek · od 1994 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 27651304
- Právní forma
- Akciová společnost
- Hlavní činnost
- Reklamní činnosti
- Další činnosti
- Výroba základních farmaceutických výrobků a farmaceutických přípravků, Velkoobchod s farmaceutickými výrobky, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod, kromě motorových vozidel
- Zaměstnanci
- 250 - 499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 5. 2. 2007
- Poslední změna
- 2. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy MEDIS INTERNATIONAL a.s.
Otázky
Časté otázky o firmě MEDIS INTERNATIONAL a.s.
Kdy vznikla firma MEDIS INTERNATIONAL a.s.?
Kolik zaměstnanců má MEDIS INTERNATIONAL a.s.?
Kde sídlí MEDIS INTERNATIONAL a.s.?
Jaké je IČO firmy MEDIS INTERNATIONAL a.s.?
Jakou datovou schránku má MEDIS INTERNATIONAL a.s.?
Kdo je ve vedení firmy MEDIS INTERNATIONAL a.s.?
Komu patří MEDIS INTERNATIONAL a.s.?
Je MEDIS INTERNATIONAL a.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se MEDIS INTERNATIONAL a.s. zabývá?
Je MEDIS INTERNATIONAL a.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Reklama a průzkum trhu v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu