Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 16 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 16 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Pavel Kottink a 1 další, vlastní J&T FINANCE GROUP SE (100 %).
Statutární orgán
- Ing. Pavel Kottinkčlen představenstva · od 2023 · nar. 1971 · Říčanyjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. et Ing. Vladimír Valíkpředseda představenstva · od 2024 · nar. 1985 · Holubicedalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
Dozorčí rada a další orgány · 2
Dříve ve firmě · 15
- Ing. et Ing. Vladimír Valíkčlen představenstva · od 2020 · do 2024 · nar. 1985 · Holubicedalších 1 firma:1 aktivních
- Ing. Markéta Bobkovápředseda představenstva · od 2015 · do 2023 · nar. 1977 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Igor Kováččlen představenstva · od 2020 · do 2021 · nar. 1975 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Michal Dvořákčlen představenstva · od 2016 · do 2019 · nar. 1982 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Miloslav Martinekčlen představenstva · od 2015 · do 2018 · nar. 1972 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jan Kolářčlen představenstva · od 2013 · do 2016 · nar. 1979 · Dolní Břežanyjiné firmy v rejstříku nemá
- Markéta Bobkováčlen představenstva · od 2013 · do 2015 · nar. 1977 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Zita Václavíkovápředseda představenstva · od 2013 · do 2015 · nar. 1973 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Jarmila Jánošováčlen představenstva · od 2013 · do 2013 · nar. 1971 · Nicosiajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Kristína Brunátováčlen představenstva · od 2009 · do 2013 · nar. 1979 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Kristína Bašistováčlen představenstva · od 2009 · do 2010 · nar. 1979 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Monika Ciprováčlen představenstva · od 2008 · do 2009 · nar. 1975 · Bernolákovojiné firmy v rejstříku nemá
- PRIORA, a.s.společník · od 2007 · do 2007
- Ing. Patrik Tkáčspolečník · od 2007 · do 2009 · nar. 1973 · Bratislavajiné firmy v rejstříku nemá
- J&T FINANCE GROUP, a.s.společník · od 2009 · do 2014
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
J&T SERVICES ČR, a.s.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
J&T SERVICES ČR, a.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 16 358 z 16 375firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 19 letna trhu, déle než 12 263 z 24 648 firem oboru v Praze
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 2007 dnes funguje
- 187 firemsídlí na stejné adrese
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 734 063 Kč5 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Právní a účetnické činnosti v Praze · 16 375 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 16 358
- Ve stejném pásmu
- 10
- Větších
- 7
- 011 901
- 1 - 53 263
- 6 - 9582
- 10 - 19358
- 20 - 2473
- 25 - 49119
- 50 - 9945
- 100 - 19911
- 200 - 2496
- 250 - 499tato firma10
- 500 - 9994
- 1000 - 14993
Ročník 2007
Z 1 730 subjektů oboru zapsaných v roce 2007 dnes funguje 1 713. J&T SERVICES ČR, a.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- J&T SERVICES ČR, a.s.250 - 499 zaměstnancůod 2007Tato firma · stejně velké →
- KPMG Česká republika Audit, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1993
- Deloitte Audit s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1993
- HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář250 - 499 zaměstnancůod 2001
- Ernst & Young Audit, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2002
- BDO Czech Republic s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2005
- Deloitte Advisory s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2006
- CPI Services, a.s.250 - 499 zaměstnancůod 2008
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
5 smluv za 734 063 Kč, nejvíc s Středisko společných činností AV ČR, v. v. i. (64 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Středisko společných činností AV ČR, v. v. i.1 smlouva469 893 Kč
- Švandovo divadlo na Smíchově1 smlouva200 000 Kč
- Zámek Štiřín1 smlouva64 170 Kč
- Dejvické divadlo, o.p.s.1 smlouvajen společné smlouvy
- Úřad práce České republiky1 smlouvajen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- pořádání zadaného představeníuzavřena 23. 4. 2024200 000 Kč
- Zajištění konferenčních služeb, ubytování a stravováníuzavřena 19. 5. 2023469 893 Kč
- Smlouva o poskytnutí služeb - rezervaceuzavřena 9. 5. 202264 170 Kč s DPH
- DOHODA o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. ABI-CO-4017694/2020uzavřena 6. 5. 2020cena neuvedena
- Zadané představení Dealer´s Choice, dne 4.3.2019uzavřena 15. 2. 2019cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 13. 3. 2024Odchod z vedeníIng. et Ing. Vladimír Valík (člen představenstva)
- 9. 1. 2024Nový ve vedeníIng. et Ing. Vladimír Valík (předseda představenstva)
- 31. 12. 2023Odchod z vedeníIng. Markéta Bobková (předseda představenstva)
- 1. 2. 2023Nový ve vedeníIng. Pavel Kottink (člen představenstva)
- 30. 6. 2021Odchod z vedeníIng. Igor Kováč (člen představenstva)
- 8. 10. 2020PřesídleníPraha
- 1. 7. 2020Nový ve vedeníIng. et Ing. Vladimír Valík (člen představenstva)
- 1. 1. 2020Nový ve vedeníIng. Igor Kováč (člen představenstva)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 31. 12. 2019Odchod z vedeníIng. Michal Dvořák (člen představenstva)
- 31. 7. 2018Odchod z vedeníIng. Miloslav Martinek (člen představenstva)
- 1. 3. 2016Nový ve vedeníIng. Michal Dvořák (člen představenstva)
- 28. 1. 2016Odchod z vedeníIng. Jan Kolář (člen představenstva)
- 8. 9. 2015Odchod z vedeníMarkéta Bobková (člen představenstva)
- 17. 8. 2015Nový ve vedeníIng. Miloslav Martinek (člen představenstva)
- 17. 8. 2015Nový ve vedeníIng. Markéta Bobková (předseda představenstva)
- 16. 8. 2015Odchod z vedeníZita Václavíková (předseda představenstva)
- 5. 2. 2014Odchod společníkaJ&T FINANCE GROUP, a.s.
- 5. 2. 2014Nový společníkJ&T FINANCE GROUP SE – 100 %
- 30. 12. 2013Odchod z vedeníJarmila Jánošová (člen představenstva)
- 30. 12. 2013Nový ve vedeníIng. Jan Kolář (člen představenstva)
- 4. 6. 2013Změna názvuJ&T Management, a.s. → J&T SERVICES ČR, a.s.
- 4. 3. 2013Odchod z vedeníIng. Kristína Brunátová (člen představenstva)
- 4. 3. 2013Nový ve vedeníZita Václavíková (předseda představenstva)
- 4. 3. 2013Nový ve vedeníMarkéta Bobková (člen představenstva)
- 4. 3. 2013Nový ve vedeníJarmila Jánošová (člen představenstva)
- 5. 10. 2007Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 730 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 16. 5. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
uqzctjw
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Člen skupiny pro DPHSkupiny DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Registr plátců DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Sokolovská 700/113a, Karlín, 18600 Praha
- 1RIF otevřený podílový fondPodílový, penzijní fond · od 2017Aktivní
- Agrární otevřený podílový fondPodílový, penzijní fond · od 2017Aktivní
- ALFA otevřený podílový fond AMISTA investiční společnost, a.s.Podílový, penzijní fond · od 2008Aktivní
- AMISTA consulting, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- AMISTA investiční společnost, a.s.Akciová společnost · od 2006 · 50 - 99 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 28168305
- Právní forma
- Akciová společnost
- Hlavní činnost
- Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod, kromě motorových vozidel, Ubytování, Vydavatelské činnosti, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, 68200 a 2 dalších
- Zaměstnanci
- 250 - 499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 5. 10. 2007
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy J&T SERVICES ČR, a.s.
Otázky
Časté otázky o firmě J&T SERVICES ČR, a.s.
Kdy vznikla firma J&T SERVICES ČR, a.s.?
Kolik zaměstnanců má J&T SERVICES ČR, a.s.?
Kde sídlí J&T SERVICES ČR, a.s.?
Jaké je IČO firmy J&T SERVICES ČR, a.s.?
Jakou datovou schránku má J&T SERVICES ČR, a.s.?
Kdo je ve vedení firmy J&T SERVICES ČR, a.s.?
Komu patří J&T SERVICES ČR, a.s.?
Je J&T SERVICES ČR, a.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se J&T SERVICES ČR, a.s. zabývá?
Je J&T SERVICES ČR, a.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Právní a účetnické činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu