Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2024
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2024 | 65,8 mil. | 944 000 | 6,1 mil. |
| 2023 | 52,9 mil. | 1 mil. | 5,1 mil. |
| 2022 | 42,5 mil. | 1,2 mil. | 4,1 mil. |
| 2021 | 47,3 mil. | 2,6 mil. | 2,9 mil. |
| 2020 | 43,3 mil. | 500 000 | 323 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2024
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2024 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 21 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Roky 2020–2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Zdeněk Čermák a 1 další, vlastní hlavně Ing. Zdeněk Čermák (50 %).
Statutární orgán
- Ing. Zdeněk Čermákjednatel · od 2000 · nar. 1958 · Prahadalších 1 firma:1 aktivních
- Václav Tichýjednatel · od 2017 · nar. 1985 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- Ing. Zdeněk Čermák50 %od 2002 · nar. 1958 · Praha · vklad 50 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
- David Čermák25 %od 2017 · nar. 1991 · Praha · vklad 25 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Václav Tichý25 %od 2017 · nar. 1985 · Praha · vklad 25 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
Dříve ve firmě · 10
- ing. Igor Plecháčekjednatel · od 1992 · do 2017 · nar. 1953 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- ing. Zdeněk Čermákjednatel · od 1992 · do 2000 · Praha 6
- Tomáš Stříbrnýspolečník · od 2002 · do 2014 · nar. 1963 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Igor Plecháčekspolečník · od 2002 · do 2017 · nar. 1953 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Martin Zavázalspolečník · od 1992 · do 2000 · Praha
- ing. Zdeněk Čermákspolečník · od 1992 · do 2000 · Praha 6
- ing. Igor Plecháčekspolečník · od 1992 · do 2000 · Praha
- Tomáš Stříbrnýspolečník · od 1992 · do 2002 · Praha
- Ing. Igor Plecháčekspolečník · od 2000 · do 2002 · Praha
- Ing. Zdeněk Čermákspolečník · od 2000 · do 2002 · Praha 6
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
RESO s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
RESO s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 4 804 z 5 462firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 34 letna trhu, déle než 9 300 z 10 593 firem oboru v Praze
- 94 %firem oboru zapsaných v roce 1992 dnes funguje
- 177,9 mil. Kč137 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1 veřejná zakázkavyhraných, ve smluvní hodnotě 1 mil. Kč bez DPH
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 9 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 12 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výstavba budov v Praze · 5 462 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 4 804
- Ve stejném pásmu
- 341
- Větších
- 317
- 02 172
- 1 - 52 232
- 6 - 9400
- 10 - 19tato firma341
- 20 - 2496
- 25 - 49135
- 50 - 9957
- 100 - 19918
- 200 - 2491
- 250 - 4995
- 500 - 9991
- 1000 - 14993
- 1500 - 19991
Ročník 1992
Z 2 656 subjektů oboru zapsaných v roce 1992 dnes funguje 2 487. RESO s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- RESO s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1992Tato firma · stejně velké →
- RCR Flooring Services Central Europe s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1990
- NOWASTAV akciová společnost10 - 19 zaměstnancůod 1990
- SAPROS, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- MYSTAV, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- Univerzální stavební, a.s.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- ALUPRA, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- EPISTAV spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
137 smluv za 177,9 mil. Kč, nejvíc s Městská část Praha 4.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Městská část Praha 425 smluv22,3 mil. Kč
- Městská část Praha-Nebušice2 smlouvy3,3 mil. Kč
- Městská část Praha 101 smlouva1 mil. Kč
- Městská část Praha 71 smlouva82 305 Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA108 smluvjen společné smlouvy
- Liga-servis s.r.o.108 smluvjen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Dodatek ke smlouvě - Oprava historické fasády včetně arkýře a repase rámů oken, Staroměstské náměstí 4/1, Praha 1 - Staré Měto.uzavřena 18. 9. 2026 · dodatekcena neuvedena
- Dodatek ke smlouvě - Oprava stávajícího zděného plotu spodního dvora - Budínova 99, Praha 8.uzavřena 29. 9. 2026393 386 Kč
- Oprava stávajícího zděného plotu spodního dvora - Budínova 99, Praha 8.uzavřena 20. 7. 20262 mil. Kč
- Oprava asfaltového dvora – Budínova 99, Praha 8.uzavřena 20. 7. 2026838 802 Kč
- Oprava železobetonového schodiště č.7, VSS Strahov , ST, Praha 6-Břevnov.uzavřena 25. 5. 20266 mil. Kč
- Výměna oken a dveří – knihovna - budova č.2. Fakultní nemocnice Bulovka, Budínova 67/2, Praha 8.uzavřena 22. 6. 20262 mil. Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
1 vyhraná zakázka za 1 mil. Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- Městská část Praha 101 zakázka1 mil. Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 7 · benzín 1 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 10. 2. 2017Odchod společníkaIng. Igor Plecháček
- 10. 2. 2017Nový společníkDavid Čermák – 25 %
- 10. 2. 2017Nový společníkVáclav Tichý – 25 %
- 2. 2. 2017Nový ve vedeníVáclav Tichý (jednatel)
- 1. 2. 2017Odchod z vedeníing. Igor Plecháček (jednatel)
- 6. 2. 2014Odchod společníkaTomáš Stříbrný
- 2. 7. 2002Odchod společníkaTomáš Stříbrný
- 2. 7. 2002Odchod společníkaIng. Zdeněk Čermák
Celá historie · další 14Skrýt starší
- 2. 7. 2002Odchod společníkaIng. Igor Plecháček
- 2. 7. 2002Nový společníkIng. Zdeněk Čermák – 50 %
- 2. 7. 2002Nový společníkIng. Igor Plecháček – 33 %
- 2. 7. 2002Nový společníkTomáš Stříbrný – 34 %
- 2. 7. 2002PřesídleníPraha
- 17. 8. 2000Odchod z vedeníing. Zdeněk Čermák (jednatel)
- 17. 8. 2000Nový ve vedeníIng. Zdeněk Čermák (jednatel)
- 17. 8. 2000Odchod společníkaMartin Zavázal
- 17. 8. 2000Odchod společníkaing. Zdeněk Čermák
- 17. 8. 2000Odchod společníkaing. Igor Plecháček
- 17. 8. 2000Nový společníkIng. Zdeněk Čermák
- 17. 8. 2000Nový společníkIng. Igor Plecháček
- 17. 8. 2000PřesídleníPraha
- 21. 7. 1992Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 656 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
f4axdhk
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ45795231
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 6
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 7. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 45795231
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Výstavba bytových a nebytových budov
- Další činnosti
- 41000, Nespecializovaný velkoobchod, Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 21. 7. 1992
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy RESO s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě RESO s.r.o.
Kdy vznikla firma RESO s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má RESO s.r.o.?
Kde sídlí RESO s.r.o.?
Jaké je IČO firmy RESO s.r.o.?
Jakou datovou schránku má RESO s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy RESO s.r.o.?
Komu patří RESO s.r.o.?
Je RESO s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se RESO s.r.o. zabývá?
Je RESO s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výstavba budov v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu