Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 16 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 16 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Vilém Tvrdík a 2 další, vlastní GEOSAN INVESTIČNÍ a.s. (100 %).
Statutární orgán
- Ing. Vilém Tvrdíkčlen představenstva · od 2025 · nar. 1947 · Hořicedalších 6 firem:6 aktivních
- František Vaculíkpředseda představenstva · od 2025 · nar. 1957 · Průhonicedalších 35 firem:35 aktivních
- Ing. Kamil Vykydalčlen představenstva · od 2025 · nar. 1974 · Prahadalších 2 firmy:2 aktivních
Společníci a akcionáři
Dozorčí rada a další orgány · 2
Dříve ve firmě · 10
- Ing. Kamil Vykydalčlen statutárního orgánu · od 2025 · do 2025 · nar. 1974 · Prahadalších 2 firmy:2 aktivních
- Luděk Kostkačlen představenstva · od 2015 · do 2025 · nar. 1965 · Velimjiné firmy v rejstříku nemá
- Ivan Havelčlen představenstva · od 2023 · do 2025 · nar. 1962 · Roztokyjiné firmy v rejstříku nemá
- František Vaculíkčlen představenstva · od 2023 · do 2025 · nar. 1957 · Průhonicedalších 35 firem:35 aktivních
- Luděk Kostkapředseda představenstva · od 2023 · do 2025 · nar. 1965 · Velimjiné firmy v rejstříku nemá
- Miroslav Dvořákčlen představenstva · od 2013 · do 2015 · nar. 1966 · Třebechovice pod Orebemjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Štěpán Plodekčlen představenstva · od 2007 · do 2013 · nar. 1977 · Hradec Královéjiné firmy v rejstříku nemá
- Aneta Ponertováčlen představenstva · od 2007 · do 2007 · nar. 1985 · Straškovjiné firmy v rejstříku nemá
- GOLDEN RIVER, s.r.o.společník · od 2007 · do 2008
- Ing. Miroslav Dvořákspolečník · od 2008 · do 2015 · nar. 1966 · Třebechovice pod Orebemjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
GEOSAN GROUP a.s.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
GEOSAN GROUP a.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 103 z 104firem oboru v Kolíně s uvedenou velikostí je menších
- 19 letna trhu, déle než 73 z 165 firem oboru v Kolíně
- 94 %firem oboru zapsaných v roce 2007 dnes funguje
- 23 firemsídlí na stejné adrese
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 6 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 33 000 Kč
- 63 mld. Kč1 206 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 689 836 Kčv 4 dotacích z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 168 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 15,3 mld. Kč bez DPH
- 43 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 20 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 7 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výstavba budov v Kolíně · 104 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 103
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 0
Ročník 2007
Z 1 989 subjektů oboru zapsaných v roce 2007 dnes funguje 1 863. GEOSAN GROUP a.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Kolíně, nejpodobnější velikostí
Všechny- GEOSAN GROUP a.s.250 - 499 zaměstnancůod 2007Tato firma · stejně velké →
- ELEKTRO MARTÍNEK s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 2007
- GASKO,spol.s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1993
- ALEKOSTAV KOLÍN spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2006
- KWEKU s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2007
- Linarit s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2012
- GEOSAN DEVELOPMENT s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2014
- David Sixta stavební s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2015
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
1 206 smluv za 63 mld. Kč, nejvíc s Královéhradecký kraj.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Královéhradecký kraj89 smluv2,2 mld. Kč
- Ředitelství silnic a dálnic s. p.10 smluv2 mld. Kč
- Ministerstvo financí32 smluv1,4 mld. Kč
- Ministerstvo obrany20 smluv1,3 mld. Kč
- Fakultní nemocnice Motol a Homolka5 smluv1,1 mld. Kč
- Karlovarský kraj57 smluv1 mld. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2025FN Hradec Králové - Modernizace chirurgických oborů3,6 mld. Kč
- Rekonstrukce a modernizace areálu FSI, objekt A4.uzavřena 2. 11. 2026 · dodatek7,7 mil. Kč
- Dodatek č. 1 k SOD: CL 074 048 Žandov, Revoluční, Osvobození - rekonstrukce kanalizace a vodovoduuzavřena 21. 10. 2026 · dodatekcena neuvedena
- Užívání stavby silnice I. třídy č. 10 na pozemku p.p.č. 999/8, k.ú. Daliměřice - výstavba připojení sjezdu/nájezdu IVCuzavřena 26. 10. 2026 · dodatek104 910 Kč
- FN Brno – NBP – Rekonstrukce koronární jednotky IKK v objektu CH - smlouva o dílo; Dohoda o ukončení smlouvy o dílouzavřena 23. 10. 2026 · dodatekcena neuvedena
- Dodatek č. 12 SMLOUVY O DÍLO č. OVZ-VZZR-2024-024 - Dukla sportovní - rekonstrukce basketbalové halyuzavřena 22. 10. 2026 · dodatek388 216 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
4 dotace za 689 836 Kč (2017), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- HKA-MN-22/2017Úřad práce České republiky · 2017210 704 KčEU
- PMA-MN-90/2017Úřad práce České republiky · 2017183 488 KčEU
- FMA-MN-7/2017Úřad práce České republiky · 2017158 028 KčEU
- KOA-MN-3/2017Úřad práce České republiky · 2017137 616 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
168 vyhraných zakázek za 15,3 mld. Kč od 76 zadavatelů; v 3 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA19 zakázek870,9 mil. Kč
- Moravskoslezský kraj11 zakázek862,3 mil. Kč
- Ministerstvo obrany10 zakázek1,5 mld. Kč
- Statutární město Plzeň, jednající prostřednictvím Odboru správy infrastruktury MMP10 zakázek1,4 mld. Kč
- Královéhradecký kraj7 zakázek177,8 mil. Kč
- Statutární město Ostrava5 zakázek596,7 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2025FN HRADEC KRÁLOVÉ – MODERNIZACE CHIRURGICKÝCH OBORŮFakultní nemocnice Hradec Králové · společně s dalšími3,6 mld. Kč
- nadlimitní · 2025FN HRADEC KRÁLOVÉ – MODERNIZACE CHIRURGICKÝCH OBORŮFakultní nemocnice Hradec Králové · společně s dalšími3,6 mld. Kč
- nadlimitní · 2026FN Plzeň – výstavba pavilonu chirurgických oborůFakultní nemocnice Plzeň · společně s dalšími2,6 mld. Kč
- nadlimitní · 2025Nová Linecká čtvrť - etapa I., Centrum sociálních služebNová Linecká čtvrť s.r.o. · společně s dalšími2,1 mld. Kč
- nadlimitní · 2024Nová budova CKTCHCentrum kardiovaskulární a transplantační chirurgie Brno2 mld. Kč
- nadlimitní · 2025PI18018 Modernizace ÚVŽ, 3. stavba (rekonstrukce F1) - Zhotovitel stavbyVODA Želivka, a.s. · společně s dalšími1,8 mld. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Přípraváři1 místo
- Přípravář / ka1 místo
- Přípravář-ka1 místo
- Přípravářka1 místo
- stavební dělník1 místo
- Stavební dělník m/ž1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 9. 9. 2026.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 7 · nafta 6 · ostatní 6 · hybrid 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 28. 11. 2025Odchod z vedeníIng. Kamil Vykydal (člen statutárního orgánu)
- 15. 10. 2025Odchod z vedeníIvan Havel (člen představenstva)
- 15. 10. 2025Odchod z vedeníLuděk Kostka (člen představenstva)
- 15. 10. 2025Nový ve vedeníIng. Kamil Vykydal (člen statutárního orgánu)
- 15. 10. 2025Nový ve vedeníIng. Kamil Vykydal (člen představenstva)
- 18. 3. 2025Odchod z vedeníLuděk Kostka (předseda představenstva)
- 18. 3. 2025Odchod z vedeníFrantišek Vaculík (člen představenstva)
- 18. 3. 2025Nový ve vedeníFrantišek Vaculík (předseda představenstva)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 30. 1. 2025Nový ve vedeníIng. Vilém Tvrdík (člen představenstva)
- 1. 1. 2023Nový ve vedeníLuděk Kostka (předseda představenstva)
- 1. 1. 2023Nový ve vedeníIvan Havel (člen představenstva)
- 1. 1. 2023Nový ve vedeníFrantišek Vaculík (člen představenstva)
- 23. 9. 2015Změna názvuAVARA, a.s. → GEOSAN GROUP a.s.
- 11. 6. 2015Odchod společníkaIng. Miroslav Dvořák
- 11. 6. 2015Nový společníkGEOSAN INVESTIČNÍ a.s. – 100 %
- 11. 5. 2015PřesídleníHradec Králové → Kolín
- 27. 4. 2015Odchod z vedeníMiroslav Dvořák (člen představenstva)
- 27. 4. 2015Nový ve vedeníLuděk Kostka (člen představenstva)
- 11. 6. 2013PřesídleníHradec Králové
- 13. 3. 2013Nový ve vedeníMiroslav Dvořák (člen představenstva)
- 5. 3. 2013Odchod z vedeníIng. Štěpán Plodek (člen představenstva)
- 22. 8. 2008PřesídleníPraha → Hradec Králové
- 18. 1. 2008Odchod společníkaGOLDEN RIVER, s.r.o.
- 18. 1. 2008Nový společníkIng. Miroslav Dvořák – 100 %
- 5. 12. 2007Odchod z vedeníAneta Ponertová (člen představenstva)
- 15. 10. 2007Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 989 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 26. 10. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
i7vcy29
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ28169522
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Kolín
- Okres
- Kolín · 23 931 aktivních
- Kraj
- Středočeský kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
U Nemocnice 430, Kolín III, 28002 Kolín
- BRG Alfa s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2014 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- BRG Eta s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- BRG Gama s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2014 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- BRG Kappa s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- BRG Lambda s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 28169522
- Právní forma
- Akciová společnost
- Hlavní činnost
- Výstavba bytových a nebytových budov
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Ostatní těžba a dobývání, Výroba betonových, cementových a sádrových výrobků, Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení, Shromažďování a sběr odpadů, kromě nebezpečných, Shromažďování a sběr odpadů, kromě nebezpečných, 41000, Elektrické instalace a 19 dalších
- Zaměstnanci
- 250 - 499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 15. 10. 2007
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy GEOSAN GROUP a.s.
Otázky
Časté otázky o firmě GEOSAN GROUP a.s.
Kdy vznikla firma GEOSAN GROUP a.s.?
Kolik zaměstnanců má GEOSAN GROUP a.s.?
Kde sídlí GEOSAN GROUP a.s.?
Jaké je IČO firmy GEOSAN GROUP a.s.?
Jakou datovou schránku má GEOSAN GROUP a.s.?
Kdo je ve vedení firmy GEOSAN GROUP a.s.?
Komu patří GEOSAN GROUP a.s.?
Je GEOSAN GROUP a.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se GEOSAN GROUP a.s. zabývá?
Je GEOSAN GROUP a.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výstavba budov v Kolíně?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu