Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | 1,1 mil. |
| 2024 | – | – | 1 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 13 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Tomáš Kosek, vlastní Tomáš Kosek (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
KOSING.CZ s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
KOSING.CZ s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 2 177 z 5 451firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 17 letna trhu, déle než 4 854 z 10 584 firem oboru v Praze
- 95 %firem oboru zapsaných v roce 2008 dnes funguje
- 65 firemsídlí na stejné adrese
- 7,3 mil. Kč40 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1 veřejná zakázkavyhraných, ve smluvní hodnotě 472 800 Kč bez DPH
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 5 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výstavba budov v Praze · 5 451 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 2 177
- Ve stejném pásmu
- 2 217
- Větších
- 1 057
- 02 177
- 1 - 5tato firma2 217
- 6 - 9401
- 10 - 19341
- 20 - 2496
- 25 - 49131
- 50 - 9960
- 100 - 19918
- 250 - 4995
- 500 - 9991
- 1000 - 14993
- 1500 - 19991
Ročník 2008
Z 2 157 subjektů oboru zapsaných v roce 2008 dnes funguje 2 040. KOSING.CZ s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- KOSING.CZ s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2008Tato firma · stejně velké →
- STAVBA PRAHA družstvo1 - 5 zaměstnancůod 1981
- Družstvo BADEM1 - 5 zaměstnancůod 1990
- QUARTEX, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- WEAL spol. s r. o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- PEKO spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Březina a Herbst, společnost s ručením omezeným1 - 5 zaměstnancůod 1991
- DRAK s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
40 smluv za 7,3 mil. Kč, nejvíc s Univerzita Karlova (31 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Univerzita Karlova7 smluv2,3 mil. Kč
- Národní muzeum4 smlouvy1,1 mil. Kč
- Městská část Praha 510 smluv881 300 Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA2 smlouvy794 470 Kč
- Středočeský kraj3 smlouvy610 515 Kč
- České vysoké učení technické v Praze2 smlouvy466 455 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2019Rámcová smlouva na výkon technického dozoru investora1,7 mil. Kč
- Objednávka – Technický dozor investora při havarijní opravě ploché střechy budovy v objektu Oblastního inspektorátu ČIŽP v Praze 6uzavřena 22. 10. 2026cena neuvedena
- Příkazní smlouva-Technicjý Dozor Stavebníka - Parkoviště Františka Diviše, Praha 22-Uhříněvesuzavřena 29. 6. 2026454 545 Kč
- Zajištění technického dozoru stavebníka při realizaci akce – FZŠ a MŠ Barrandov II při PedF UK, Praha 5-Hlubočepy, objekt MŠ Peškova 963/1 – oprava areálových komunikací, navazujících připojení na veřejné komunikace a jejich odvodněníuzavřena 24. 6. 2025146 300 Kč
- Zajištění technického dozoru investora (TDI) na výměnu pravého výtahu u centrálního schodiště v budově FJFI Trojanova 13.uzavřena 19. 6. 2024230 505 Kč s DPH
- Zajištění TDI investora na výměnu levého výtahu u centrálního schodiště v budově FJFI, Trojanova 13uzavřena 9. 10. 2023235 950 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
1 vyhraná zakázka za 472 800 Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA1 zakázka472 800 Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: benzín 3 · nafta 1 · hybrid 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 30. 5. 2024PřesídleníPraha
- 14. 2. 2019PřesídleníPraha
- 9. 12. 2008Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 157 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
qpngj2g
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ28497813
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 5
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Holečkova 103/31, Smíchov, 15000 Praha
- Adler Momentum East s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019Aktivní
- AFS Finance Group s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2011Aktivní
- AKRON s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2006 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Alsig, spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1991 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
- ALS TRADING spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1993Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 28497813
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Výstavba bytových a nebytových budov
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 9. 12. 2008
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy KOSING.CZ s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě KOSING.CZ s.r.o.
Kdy vznikla firma KOSING.CZ s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má KOSING.CZ s.r.o.?
Kde sídlí KOSING.CZ s.r.o.?
Jaké je IČO firmy KOSING.CZ s.r.o.?
Jakou datovou schránku má KOSING.CZ s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy KOSING.CZ s.r.o.?
Komu patří KOSING.CZ s.r.o.?
Je KOSING.CZ s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se KOSING.CZ s.r.o. zabývá?
Je KOSING.CZ s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výstavba budov v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu