Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2020 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 3 závěrky.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2020.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 3 závěrky; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Arnaud Cédric Closson a 4 další, vlastní INDORAMA VENTURES SPAIN S.L. (100 %).
Statutární orgán
- Arnaud Cédric Clossončlen představenstva · od 2018 · nar. 1974 · Lucemburkjiné firmy v rejstříku nemá
- Sunil Baldičlen představenstva · od 2022 · nar. 1967 · Rotterdamjiné firmy v rejstříku nemá
- Rachit Agarwalčlen představenstva · od 2025 · nar. 1985 · L-2146 Lucemburskojiné firmy v rejstříku nemá
- Renato Gomes Da Silva Boaventuračlen představenstva · od 2025 · nar. 1971 · L 8097, Strassen - Lucemburskojiné firmy v rejstříku nemá
- Roman Koenigpředseda představenstva · od 2025 · nar. 1967 · Prinzersdorfdalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
- INDORAMA VENTURES SPAIN S.L.100 %od 2020
Dozorčí rada a další orgány · 3
Dříve ve firmě · 12
- Roman Koenigčlen představenstva · od 2024 · do 2025 · nar. 1967 · Prinzersdorfdalších 1 firma:1 aktivních
- Jochen Boosčlen představenstva · od 2018 · do 2025 · nar. 1959 · Erienbachjiné firmy v rejstříku nemá
- Ashok Kumar Arorapředseda představenstva · od 2018 · do 2025 · nar. 1960 · Nové Dillíjiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Martin Prachařčlen představenstva · od 2018 · do 2024 · nar. 1974 · Velká nad Veličkoujiné firmy v rejstříku nemá
- Shishir Vijay Pimplikarčlen představenstva · od 2018 · do 2022 · nar. 1968 · Sonari, Jamshedpur, Džhárkhandjiné firmy v rejstříku nemá
- Ashok Kumar Aroračlen představenstva · od 2018 · do 2019 · nar. 1960 · Nové Dillíjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Viliam Marošmístopředseda představenstva · od 2010 · do 2018 · nar. 1955 · Bratislavajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Igor Faitčlen představenstva · od 2010 · do 2018 · nar. 1965 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Marek Malík, MBA.předseda představenstva · od 2011 · do 2018 · nar. 1975 · Pozořicejiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Michal Kurka, LL.M.člen představenstva · od 2016 · do 2018 · nar. 1983 · Havířovjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Libor Knappekčlen představenstva · od 2016 · do 2018 · nar. 1969 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Oldřich Šoba, Ph.D.člen představenstva · od 2015 · do 2016 · nar. 1981 · Mašovicejiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Indorama Ventures Mobility Moravia a.s.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
Indorama Ventures Mobility Moravia a.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 18 letv registru, od roku 2007
- 86 %firem oboru zapsaných v roce 2007 dnes funguje
- 2 firmysídlí na stejné adrese
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 2 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 35 000 Kč
- 21,6 mil. Kč13 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 45,4 mil. Kčv 10 dotacích z veřejných rozpočtů, 24 % z fondů EU
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 21 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 15 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba textilií ve Velké nad Veličkou · 1 aktivní firma s uvedenou velikostí
Ročník 2007
Z 29 subjektů oboru zapsaných v roce 2007 dnes funguje 25. Indorama Ventures Mobility Moravia a.s. je mezi nimi.
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
13 smluv za 21,6 mil. Kč, nejvíc s Státní fond životního prostředí České republiky (94 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Státní fond životního prostředí České republiky1 smlouva20,2 mil. Kč
- Úřad práce České republiky3 smlouvy943 205 Kč
- Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky4 smlouvy233 400 Kč
- Správa železnic, státní organizace1 smlouva85 250 Kč
- Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě1 smlouva54 653 Kč
- Univerzita Palackého v Olomouci1 smlouva53 150 Kč
Poslední smlouvy
- Objednávka - Protokoly o vyšetření a hodnocení fyziologických parametrůuzavřena 4. 6. 202654 653 Kč
- DOHODA o zabezpečení vzdělávací aktivity a poskytnutí příspěvku v rámci projektu NPO – DIGI pro firmu č. 667881/25/Buzavřena 8. 8. 2025257 333 Kč
- Regionální programuzavřena 11. 6. 202566 600 Kč s DPH
- Objednávka DOD - objednávka výjezdních aktivit Centra popularizaceuzavřena 28. 8. 202453 150 Kč
- Smlouva č. 7211200140 o poskytnutí podpory ze Státního fondu životního prostředí České republikyuzavřena 23. 1. 202320,2 mil. Kč s DPH
- Regionální programuzavřena 2. 6. 202255 600 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
10 dotací za 45,4 mil. Kč (2013–2023), 24 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 10,9 mil. Kčnárodní zdroje · 34,5 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu2 dotace37,1 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí2 dotace5,9 mil. Kč
- Úřad práce České republiky6 dotací2,4 mil. Kč
Poslední dotace
- KORDÁRNA Plus a.s. - ŽádostMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2023 · Program podpory na zvýšené náklady na zemní plyn a elektřinu v důsledku mimořádně prudkého růstu jejich cen34,5 mil. Kč
- Úspory energie ve společnosti KORDÁRNA Plus a.s.Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost2,6 mil. KčEU
- HOA-MN-5/2019Úřad práce České republiky · 20191,4 mil. KčEU
- Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II (POVEZ II)Úřad práce České republiky · 2019 · Operační program Zaměstnanost303 569 KčEU
- HOA-SF-369/2015Úřad práce České republiky · 2015180 000 KčEU
- HOA-SF-368/2015Úřad práce České republiky · 2015180 000 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- elektrikář M/Ž1 místo
- seřizovač CNC strojů M/Ž1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 7. 7. 2026.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 10 · benzín 9 · ostatní 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 31. 12. 2025Odchod z vedeníRoman Koenig (člen představenstva)
- 15. 10. 2025Nový ve vedeníRoman Koenig (předseda představenstva)
- 1. 10. 2025Odchod z vedeníAshok Kumar Arora (předseda představenstva)
- 1. 10. 2025Odchod z vedeníJochen Boos (člen představenstva)
- 1. 10. 2025Nový ve vedeníRachit Agarwal (člen představenstva)
- 1. 10. 2025Nový ve vedeníRenato Gomes Da Silva Boaventura (člen představenstva)
- 1. 9. 2024Nový ve vedeníRoman Koenig (člen představenstva)
- 31. 8. 2024Odchod z vedeníMgr. Martin Prachař (člen představenstva)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 1. 5. 2023Změna názvuKORDÁRNA Plus a.s. → Indorama Ventures Mobility Moravia a.s.
- 1. 10. 2022Odchod z vedeníShishir Vijay Pimplikar (člen představenstva)
- 1. 10. 2022Nový ve vedeníSunil Baldi (člen představenstva)
- 9. 10. 2020Nový společníkINDORAMA VENTURES SPAIN S.L. – 100 %
- 17. 1. 2019Odchod z vedeníAshok Kumar Arora (člen představenstva)
- 12. 12. 2018Nový ve vedeníAshok Kumar Arora (předseda představenstva)
- 30. 10. 2018Odchod z vedeníIng. Igor Fait (člen představenstva)
- 30. 10. 2018Odchod z vedeníIng. Viliam Maroš (místopředseda představenstva)
- 30. 10. 2018Odchod z vedeníIng. Marek Malík, MBA. (předseda představenstva)
- 30. 10. 2018Odchod z vedeníIng. Michal Kurka, LL.M. (člen představenstva)
- 30. 10. 2018Nový ve vedeníAshok Kumar Arora (člen představenstva)
- 30. 10. 2018Nový ve vedeníArnaud Cédric Closson (člen představenstva)
- 30. 10. 2018Nový ve vedeníMgr. Martin Prachař (člen představenstva)
- 30. 10. 2018Nový ve vedeníJochen Boos (člen představenstva)
- 30. 10. 2018Nový ve vedeníShishir Vijay Pimplikar (člen představenstva)
- 30. 10. 2018Odchod z vedeníIng. Libor Knappek (člen představenstva)
- 14. 12. 2016PřesídleníVelká nad Veličkou
- 10. 12. 2007Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 29 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Neobnovený od 23. 2. 2026 – s propadlým LEI firma nemůže zadávat obchody s investičními nástroji
Datová schránka
jdqdckh
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ27758711
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Okres
- Hodonín · 33 387 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
69674 Velká nad Veličkou
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 27758711
- Právní forma
- Akciová společnost
- Hlavní činnost
- Výroba ostatních technických a průmyslových textilií
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Výroba pryžových a plastových výrobků, Kování, lisování, ražení, válcování a protlačování kovů; prášková metalurgie, Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění, Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků, Opravy a instalace strojů a zařízení, Instalace průmyslových strojů a zařízení, Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace a 11 dalších
- Zaměstnanci
- 250 - 499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 10. 12. 2007
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Indorama Ventures Mobility Moravia a.s.
Otázky
Časté otázky o firmě Indorama Ventures Mobility Moravia a.s.
Kdy vznikla firma Indorama Ventures Mobility Moravia a.s.?
Kolik zaměstnanců má Indorama Ventures Mobility Moravia a.s.?
Kde sídlí Indorama Ventures Mobility Moravia a.s.?
Jaké je IČO firmy Indorama Ventures Mobility Moravia a.s.?
Jakou datovou schránku má Indorama Ventures Mobility Moravia a.s.?
Kdo je ve vedení firmy Indorama Ventures Mobility Moravia a.s.?
Komu patří Indorama Ventures Mobility Moravia a.s.?
Je Indorama Ventures Mobility Moravia a.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Indorama Ventures Mobility Moravia a.s. zabývá?
Je Indorama Ventures Mobility Moravia a.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba textilií ve Velké nad Veličkou?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu