Shrnutí · spočítáno z registrů
Městská část Praha 4 v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 167 z 217firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 53 letna trhu, déle než 240 z 278 firem oboru v Praze
- 100 %firem oboru zapsaných v roce 1973 dnes funguje
- 3 firmysídlí na stejné adrese
- 6,6 mld. Kč10 474 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 349,7 mil. Kčv 105 dotacích z veřejných rozpočtů, 23 % z fondů EU
- 10 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 14 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Veřejná správa a obrana; povinné sociální zabezpečení v Praze · 217 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 167
- Ve stejném pásmu
- 24
- Větších
- 26
- 014
- 1 - 513
- 6 - 96
- 10 - 1913
- 20 - 245
- 25 - 4925
- 50 - 9928
- 100 - 19928
- 200 - 24910
- 250 - 49925
- 500 - 999tato firma24
- 1000 - 149913
- 1500 - 19993
- 2000 - 24991
- 4000 - 49992
- 5000 - 99994
- 10 000 a více3
Ročník 1973
Z 2 315 subjektů oboru zapsaných v roce 1973 dnes funguje 2 315. Městská část Praha 4 je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
- Městská část Praha 4500 - 999 zaměstnancůod 1973Tato firma · stejně velké →
- Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR500 - 999 zaměstnancůod 1960
- Česká republika - Kancelář Poslanecké sněmovny500 - 999 zaměstnancůod 1972
- Ministerstvo spravedlnosti500 - 999 zaměstnancůod 1972
- Státní fond životního prostředí České republiky500 - 999 zaměstnancůod 1972
- Úřad vlády České republiky500 - 999 zaměstnancůod 1972
- Městská část Praha 1500 - 999 zaměstnancůod 1973
- Městská část Praha 6500 - 999 zaměstnancůod 1973
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
10 474 smluv za 6,6 mld. Kč, nejvíc s HLAVNÍ MĚSTO PRAHA.
Smlouvy, které zveřejnila v Registru smluv, a její dodavatelé
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší dodavatelé
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA159 smluv536,9 mil. Kč
- S u b t e r r a a.s.17 smluv233,1 mil. Kč
- DEREZA, společnost s ručením omezeným10 smluv158,6 mil. Kč
- Prague Business Estate a.s.2 smlouvy150 mil. Kč
- 4-Majetková, a.s.88 smluv122,6 mil. Kč
- Česká spořitelna, a.s.329 smluv98,6 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2026Uzavření smlouvy o smlouvě budoucí o zřízení práva stavby na pozemku parc.č. 2848/285, druh pozemku ostatní plocha , způsob využití zeleň a ppč. 2848/736 druh pozemku ostatní plocha , způsob využití jiná plocha vše v kú. Záběhlice150 mil. Kč
- Oprava povrchu chodníku u zadního vchodu bytového domu V Štíhlách č. p. 1311/3, na pozemku č. p. 2869/417, k. ú. Krč.uzavřena 29. 10. 2026289 457 Kč
- Pronájem partystanu kluziště Podolíuzavřena 26. 10. 2026283 300 Kč
- Doplnění zařízení pro OKAT-odd.dopravních přestupků Táborská vč.dopravy a montáže dle cenové nabídky, která je součástí objednávky.uzavřena 2. 11. 202687 757 Kč
- Dodatek č. 1, dodatek číslo 1uzavřena 26. 10. 2026 · dodatek111 204 Kč
- programy rozvoje sociálních dovedností, welbeingu a posílení duševního zdraví pro vybrané ZŠ zřizované MČ Praha 4uzavřena 26. 10. 2026120 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
105 dotací za 349,7 mil. Kč (2005–2025), 23 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo životního prostředí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 80,3 mil. Kčnárodní zdroje · 269,4 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo životního prostředí29 dotací213,3 mil. Kč
- Hlavní město Praha3 dotace30,4 mil. Kč
- Ministerstvo vnitra51 dotací29 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí6 dotací27,8 mil. Kč
- Úřad práce České republiky2 dotace23,5 mil. Kč
Největší a poslední dotace
- Největší dotace · 2011Zlepšení tepelně technických vlastností obvodových konstrukcí budov Základní školy Poláčkova, Praha 4Ministerstvo životního prostředí29,9 mil. Kč
- Místní akční plán rozvoje vzdělávání na území správního obvodu Praha 4 - MAP IVMinisterstvo školství, mládeže a tělovýchovy · 2025 · JAK ZED3,8 mil. KčEU
- Dotace na sociální práci na obcích a krajíchMinisterstvo práce a sociálních věcí · 2025 · Poskytování příspěvku na výkon sociální práce3,4 mil. Kč
- Žijeme na čtyřce společně 2025Ministerstvo vnitra · 2025 · Integrace cizinců na lokální úrovni3 mil. Kč
- Regenerace Nedvědova náměstí Praha 4Ministerstvo pro místní rozvoj · 2025 · IROP 2021-20273 mil. KčEU
- Dotace na sociální práci na obcích a krajíchMinisterstvo práce a sociálních věcí · 2024 · Poskytování příspěvku na výkon sociální práce3,3 mil. Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné peníze · Seznam operací 2021–2027
Projekty z evropských fondů
4 projekty za 26,8 mil. Kč, vyúčtováno 59 %; 2 běží.
Co jí přidělily operační programy 2021–2027 a kolik už si nárokovala
vyúčtováno · 15,7 mil. Kčzbývá · 11,1 mil. Kč
Projekty, nejnovější první
- od 10. 8. 2026 · do 30. 11. 2027Čtyřka mapuje dálOperační program Jan Amos Komenský · Projekt s právním aktem · Praha4,3 mil. Kčběží
- od 22. 6. 2026 · do 31. 12. 2026Revitalizace Roztylského náměstí Sever Praha 4Integrovaný regionální operační program · Projekt s právním aktem · Praha2,9 mil. Kčběží
- od 15. 10. 2024 · ukončen 29. 8. 2025Regenerace Nedvědova náměstí Praha 4Integrovaný regionální operační program · Projekt finančně ukončen MF-PO · Praha9,8 mil. Kč
- od 14. 3. 2024 · ukončen 31. 12. 2025Místní akční plán rozvoje vzdělávání na území správního obvodu Praha 4 - MAP IVOperační program Jan Amos Komenský · Projekt finálně uzavřen · Praha9,8 mil. Kč
Zdroj: Seznam operací 2021–2027, řídicí orgány programů (dotaceeu.cz), vydání 10/2026. Přiděleno = příspěvek EU a národní veřejné zdroje podle právního aktu; vyúčtováno = v žádostech o platbu. Nedokončené projekty v součtech nejsou. Dotace rozhodnuté do roku 2025 uvádí i Centrální evidence dotací, proto se částky nesčítají.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2016–2016
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 5 · ostatní 3 · benzín 1 · elektřina 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 1. 7. 1973Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 315 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 21. 12. 2026 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
ergbrf7
Schránka orgánu veřejné moci
DIČ CZ00063584
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 4
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Živnost ukončenaŽivnostenský rejstříkdříve
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Antala Staška 2059/80b, Krč, 14000 Praha
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 00063584
- Právní forma
- Obec nebo městská část hlavního města Prahy
- Hlavní činnost
- Všeobecné činnosti veřejné správy
- Zaměstnanci
- 500 - 999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 1. 7. 1973
- Poslední změna
- 2. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Městská část Praha 4
Otázky
Časté otázky o firmě Městská část Praha 4
Kdy vznikla firma Městská část Praha 4?
Kolik zaměstnanců má Městská část Praha 4?
Kde sídlí Městská část Praha 4?
Jaké je IČO firmy Městská část Praha 4?
Jakou datovou schránku má Městská část Praha 4?
Je Městská část Praha 4 spolehlivý plátce DPH?
Čím se Městská část Praha 4 zabývá?
Je Městská část Praha 4 aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Veřejná správa a obrana; povinné sociální zabezpečení v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu