Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | 612 000 | 6,4 mil. |
| 2024 | – | 223 000 | 6 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 9 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Bc. Pavel Urban a 1 další.
Statutární orgán
- Bc. Pavel Urbanpředseda družstva · od 2019 · nar. 1992 · Zlíndalších 7 firem:7 aktivních
- Ing. Bc. Michal Kučera, Ph.D.prokura · od 2023 · nar. 1989 · Miroslavdalších 10 firem:10 aktivních
Dříve ve firmě · 4
- Bc. Pavel Urbanprokura · od 2019 · do 2019 · nar. 1992 · Zlíndalších 7 firem:7 aktivních
- Ing. Bc. Michal Kučerapředseda družstva · od 2019 · do 2019 · nar. 1989 · Miroslavdalších 10 firem:10 aktivních
- Ing. Vojtěch Milerpředseda · od 2008 · do 2019 · nar. 1948 · Chropynějiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Renata Čekalovámístopředseda · od 2008 · do 2014 · nar. 1956 · Prostějovjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
HSoul výrobní družstvoShrnutí · spočítáno z registrů
HSoul výrobní družstvo v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 1 561 z 2 275firem oboru v Brně s uvedenou velikostí je menších
- 18 letna trhu, déle než 2 347 z 4 003 firem oboru v Brně
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 2008 dnes funguje
- 16 firemsídlí na stejné adrese
- 3,4 mil. Kč23 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 5,8 mil. Kčv 9 dotacích z veřejných rozpočtů, 32 % z fondů EU
- 17 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 6 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 9 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Vzdělávání v Brně · 2 275 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 1 561
- Ve stejném pásmu
- 291
- Větších
- 423
- 01 561
- 1 - 5tato firma291
- 6 - 968
- 10 - 19106
- 20 - 2436
- 25 - 4974
- 50 - 9984
- 100 - 19943
- 200 - 2492
- 250 - 4993
- 500 - 9993
- 1000 - 14991
- 2000 - 24991
- 4000 - 49991
- 5000 - 99991
Ročník 2008
Z 1 635 subjektů oboru zapsaných v roce 2008 dnes funguje 1 611. HSoul výrobní družstvo je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Brně, nejpodobnější velikostí
Všechny- HSoul výrobní družstvo1 - 5 zaměstnancůod 2008Tato firma · stejně velké →
- ACADEMIUM, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- DIPEZ spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Střední odborná škola a Vyšší odborná škola ELDO, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- JAZYKOVÁ PŘÍPRAVKA, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1993
- Nakladatelství Centrum pro studium demokracie a kultury, o.p.s.1 - 5 zaměstnancůod 1993
- Wee Studio s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1994
- Majda agency s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1997
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
23 smluv za 3,4 mil. Kč, nejvíc s Město Břeclav (38 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Město Břeclav4 smlouvy1,3 mil. Kč
- Základní škola Kolín V., Ovčárecká 3742 smlouvy480 000 Kč
- Střední průmyslová škola Třebíč1 smlouva313 362 Kč
- Čtyřlístek - centrum pro osoby se zdravotním postižením Ostrava, příspěvková organizace2 smlouvy250 000 Kč
- Základní škola a mateřská škola Ostrava - Zábřeh, Volgogradská 6B, příspěvková organizace1 smlouva174 066 Kč
- Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Nymburk, Soudní 201 smlouva100 000 Kč
Poslední smlouvy
- Dohoda o poskytování náhradní plnění v roce 2026uzavřena 4. 9. 2026cena neuvedena
- Obj. č. 98/26 - HSoul výrobní družstvo - čistící a hygienický prostředky pro administrativní budovu MU Břeclav na adrese nám. T.G.Masaryka 42/3 Břeclaviuzavřena 9. 7. 202663 489 Kč s DPH
- HelpSoul výrobní družstvo - Dohoda o poskytování náhradního plnění v roce 2026uzavřena 16. 3. 2026605 000 Kč s DPH
- Dohoda o poskytování náhradního plnění v roce 2026 - kancelářské potřebyuzavřena 9. 3. 202650 000 Kč
- Dohoda o poskytování náhradního plnění v roce 2026uzavřena 13. 2. 202650 000 Kč
- Stavební materiál na opravu sekretariátu vč. náhradního plněníuzavřena 13. 2. 2026174 066 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
9 dotací za 5,8 mil. Kč (2009–2020), 32 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 1,9 mil. Kčnárodní zdroje · 3,9 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce České republiky5 dotací3,5 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí2 dotace1,9 mil. Kč
- Úřad práce Brno - město1 dotace352 000 Kč
- Úřad práce v Kroměříži1 dotace72 547 Kč
Poslední dotace
- 0050568d-06c1-1edb-bca3-103dff8e55ccÚřad práce České republiky · 20201,7 mil. Kč
- BMA-T-612/2019Úřad práce České republiky · 20191,1 mil. Kč
- BMA-T-448/2019Úřad práce České republiky · 2019260 000 Kč
- CZ.1.04/5.1.01/77.00212Ministerstvo práce a sociálních věcí · 2014629 254 KčEU
- 0410421001300092(11)Úřad práce České republiky · 2013135 399 Kč
- CZ.1.04/5.1.01/77.00212Ministerstvo práce a sociálních věcí · 20121,2 mil. KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 3 · benzín 2 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 21. 4. 2026Změna názvuHelpSoul výrobní družstvo → HSoul výrobní družstvo
- 21. 4. 2026PřesídleníBrno
- 2. 8. 2024Změna názvuHelpSoul družstvo invalidů → HelpSoul výrobní družstvo
- 31. 10. 2023Nový ve vedeníIng. Bc. Michal Kučera, Ph.D. (prokura)
- 31. 8. 2023PřesídleníBrno
- 3. 4. 2020Změna názvuPPSD Personální a poradenské družstvo → HelpSoul družstvo invalidů
- 3. 4. 2020PřesídleníBrno
- 4. 6. 2019Odchod z vedeníBc. Pavel Urban (prokura)
Celá historie · další 9Skrýt starší
- 17. 4. 2019Odchod z vedeníIng. Bc. Michal Kučera (předseda družstva)
- 17. 4. 2019Nový ve vedeníBc. Pavel Urban (předseda družstva)
- 6. 3. 2019Nový ve vedeníBc. Pavel Urban (prokura)
- 14. 2. 2019Nový ve vedeníIng. Bc. Michal Kučera (předseda družstva)
- 14. 2. 2019Odchod z vedeníIng. Vojtěch Miler (předseda)
- 24. 11. 2016PřesídleníBrno
- 3. 10. 2014Změna názvuPPSD Personální a poradenské sociální družstvo → PPSD Personální a poradenské družstvo
- 29. 7. 2014Odchod z vedeníMgr. Renata Čekalová (místopředseda)
- 9. 9. 2008Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 635 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
kziubhm
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ28301587
Finanční úřad · Územní pracoviště Brno II
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Brno
- Okres
- Brno-město · 152 980 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Šmahova 1244/112, Slatina, 62700 Brno
- Bistro Šmahovka s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- BONO BIJOU,spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2000 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
- Chráněná dílna Druhá šance, spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- ČOPLAN BUILDING s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2024Aktivní
- DALBOA INVESTMENT s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2024 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 28301587
- Právní forma
- Družstvo
- Hlavní činnost
- Ostatní vzdělávání
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku, Výroba papíru a výrobků z papíru, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Nespecializovaný velkoobchod, Nespecializovaný velkoobchod, Ostatní pozemní osobní doprava, Silniční nákladní doprava a 7 dalších
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 9. 9. 2008
- Poslední změna
- 1. 9. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy HSoul výrobní družstvo
Otázky
Časté otázky o firmě HSoul výrobní družstvo
Kdy vznikla firma HSoul výrobní družstvo?
Kolik zaměstnanců má HSoul výrobní družstvo?
Kde sídlí HSoul výrobní družstvo?
Jaké je IČO firmy HSoul výrobní družstvo?
Jakou datovou schránku má HSoul výrobní družstvo?
Kdo je ve vedení firmy HSoul výrobní družstvo?
Je HSoul výrobní družstvo spolehlivý plátce DPH?
Čím se HSoul výrobní družstvo zabývá?
Je HSoul výrobní družstvo aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Vzdělávání v Brně?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu