Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 21 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 21 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Tomáš Varga a 2 další, vlastní Publicis Groupe Holdings B.V. (100 %).
Statutární orgán
- Tomáš Vargajednatel · od 2016 · nar. 1981 · Košicedalších 2 firmy:2 aktivních
- Tomáš Laukojednatel · od 2019 · nar. 1981dalších 1 firma:1 aktivních
- Joana Da Cunha Costa Andradejednatel · od 2021 · nar. 1973 · Paříždalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
- Publicis Groupe Holdings B.V.100 %od 2005 · vklad 200 000 Kč
Dříve ve firmě · 6
- David John Clarkjednatel · od 2016 · do 2021 · nar. 1969 · Londýnjiné firmy v rejstříku nemá
- Alice Mccreathjednatel · od 2016 · do 2019 · nar. 1967 · Pařížjiné firmy v rejstříku nemá
- Martin Štěpánekjednatel · od 2005 · do 2016 · nar. 1962 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Tomasz Karol Pawlikowskijednatel · od 2013 · do 2016 · nar. 1961 · Truskawjiné firmy v rejstříku nemá
- Elzbieta Anna Ochockajednatel · od 2013 · do 2016 · nar. 1962 · Warszawajiné firmy v rejstříku nemá
- Martin Štěpánekspolečník · od 2005 · do 2016 · nar. 1962 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Lion Communications s.r.o.Skupina · GLEIF
Skupina
Do které skupiny firma účetně patří
Konsolidační skupina · GLEIF
Mateřské firmy, do jejichž účetní závěrky se firma konsoliduje, podle údajů hlášených do globálního registru LEI (GLEIF).
Shrnutí · spočítáno z registrů
Lion Communications s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 10 662 z 10 679firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 21 letna trhu, déle než 16 079 z 21 204 firem oboru v Praze
- 96 %firem oboru zapsaných v roce 2005 dnes funguje
- 7 firemsídlí na stejné adrese
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 231,3 mil. Kč231 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 11 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 87,9 mil. Kč bez DPH
- 4 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- PUBLICIS GROUPE SAstojí v čele skupiny, do které firma podle GLEIF účetně patří · Francie
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Reklama a průzkum trhu v Praze · 10 679 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 10 662
- Ve stejném pásmu
- 10
- Větších
- 7
- 08 359
- 1 - 51 721
- 6 - 9213
- 10 - 19163
- 20 - 2439
- 25 - 4987
- 50 - 9953
- 100 - 19920
- 200 - 2497
- 250 - 499tato firma10
- 500 - 9994
- 1000 - 14991
- 1500 - 19992
Ročník 2005
Z 983 subjektů oboru zapsaných v roce 2005 dnes funguje 943. Lion Communications s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Lion Communications s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2005Tato firma · stejně velké →
- KANTAR CZ s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1992
- Noe's, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1998
- TESS promotion s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1999
- VML Czechia s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1999
- Edwards Lifesciences Sàrl, organizační složka250 - 499 zaměstnancůod 2002
- WPP Media Czech Republic s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2002
- MEDIS INTERNATIONAL a.s.250 - 499 zaměstnancůod 2007
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
231 smluv za 231,3 mil. Kč, nejvíc s ČESKÁ TELEVIZE (57 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- ČESKÁ TELEVIZE197 smluv131,1 mil. Kč
- Úřad vlády České republiky7 smluv58,9 mil. Kč
- Národní pedagogický institut České republiky (zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků)1 smlouva25 mil. Kč
- Česká pošta, s.p.3 smlouvy5,5 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí4 smlouvy2 mil. Kč
- Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism1 smlouva2 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2025Smlouva na nákup mediálního prostoru25 mil. Kč
- Vysílání obchodních sdělení - sponzoringuzavřena 15. 10. 20261,5 mil. Kč
- Vysílání obchodních sdělení - sponzoringuzavřena 2. 9. 2026537 500 Kč
- Vysílání obchodních sdělení - sponzoringuzavřena 10. 9. 20261,9 mil. Kč
- Vysílání obchodních sdělení - sponzoringuzavřena 25. 6. 2026495 000 Kč
- Vysílání obchodních sdělení - reklamauzavřena 29. 5. 2026521 730 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
11 vyhraných zakázek za 87,9 mil. Kč od 6 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Úřad vlády České republiky5 zakázek58,8 mil. Kč
- ČEZ, a. s.2 zakázky2 Kč
- Národní pedagogický institut České republiky (zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků)1 zakázka25 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí1 zakázka1,7 mil. Kč
- Ministerstvo zahraničních věcí1 zakázka1,4 mil. Kč
- Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky1 zakázka1 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2025Nákup mediálního prostoru – Komunikační kampaňNárodní pedagogický institut České republiky (zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků) · 2 nabídky25 mil. Kč
- nadlimitní · 2023Nákup mediálního prostoru pro mediální kampaň Česko informuje IIÚřad vlády České republiky · 4 nabídky18,1 mil. Kč
- nadlimitní · 2023Nákup mediálního prostoru pro mediální kampaň Česko informujeÚřad vlády České republiky · 3 nabídky17,4 mil. Kč
- nadlimitní · 2024Nákup mediálního prostoru pro mediální kampaň Česko informuje IIIÚřad vlády České republiky · 3 nabídky10,6 mil. Kč
- nadlimitní · 2023Nákup mediálního prostoru pro mediální kampaň 30 let České republikyÚřad vlády České republiky · 3 nabídky7,5 mil. Kč
- nadlimitní · 2024Lex Ukrajina 7Úřad vlády České republiky · 3 nabídky5,1 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 13. 2. 2021Nový ve vedeníJoana Da Cunha Costa Andrade (jednatel)
- 12. 2. 2021Odchod z vedeníDavid John Clark (jednatel)
- 25. 8. 2020PřesídleníPraha
- 17. 6. 2019Odchod z vedeníAlice Mccreath (jednatel)
- 17. 6. 2019Nový ve vedeníTomáš Lauko (jednatel)
- 17. 8. 2016Odchod z vedeníMartin Štěpánek (jednatel)
- 17. 8. 2016Nový ve vedeníTomáš Varga (jednatel)
- 10. 8. 2016PřesídleníPraha
Celá historie · další 10Skrýt starší
- 9. 8. 2016Odchod z vedeníTomasz Karol Pawlikowski (jednatel)
- 9. 8. 2016Odchod z vedeníElzbieta Anna Ochocka (jednatel)
- 29. 7. 2016Odchod společníkaMartin Štěpánek
- 30. 6. 2016Nový ve vedeníAlice Mccreath (jednatel)
- 30. 6. 2016Nový ve vedeníDavid John Clark (jednatel)
- 3. 4. 2013Nový ve vedeníTomasz Karol Pawlikowski (jednatel)
- 3. 4. 2013Nový ve vedeníElzbieta Anna Ochocka (jednatel)
- 1. 10. 2011PřesídleníPraha
- 19. 1. 2011Změna názvuPUBLICIS Prague, s.r.o. → Lion Communications s.r.o.
- 12. 10. 2005Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 983 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 25. 10. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
m83vqmw
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ27384802
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Boudníkova 2514/5, Libeň (Praha 8), 18000 Praha
- 3DECO s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2013 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- HENKEL ČR, spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1991 · 100 - 199 zaměstnancůAktivní
- Kindred. s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2004 · 50 - 99 zaměstnancůAktivní
- STATS Perform Czech Republic s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019 · 50 - 99 zaměstnancůAktivní
- TransPerfect s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2009 · 50 - 99 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 27384802
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Reklamní činnosti
- Další činnosti
- Příprava tisku a digitálních dat, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Nespecializovaný velkoobchod, Informační činnosti, Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství, Poradenství v oblasti řízení, 70200, Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti a 1 dalších
- Zaměstnanci
- 250 - 499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 12. 10. 2005
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Lion Communications s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Lion Communications s.r.o.
Kdy vznikla firma Lion Communications s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Lion Communications s.r.o.?
Kde sídlí Lion Communications s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Lion Communications s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Lion Communications s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Lion Communications s.r.o.?
Komu patří Lion Communications s.r.o.?
Je Lion Communications s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Lion Communications s.r.o. zabývá?
Je Lion Communications s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Reklama a průzkum trhu v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu