Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 15 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 15 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Roman Hajšman, vlastní Diakonie ČCE - středisko Západní Čechy.
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dozorčí rada a další orgány · 6
- Roman Čiviščlen správní rady · od 2014 · nar. 1966 · Plzeňdalších 1 firma:1 aktivních
- Kamil Pošvicčlen dozorčí rady · od 2026 · nar. 1979 · Plzeňjiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Lukáš Tomášekčlen správní rady · od 2026 · nar. 1978 · Dobřanydalších 4 firmy:4 aktivních
- Jan Valdmančlen dozorčí rady · od 2026 · nar. 1975 · Březinadalších 3 firmy:3 aktivních
- Mgr. Lucie Petříčkovápředsedkyně správní rady · od 2026 · nar. 1972 · Město Touškovdalších 1 firma:1 aktivních
- Lenka Houškovápředsedkyně dozorčí rady · od 2026 · nar. 1980 · Kamenný Újezdjiné firmy v rejstříku nemá
Dříve ve firmě · 1
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
MOŽNOSTI TU JSOU o.p.s.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
MOŽNOSTI TU JSOU o.p.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 39 z 42firem oboru v Plzni s uvedenou velikostí je menších
- 19 letna trhu, déle než 45 z 75 firem oboru v Plzni
- 95 %firem oboru zapsaných v roce 2007 dnes funguje
- 66,3 mil. Kč299 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 102,4 mil. Kčv 48 dotacích z veřejných rozpočtů, 5 % z fondů EU
- 37 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 22,5 mil. Kč bez DPH
- 4 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 22 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
- 4× pokuta od ČOIcelkem 12 000 Kč z 33 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Ambulantní nebo terénní sociální služby v Plzni · 42 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 39
- Ve stejném pásmu
- 3
- Větších
- 0
Ročník 2007
Z 92 subjektů oboru zapsaných v roce 2007 dnes funguje 87. MOŽNOSTI TU JSOU o.p.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Plzni, nejpodobnější velikostí
- MOŽNOSTI TU JSOU o.p.s.250 - 499 zaměstnancůod 2007Tato firma · stejně velké →
- Diakonie ČCE - středisko Západní Čechy250 - 499 zaměstnancůod 1992
- Diecézní charita Plzeň250 - 499 zaměstnancůod 1993
- Městská charita Plzeň200 - 249 zaměstnancůod 1993
- Sdružení občanů EXODUS, z. s.50 - 99 zaměstnancůod 1992
- DOMUS - Centrum pro rodinu, z.s.50 - 99 zaměstnancůod 2009
- Salesiánské středisko mládeže - dům dětí a mládeže Plzeň25 - 49 zaměstnancůod 1990
- Středisko křesťanské pomoci Plzeň25 - 49 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
299 smluv za 66,3 mil. Kč, nejvíc s Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost (24 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost32 smluv16 mil. Kč
- Fakultní nemocnice Ostrava2 smlouvy8,4 mil. Kč
- Statutární město Plzeň56 smluv5,2 mil. Kč
- Státní ústav pro kontrolu léčiv2 smlouvy4,1 mil. Kč
- Základní škola Děčín I, Komenského náměstí 622/3, příspěvková organizace2 smlouvy4 mil. Kč
- Úřad práce České republiky46 smluv3,3 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2019náhradní plnění ochranný krém6 mil. Kč
- Dodatek č. 2 k rámcové kupní smlouvě na dodávky zboží v režimu náhradního plnění ze dne 31. 1. 2024uzavřena 13. 10. 2026 · dodatek150 000 Kč
- Objednávka 4/2026 kancelářské potřebyuzavřena 14. 10. 2026 · dodatek100 000 Kč s DPH
- Dohoda PJA-PCN-5/2026uzavřena 25. 9. 202654 120 Kč
- Dohoda PJA-PCN-4/2026uzavřena 25. 9. 202654 120 Kč
- Smlouva o vypořádání závazků - pronájem prostor pro provozování školního bufetuuzavřena 31. 8. 202654 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
48 dotací za 102,4 mil. Kč (2007–2025), 5 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 5,3 mil. Kčnárodní zdroje · 97,1 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce České republiky32 dotací91,5 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí4 dotace5,5 mil. Kč
- Ministerstvo zemědělství4 dotace2,6 mil. Kč
- Úřad práce Plzeň-jih5 dotací2,5 mil. Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu3 dotace388 737 Kč
Poslední dotace
- 39-2025 Podpora zaměstnávání osob se zdravotním postižením v Ekozahradě RakováMinisterstvo zemědělství · 2025 · Podpora nestátním neziskovým organizacím MZe632 700 Kč
- 61-2024 Rosteme v zahradě – podpora osob se zdravotním postižením v Ekozahradě RakováMinisterstvo zemědělství · 2024 · Podpora nestátním neziskovým organizacím MZe666 000 Kč
- Reg. č. 25 - Zaměstnávání osob se zdravotním postižením v Ekozahradě RakováMinisterstvo zemědělství · 2023 · Podpora nestátním neziskovým organizacím MZe765 100 Kč
- 2002013793Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021136 961 Kč
- 2101035295Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021134 171 Kč
- 0050568d-06c1-1edc-91c1-b5a45b304a4dÚřad práce České republiky · 20208,2 mil. Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
37 vyhraných zakázek za 22,5 mil. Kč od 7 zadavatelů; v 29 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Úřad práce České republiky28 zakázek1,8 mil. Kč
- Fakultní nemocnice Ostrava2 zakázky8,4 mil. Kč
- Státní ústav pro kontrolu léčiv2 zakázky8 mil. Kč
- STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC2 zakázky785 475 Kč
- Městská knihovna v Praze1 zakázka2 mil. Kč
- Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví1 zakázka1,5 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2025Dodávky transparentních obalůFakultní nemocnice Ostrava5,7 mil. Kč
- nadlimitní · 2025SÚKL VZ04/2025 - Kancelářské a hygienické potřebyStátní ústav pro kontrolu léčiv · 3 nabídky4 mil. Kč
- nadlimitní · 2025Dodávky pořadačůFakultní nemocnice Ostrava2,7 mil. Kč
- malého rozsahu · 2025Dodávka kancelářských a hygienických potřeb 2025 - 2026Městská knihovna v Praze2 mil. Kč
- malého rozsahu · 2025Dodávka drogistického zboží pro IPVZInstitut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví1,5 mil. Kč
- podlimitní · 2025Dodávka kancelářských potřebSTATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC785 475 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2016–2025
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 14 · nafta 7 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 13. 9. 2016PřesídleníPlzeň
- 9. 8. 2012Odchod společníkaDiakonie ČCE - středisko v Plzni
- 9. 8. 2012Nový společníkDiakonie ČCE - středisko Západní Čechy
- 9. 2. 2011Nový ve vedeníRoman Hajšman (člen statutárního orgánu)
- 25. 4. 2007Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 92 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
p28bsn4
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ27978311
Finanční úřad · Územní pracoviště v Plzni
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Zemědělský podnikatelZemědělský registraktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Plzeň
- Okres
- Plzeň-město · 54 711 aktivních
- Kraj
- Plzeňský kraj
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 27978311
- Právní forma
- Obecně prospěšná společnost
- Hlavní činnost
- Ambulantní nebo terénní sociální služby
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách, Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách, Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních, 56110, Podpůrné činnosti pro scénická umění, 90390
- Zaměstnanci
- 250 - 499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 25. 4. 2007
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy MOŽNOSTI TU JSOU o.p.s.
Otázky
Časté otázky o firmě MOŽNOSTI TU JSOU o.p.s.
Kdy vznikla firma MOŽNOSTI TU JSOU o.p.s.?
Kolik zaměstnanců má MOŽNOSTI TU JSOU o.p.s.?
Kde sídlí MOŽNOSTI TU JSOU o.p.s.?
Jaké je IČO firmy MOŽNOSTI TU JSOU o.p.s.?
Jakou datovou schránku má MOŽNOSTI TU JSOU o.p.s.?
Kdo je ve vedení firmy MOŽNOSTI TU JSOU o.p.s.?
Komu patří MOŽNOSTI TU JSOU o.p.s.?
Je MOŽNOSTI TU JSOU o.p.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se MOŽNOSTI TU JSOU o.p.s. zabývá?
Je MOŽNOSTI TU JSOU o.p.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Ambulantní nebo terénní sociální služby v Plzni?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu