Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 14 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 14 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Juraj Kecera a 1 další, vlastní Sensus International S.à r.l. (100 %).
Statutární orgán
- Juraj Kecerajednatel · od 2022 · nar. 1977 · Trenčínjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Vlastimil Dvořákjednatel · od 2022 · nar. 1983 · Všestarydalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
- Sensus International S.à r.l.100 %od 2026 · vklad 100 000 Kč
Dříve ve firmě · 20
- Juraj Kecerajednatel · od 2022 · do 2022 · nar. 1997 · Trenčínjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Vlastimil Dvořákprokura · od 2021 · do 2022 · nar. 1983 · Prahadalších 1 firma:1 aktivních
- Peter Johannes Karstjednatel · od 2017 · do 2022 · nar. 1962 · Bad Dürkheimjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Ľuboš Bafrnecjednatel · od 2018 · do 2021 · nar. 1985 · Chýnějiné firmy v rejstříku nemá
- Vojtech Červenkajednatel · od 2013 · do 2018 · Ivanka pri Dunaji
- Ing. Milan Beranjednatel · od 1999 · do 2013 · nar. 1950 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Milan Beranjednatel · od 1999 · do 2002 · nar. 1950 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Tomáš Jirákjednatel · od 1997 · do 2002 · nar. 1960 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Tomáš Jirákjednatel · od 1996 · do 1997 · Praha
- RNDr. Jiří Heringjednatel · od 1993 · do 1996 · Stará Turá
- INVENSYS INTERNATIONAL HOLDINGS LIMITEDspolečník · od 2003 · do 2004
- Sensus Metering Systems ( LuxCo 3) S.AR.Lspolečník · od 2004 · do 2013
- Sensus Metering Systems (LuxCo 3) S.AR.Lspolečník · od 2013 · do 2017
- Sensus Metering Systems (LuxCo 3) S.AR.L.společník · od 2017 · do 2026
- BTR (European Holdings) B.V.společník · od 2002 · do 2003
- PREMEX-IN, a.s.společník · od 2002 · do 2003
- Invensyn Metering Systems a.s.společník · od 2003 · do 2003
- Premex, spol. s r.o.společník · od 1993 · do 1997
- Spanner-Pollux GmbHspolečník · od 1993 · do 2002
- Premex, spol. s r.o., IČ : 31 42 14 66společník · od 1997 · do 2002
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Sensus International Czech Republic s.r.o.Skupina · GLEIF
Skupina
Do které skupiny firma účetně patří
Konsolidační skupina · GLEIF
- Přímá mateřská firmaSensus Metering Systems (LuxCo 3) S.AR.L.Lucembursko
- Vrchol skupinyXYLEM INC.Spojené státy
Mateřské firmy, do jejichž účetní závěrky se firma konsoliduje, podle údajů hlášených do globálního registru LEI (GLEIF).
Shrnutí · spočítáno z registrů
Sensus International Czech Republic s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 15 199 z 18 746firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 33 letna trhu, déle než 61 389 z 65 961 firem oboru v Praze
- 87 %firem oboru zapsaných v roce 1993 dnes funguje
- 64 firemsídlí na stejné adrese
- 191,6 mil. Kč228 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 20 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 26,5 mil. Kč bez DPH
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- XYLEM INC.stojí v čele skupiny, do které firma podle GLEIF účetně patří · Spojené státy
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 18 746 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 15 199
- Ve stejném pásmu
- 1 319
- Větších
- 2 228
- 05 755
- 1 - 59 444
- 6 - 9tato firma1 319
- 10 - 191 120
- 20 - 24249
- 25 - 49464
- 50 - 99236
- 100 - 19996
- 200 - 24918
- 250 - 49920
- 500 - 99918
- 1500 - 19991
- 2000 - 24992
- 3000 - 39992
- 4000 - 49991
- 5000 - 99991
Ročník 1993
Z 6 512 subjektů oboru zapsaných v roce 1993 dnes funguje 5 680. Sensus International Czech Republic s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Sensus International Czech Republic s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1993Tato firma · stejně velké →
- CT Praha , spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- AHLBORN, měřící a regulační technika, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- REPROSAM, s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- SIMATEX, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- GLOBUS INTERNATIONAL,spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- HOSPIMED, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- MICEVA, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
228 smluv za 191,6 mil. Kč, nejvíc s Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. (48 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s.13 smluv91,5 mil. Kč
- Brněnské vodárny a kanalizace, a.s.26 smluv48,6 mil. Kč
- CHEVAK Cheb, a.s.58 smluv15,8 mil. Kč
- Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s.7 smluv7,6 mil. Kč
- VODÁRNA PLZEŇ a.s.64 smluv6,2 mil. Kč
- TEPVOS, spol. s r.o.25 smluv6,2 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2020Rámcová dohoda o kupní smlouvě-dodávka vodoměrů36,9 mil. Kč
- Dodávka VODOMĚRŮuzavřena 5. 10. 2026 · dodatek175 200 Kč
- Objednávka č. 304260140_vodoměry s dálkovým přenosem_Sensus International Czech Republicuzavřena 12. 10. 2026300 000 Kč
- vodoměry pro provoz Chebuzavřena 30. 9. 2026536 440 Kč
- Dodávka vodoměrůuzavřena 15. 9. 2026 · dodatek87 600 Kč
- Dodávka vodoměrůuzavřena 4. 8. 2026 · dodatek185 080 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
20 vyhraných zakázek za 26,5 mil. Kč od 4 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Statutární město Ostrava13 zakázek3,4 mil. Kč
- Vodovody a kanalizace Chrudim, a.s.4 zakázky18,1 mil. Kč
- Brněnské vodárny a kanalizace, a.s.2 zakázky6 706 Kč
- CHEVAK Cheb, a.s.1 zakázka4,9 mil. Kč
Největší zakázky
- podlimitní · 2021Dodávka vodoměrů 2022 - nové zadáníVodovody a kanalizace Chrudim, a.s.6,2 mil. Kč
- 2020Dodávka vodoměrů 2020-2021Vodovody a kanalizace Chrudim, a.s.5,9 mil. Kč
- podlimitní · 2013Dodávka vodoměrů na studenou vodu 2013CHEVAK Cheb, a.s.4,9 mil. Kč
- podlimitní · 2022Dodávka vodoměrů 2023Vodovody a kanalizace Chrudim, a.s.4,1 mil. Kč
- podlimitní · 2023Dodávka vodoměrů 2024Vodovody a kanalizace Chrudim, a.s.2 mil. Kč
- podlimitní · 2019část 4. veřejné zakázky „Dodávka vodoměrů“ – vodoměr DStatutární město Ostrava1,6 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2016–2016
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 20. 2. 2026Odchod společníkaSensus Metering Systems (LuxCo 3) S.AR.L.
- 20. 2. 2026Nový společníkSensus International S.à r.l. – 100 %
- 20. 2. 2026Změna názvuXylem Česká republika spol. s r.o. → Sensus International Czech Republic s.r.o.
- 26. 5. 2022Odchod z vedeníJuraj Kecera (jednatel)
- 19. 5. 2022Odchod z vedeníIng. Vlastimil Dvořák (prokura)
- 12. 4. 2022Odchod z vedeníPeter Johannes Karst (jednatel)
- 12. 4. 2022Nový ve vedeníJuraj Kecera (jednatel)
- 12. 4. 2022Nový ve vedeníJuraj Kecera (jednatel)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 12. 4. 2022Nový ve vedeníIng. Vlastimil Dvořák (jednatel)
- 10. 3. 2021Nový ve vedeníIng. Vlastimil Dvořák (prokura)
- 8. 2. 2021Odchod z vedeníIng. Ľuboš Bafrnec (jednatel)
- 1. 1. 2021Změna názvuSensus Česká republika spol. s r.o. → Xylem Česká republika spol. s r.o.
- 6. 8. 2019PřesídleníPraha
- 12. 12. 2018Nový ve vedeníIng. Ľuboš Bafrnec (jednatel)
- 11. 12. 2018Odchod z vedeníVojtech Červenka (jednatel)
- 20. 12. 2017Odchod společníkaSensus Metering Systems (LuxCo 3) S.AR.L
- 20. 12. 2017Nový společníkSensus Metering Systems (LuxCo 3) S.AR.L. – 100 %
- 19. 12. 2017Nový ve vedeníPeter Johannes Karst (jednatel)
- 8. 4. 2013Odchod společníkaSensus Metering Systems ( LuxCo 3) S.AR.L
- 8. 4. 2013Nový společníkSensus Metering Systems (LuxCo 3) S.AR.L – 100 %
- 8. 4. 2013PřesídleníPraha
- 1. 4. 2013Nový ve vedeníVojtech Červenka (jednatel)
- 31. 3. 2013Odchod z vedeníIng. Milan Beran (jednatel)
- 6. 11. 2009Změna názvuSensus Metering Systems spol. s r.o. → Sensus Česká republika spol. s r.o.
- 15. 3. 2004Změna názvuInvensys Metering Systems spol. s r.o. → Sensus Metering Systems spol. s r.o.
- 21. 1. 1993Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 6 512 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Neobnovený od 6. 6. 2026 – s propadlým LEI firma nemůže zadávat obchody s investičními nástroji
Datová schránka
2u8zuf4
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ48114651
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 5
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Walterovo náměstí 329/3, Jinonice (Praha 5), 15800 Praha
- AMBIAGENCY s.r.o. "v likvidaci"Společnost s ručením omezeným · od 2011Aktivní
- AMONIL Invest s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2018Aktivní
- AmRest Coffee s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2007 · 1000 - 1499 zaměstnancůAktivní
- AmRest s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2001 · 5000 - 9999 zaměstnancůAktivní
- AUGEC s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2009Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 48114651
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Nespecializovaný velkoobchod
- Zaměstnanci
- 6 - 9 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 21. 1. 1993
- Poslední změna
- 3. 3. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Sensus International Czech Republic s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Sensus International Czech Republic s.r.o.
Kdy vznikla firma Sensus International Czech Republic s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Sensus International Czech Republic s.r.o.?
Kde sídlí Sensus International Czech Republic s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Sensus International Czech Republic s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Sensus International Czech Republic s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Sensus International Czech Republic s.r.o.?
Komu patří Sensus International Czech Republic s.r.o.?
Je Sensus International Czech Republic s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Sensus International Czech Republic s.r.o. zabývá?
Je Sensus International Czech Republic s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 28. 2. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu