Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 15 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 15 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Zdeněk Havelka a 1 další, vlastní Czech Property Investments, a.s. (100 %).
Statutární orgán
- Zdeněk Havelkačlen představenstva · od 2008 · nar. 1978 · Prahadalších 341 firem:337 aktivních4 zaniklo jinak
- Ing. Pavel Měchuračlen představenstva · od 2023 · nar. 1976 · Liberecdalších 250 firem:249 aktivních1 zaniklo jinak
Společníci a akcionáři
Dozorčí rada a další orgány · 2
Dříve ve firmě · 3
- Mgr.Ing. Martin Němečekčlen představenstva · od 2014 · do 2023 · nar. 1975 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Radan Kamenickýčlen představenstva · od 2008 · do 2014 · nar. 1960 · Nové Město na Moravějiné firmy v rejstříku nemá
- Milan Trněnýčlen představenstva · od 2008 · do 2014 · nar. 1974 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
CPI Services, a.s.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Patří
Sesterské firmy
Shrnutí · spočítáno z registrů
CPI Services, a.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 16 358 z 16 375firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 18 letna trhu, déle než 11 581 z 24 648 firem oboru v Praze
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 2008 dnes funguje
- 284 firemsídlí na stejné adrese
- 390 100 Kč6 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 425 000 Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů
- 591 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 8 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Právní a účetnické činnosti v Praze · 16 375 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 16 358
- Ve stejném pásmu
- 10
- Větších
- 7
- 011 901
- 1 - 53 263
- 6 - 9582
- 10 - 19358
- 20 - 2473
- 25 - 49119
- 50 - 9945
- 100 - 19911
- 200 - 2496
- 250 - 499tato firma10
- 500 - 9994
- 1000 - 14993
Ročník 2008
Z 2 075 subjektů oboru zapsaných v roce 2008 dnes funguje 2 055. CPI Services, a.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- CPI Services, a.s.250 - 499 zaměstnancůod 2008Tato firma · stejně velké →
- KPMG Česká republika Audit, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1993
- Deloitte Audit s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1993
- HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář250 - 499 zaměstnancůod 2001
- Ernst & Young Audit, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2002
- BDO Czech Republic s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2005
- Deloitte Advisory s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2006
- J&T SERVICES ČR, a.s.250 - 499 zaměstnancůod 2007
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
6 smluv za 390 100 Kč, nejvíc s Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.1 smlouva390 000 Kč
- Mateřská škola Březiněves, příspěvková organizace1 smlouva200 Kč
- České vysoké učení technické v Praze2 smlouvyjen společné smlouvy
- Úřad práce České republiky2 smlouvyjen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Peněžní daruzavřena 13. 6. 2024100 Kč s DPH
- Dodatek č. 2 k dohodě o poskytnutí příspěvku Antivirusuzavřena 18. 3. 2021 · dodatekcena neuvedena
- Dohoda o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 27. 11. 2020cena neuvedena
- Objednávka - zpracování vodohospodářské studie pro CPI Park Chabařovice, Podhorský Park, Děloušuzavřena 15. 8. 2019390 000 Kč
- Dohoda o zachování důvěrnosti informacíuzavřena 11. 1. 2019cena neuvedena
- Příkazní smlouva - Projekt environmentální reportinguzavřena 11. 1. 2019cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 425 000 Kč (2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- Implementace energetického managementu ve společnosti CPI Property Group - CPI Services a.s.Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021 · Podpora strategie v oblasti zvyšování energetické účinnosti425 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: ostatní 7 · nafta 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 21. 11. 2023Odchod z vedeníMgr.Ing. Martin Němeček (člen představenstva)
- 21. 11. 2023Nový ve vedeníIng. Pavel Měchura (člen představenstva)
- 21. 11. 2023PřesídleníPraha
- 14. 7. 2015PřesídleníPraha
- 4. 2. 2014Nový ve vedeníMgr.Ing. Martin Němeček (člen představenstva)
- 4. 2. 2014Odchod z vedeníMilan Trněný (člen představenstva)
- 4. 2. 2014Odchod z vedeníIng. Radan Kamenický (člen představenstva)
- 16. 10. 2008Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 075 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
8u6dhhg
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ28474651
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Purkyňova 2121/3, Nové Město (Praha 1), 11000 Praha
- Adauteis, a.s.Akciová společnost · od 2022Aktivní
- Altalena, a.s.Akciová společnost · od 2007Aktivní
- Altrega investiční společnost, a.s.Akciová společnost · od 2024 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- Arentia, podfond Prémiové nemovitostiPodílový, penzijní fond · od 2020Aktivní
- Arentia SICAV, a.s.Akciová společnost · od 2020Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 28474651
- Právní forma
- Akciová společnost
- Hlavní činnost
- Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství
- Další činnosti
- Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, 68200, Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur, Poradenství v oblasti řízení, 70200, Reklamní činnosti, Překladatelské a tlumočnické činnosti
- Zaměstnanci
- 250 - 499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 16. 10. 2008
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy CPI Services, a.s.
Otázky
Časté otázky o firmě CPI Services, a.s.
Kdy vznikla firma CPI Services, a.s.?
Kolik zaměstnanců má CPI Services, a.s.?
Kde sídlí CPI Services, a.s.?
Jaké je IČO firmy CPI Services, a.s.?
Jakou datovou schránku má CPI Services, a.s.?
Kdo je ve vedení firmy CPI Services, a.s.?
Komu patří CPI Services, a.s.?
Je CPI Services, a.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se CPI Services, a.s. zabývá?
Je CPI Services, a.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Právní a účetnické činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu