Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | 20,9 mil. | 27,7 mil. |
| 2024 | – | 20 mil. | 24,8 mil. |
| 2023 | – | 15,7 mil. | 22,8 mil. |
| 2022 | – | 13,6 mil. | 23,7 mil. |
| 2021 | – | 6,8 mil. | 25 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 22 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Roky 2021–2025.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji David Hilský a 2 další, vlastní hlavně Martin Hilský (40 %).
Statutární orgán
- David Hilskýjednatel · od 2022 · nar. 1976 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Martin Hilskýjednatel · od 2022 · nar. 1977 · Zdibyjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Karel Jurkeníkjednatel · od 2022 · nar. 1977 · Prahadalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
- Martin Hilský40 %od 2014 · nar. 1977 · Zdiby · vklad 80 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- David Hilský40 %od 2014 · nar. 1976 · Praha · vklad 80 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Karel Jurkeník20 %od 2022 · nar. 1977 · Praha · vklad 40 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
Dříve ve firmě · 7
- Allan Hilskýjednatel · od 1992 · do 2022 · nar. 1956 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jaroslav Hilskýjednatel · od 2003 · do 2014 · nar. 1931 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jaroslav Hilskýjednatel · od 1992 · do 2003 · Praha
- Allan Hilskýspolečník · od 2003 · do 2022 · nar. 1956 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jaroslav Hilskýspolečník · od 2003 · do 2014 · nar. 1931 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jaroslav Hilskýspolečník · od 1992 · do 2003 · Praha
- Allan Hilskýspolečník · od 1992 · do 2003 · Praha
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
ELEKTROMETAL SERVIS Ing. Hilský a syn, spol. s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
ELEKTROMETAL SERVIS Ing. Hilský a syn, spol. s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 5 736 z 18 798firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 34 letna trhu, déle než 62 602 z 65 964 firem oboru v Praze
- 87 %firem oboru zapsaných v roce 1992 dnes funguje
- 598,4 mil. Kč989 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 477 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 341,6 mil. Kč bez DPH
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 8 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 10 let starých
- 1× pokuta od ČOIcelkem 2 000 Kč z 1 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 18 798 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 5 736
- Ve stejném pásmu
- 9 517
- Větších
- 3 545
- 05 736
- 1 - 5tato firma9 517
- 6 - 91 306
- 10 - 191 128
- 20 - 24249
- 25 - 49476
- 50 - 99224
- 100 - 19999
- 200 - 24917
- 250 - 49921
- 500 - 99917
- 1000 - 14991
- 1500 - 19991
- 2000 - 24992
- 3000 - 39992
- 5000 - 99992
Ročník 1992
Z 6 083 subjektů oboru zapsaných v roce 1992 dnes funguje 5 315. ELEKTROMETAL SERVIS Ing. Hilský a syn, spol. s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- ELEKTROMETAL SERVIS Ing. Hilský a syn, spol. s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992Tato firma · stejně velké →
- SKA INVEST s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1972
- SKLOEXPORT akciová společnost v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1974
- CONCOM INTERNATIONAL, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- KRONEN Praha, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- TST servis a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- P A R,spol.s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- PREXIM spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
989 smluv za 598,4 mil. Kč, nejvíc s Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost (98 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost967 smluv588,5 mil. Kč
- Dopravní podnik města Brna, a.s.13 smluv8,6 mil. Kč
- Dopravní podnik Ostrava a.s.1 smlouva460 000 Kč
- Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy1 smlouva340 000 Kč
- Základní škola Praha-Kolovraty1 smlouva168 900 Kč
- Zoologická zahrada hl. m. Prahy2 smlouvy130 760 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2024rám. T konsignační sklad ND ÚD HO elektronicky115 mil. Kč
- ND tramuzavřena 2. 11. 202680 850 Kč
- ND tramuzavřena 2. 11. 2026727 929 Kč
- ND tramuzavřena 2. 11. 20262,9 mil. Kč
- Rámcová kupní smlouva - Dodávky nových brzdových kotoučů a cívek brzdiče pro tramvajová vozidlauzavřena 29. 10. 2026620 000 Kč
- ND tramuzavřena 27. 10. 2026439 110 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
477 vyhraných zakázek za 341,6 mil. Kč od 2 zadavatelů; v 1 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost476 zakázek341,6 mil. Kč
- Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy1 zakázka353 Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2024Část „C“ Veřejné zakázky: „Konsignace – část C“Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost115 mil. Kč
- nadlimitní · 2019Dodávky náhradních dílů na tramvaje - konsignace část 3Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost70 mil. Kč
- nadlimitní · 2024Nákup náhradních dílů pro tramvaje-minitendr č.1622Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost15,5 mil. Kč
- 2023Nákup náhradních dílů pro tramvaje-minitendr č.1226Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost11,9 mil. Kč
- nadlimitní · 2023Opravy ventilátorů agregátů tramvajíDopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost11 mil. Kč
- 2022Nákup náhradních dílů pro tramvaje - minitendr č.973Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost9,6 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2016–2016
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 6 · benzín 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 10. 2. 2022Nový společníkIng. Karel Jurkeník – 20 %
- 10. 2. 2022Odchod společníkaAllan Hilský
- 25. 1. 2022Nový ve vedeníDavid Hilský (jednatel)
- 25. 1. 2022Nový ve vedeníMartin Hilský (jednatel)
- 25. 1. 2022Nový ve vedeníIng. Karel Jurkeník (jednatel)
- 25. 1. 2022Odchod z vedeníAllan Hilský (jednatel)
- 26. 5. 2014Nový společníkDavid Hilský – 40 %
- 26. 5. 2014Nový společníkMartin Hilský – 40 %
Celá historie · další 11Skrýt starší
- 26. 5. 2014Odchod společníkaIng. Jaroslav Hilský
- 26. 5. 2014PřesídleníPraha
- 6. 5. 2014Odchod z vedeníIng. Jaroslav Hilský (jednatel)
- 10. 5. 2003Odchod z vedeníIng. Jaroslav Hilský (jednatel)
- 10. 5. 2003Nový ve vedeníIng. Jaroslav Hilský (jednatel)
- 10. 5. 2003Odchod společníkaIng. Jaroslav Hilský
- 10. 5. 2003Odchod společníkaAllan Hilský
- 10. 5. 2003Nový společníkAllan Hilský – 50 %
- 10. 5. 2003Nový společníkIng. Jaroslav Hilský – 50 %
- 10. 5. 2003Změna základního kapitálu100 000 → 200 000 Kč
- 19. 8. 1992Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 6 083 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
mh83gei
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ45807477
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 8
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 7. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 45807477
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Nespecializovaný velkoobchod
- Další činnosti
- Opravy elektrických zařízení, Opravy elektrických zařízení, Elektrické instalace, Ostatní poskytování úvěrů j. n.
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 19. 8. 1992
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy ELEKTROMETAL SERVIS Ing. Hilský a syn, spol. s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě ELEKTROMETAL SERVIS Ing. Hilský a syn, spol. s.r.o.
Kdy vznikla firma ELEKTROMETAL SERVIS Ing. Hilský a syn, spol. s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má ELEKTROMETAL SERVIS Ing. Hilský a syn, spol. s.r.o.?
Kde sídlí ELEKTROMETAL SERVIS Ing. Hilský a syn, spol. s.r.o.?
Jaké je IČO firmy ELEKTROMETAL SERVIS Ing. Hilský a syn, spol. s.r.o.?
Jakou datovou schránku má ELEKTROMETAL SERVIS Ing. Hilský a syn, spol. s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy ELEKTROMETAL SERVIS Ing. Hilský a syn, spol. s.r.o.?
Komu patří ELEKTROMETAL SERVIS Ing. Hilský a syn, spol. s.r.o.?
Je ELEKTROMETAL SERVIS Ing. Hilský a syn, spol. s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se ELEKTROMETAL SERVIS Ing. Hilský a syn, spol. s.r.o. zabývá?
Je ELEKTROMETAL SERVIS Ing. Hilský a syn, spol. s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu