Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 14 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 14 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Daniel Del Río Benítez a 2 další, vlastní AMREST HOLDINGS S.E. (100 %).
Statutární orgán
- Daniel Del Río Benítezjednatel · od 2021 · nar. 1969 · Madriddalších 1 firma:1 aktivních
- Ismael Sánchez Morenojednatel · od 2021 · nar. 1965 · Madriddalších 1 firma:1 aktivních
- Santiago Joaquín Gallo Pérezjednatel · od 2021 · nar. 1978 · Madrid, Pozuelo de Alarcóndalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
- AMREST HOLDINGS S.E.100 %od 2022 · vklad 92,7 mil. Kč
Dříve ve firmě · 16
- Daniel Del Río Benítezjednatel · od 2021 · do 2021 · nar. 1969 · Madridjiné firmy v rejstříku nemá
- Libor Hubíkjednatel · od 2012 · do 2021 · nar. 1969 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Pavel Škvárajednatel · od 2016 · do 2021 · nar. 1972 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Jaime Tarrero Martosjednatel · od 2020 · do 2021 · nar. 1983 · Madridjiné firmy v rejstříku nemá
- Dawid Ksiazczakprokura · od 2018 · do 2020 · nar. 1973 · Wroclawjiné firmy v rejstříku nemá
- Petra Binkojednatel · od 2016 · do 2020 · nar. 1977 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Olgierd Danielewiczjednatel · od 2012 · do 2020 · nar. 1973 · Krzykówjiné firmy v rejstříku nemá
- Piotr Bolinskijednatel · od 2018 · do 2020 · nar. 1979 · Inowroclawjiné firmy v rejstříku nemá
- Sen Ramanurupjednatel · od 2018 · do 2020 · nar. 1965 · Woking, Surreyjiné firmy v rejstříku nemá
- Maciej Karol Mauschjednatel · od 2018 · do 2020 · nar. 1983 · Wroclawjiné firmy v rejstříku nemá
- Hanna Malgorzata Mokanek-Caconjednatel · od 2019 · do 2020 · nar. 1973 · Wroclawjiné firmy v rejstříku nemá
- Thomas Roman Lacekjednatel · od 2019 · do 2020 · nar. 1975 · Wroclawjiné firmy v rejstříku nemá
- AmRest Holdings N.V.společník · od 2004 · do 2009
- AmRest Holdings SEspolečník · od 2009 · do 2022
- JUDr. Ivan Cestrspolečník · od 2001 · do 2004 · nar. 1954 · Horoměřicejiné firmy v rejstříku nemá
- Michal Dlouhýspolečník · od 2001 · do 2004 · nar. 1961 · Kladnojiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
AmRest s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
AmRest s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 10 115 z 10 116firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 25 letna trhu, déle než 15 073 z 21 460 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2001 dnes funguje
- 64 firemsídlí na stejné adrese
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 109 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 135 Kč
- 28,4 mil. Kč79 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 40,5 mil. Kčv 202 dotacích z veřejných rozpočtů, 18 % z fondů EU
- 7 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 49,4 mil. Kč bez DPH
- 3 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 13× pokuta od ČOIcelkem 190 000 Kč z 78 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Stravování a pohostinství v Praze · 10 116 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 10 115
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 0
- 03 944
- 1 - 53 405
- 6 - 9911
- 10 - 191 020
- 20 - 24200
- 25 - 49384
- 50 - 99164
- 100 - 19945
- 200 - 2495
- 250 - 49916
- 500 - 99914
- 1000 - 14993
- 1500 - 19993
- 2000 - 24991
- 5000 - 9999tato firma1
Ročník 2001
Z 2 346 subjektů oboru zapsaných v roce 2001 dnes funguje 2 306. AmRest s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- AmRest s.r.o.5000 - 9999 zaměstnancůod 2001Tato firma · stejně velké →
- My doručujeme CZ s.r.o.2000 - 2499 zaměstnancůod 2021
- ARAMARK, s.r.o.1500 - 1999 zaměstnancůod 1992
- Lagardere Travel Retail, a.s.1500 - 1999 zaměstnancůod 1997
- GTH catering a.s.1500 - 1999 zaměstnancůod 2020
- Delirest services s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 1992
- N-GASTRO CZ a.s.1000 - 1499 zaměstnancůod 1999
- AmRest Coffee s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 2007
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
79 smluv za 28,4 mil. Kč, nejvíc s Správa železnic, státní organizace (37 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Správa železnic, státní organizace8 smluv10,5 mil. Kč
- Ředitelství silnic a dálnic s. p.1 smlouva8,4 mil. Kč
- Úřad práce České republiky48 smluv4,8 mil. Kč
- Městská část Praha 13 smlouvy2,8 mil. Kč
- Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s.4 smlouvy627 900 Kč
- Dopravní podnik města Olomouce, a.s.2 smlouvy592 890 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2023AmRest s.r.o. - D1 Antošovice P8,4 mil. Kč
- Smlouva o provozování reklamy na vozidlech MHDuzavřena 12. 10. 2026313 390 Kč s DPH
- Darovací smlouva - věcný dar 35 ks pizzuzavřena 16. 6. 2026cena neuvedena
- Nájemní smlouva - o využití reklamních ploch - celopolepuzavřena 29. 4. 2026166 250 Kč
- Nájemní smlouva - o využití reklamních ploch - celopolepuzavřena 29. 4. 2026139 650 Kč
- Objednávka reklamy - naváděcí a informační systém na stožárech VO a TTV, Burger king, 6 ks ACE šipka 100x20 cm, 1. 11. 2025 - 31. 10. 2026uzavřena 23. 6. 202559 400 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
202 dotací za 40,5 mil. Kč (2010–2021), 18 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 7,2 mil. Kčnárodní zdroje · 33,3 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu98 dotací30 mil. Kč
- Úřad práce České republiky50 dotací6,9 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí42 dotací2,7 mil. Kč
- Úřad práce v Ústí nad Labem3 dotace450 000 Kč
- Úřad práce v Ostravě1 dotace132 000 Kč
Největší a poslední dotace
- Největší dotace · 20202001001632Ministerstvo průmyslu a obchodu1,5 mil. Kč
- 2101035412Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20211,3 mil. Kč
- 2101035393Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021767 791 Kč
- 2101037059Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021758 487 Kč
- 2101037173Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021656 858 Kč
- 2101037088Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021594 222 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
7 vyhraných zakázek za 49,4 mil. Kč od 2 zadavatelů; v 4 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Úřad práce České republiky6 zakázek215 956 Kč
- Letiště Praha, a. s.1 zakázka49,2 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2019PRONÁJEM PROSTORU SLOUŽÍCÍHO K PODNIKÁNÍ ZA ÚČELEM PROVOZOVÁNÍ HOSTINSKÉ ČINNOSTI FORMOU RYCHLÉHO OBČERSTVENÍ – M.Č.S1023Letiště Praha, a. s.49,2 mil. Kč
- malého rozsahu · 2021KT - Příprava k práci dle ust. § 72 odst. 2 písm. c) zák. č. 435/2004 Sb., o zaměstnanostiÚřad práce České republiky · jediná nabídka53 050 Kč
- malého rozsahu · 2022KT - příprava k práci dle ust. §72 odst. 2.písm.c) zák. č. 435/2004 Sb., o zaměstnanostiÚřad práce České republiky · jediná nabídka49 510 Kč
- malého rozsahu · 2021KT - Příprava k práci dle ust. §72 odst. 2. písm.c) zák. č. 435/2004 Sb., o zaměstnanostiÚřad práce České republiky · jediná nabídka42 424 Kč
- malého rozsahu · 2023KT - Příprava k práci dle ust. § 72 odst. 2 písm. c) zák. č. 435/2024 Sb., o zaměstnanostiÚřad práce České republiky · jediná nabídka39 692 Kč
- malého rozsahu · 2019OL - Příprava k práci dle § 72 odst. 2 písm. c) zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanostiÚřad práce České republiky15 640 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Pracovník/pracovnice restauračního provozu30 míst
- PRACOVNÍK/ PRACOVNICE RESTAURAČNÍHO PROVOZU20 míst
- Pracovníci restauračního provozu11 míst
- Pracovník restauračního provozu (m/ž)11 míst
- Pracovník restauračního provozu (M/Ž)8 míst
- Pracovníci restauračního provozu (m/ž)6 míst
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 26. 5. 2025.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2015–2026
- 1× zákaz prodeje
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 12. 2022Odchod společníkaAmRest Holdings SE
- 1. 12. 2022Nový společníkAMREST HOLDINGS S.E. – 100 %
- 20. 12. 2021Odchod z vedeníDaniel Del Río Benítez (jednatel)
- 1. 10. 2021Nový ve vedeníDaniel Del Río Benítez (jednatel)
- 1. 10. 2021Nový ve vedeníIsmael Sánchez Moreno (jednatel)
- 1. 10. 2021Nový ve vedeníSantiago Joaquín Gallo Pérez (jednatel)
- 1. 10. 2021Nový ve vedeníDaniel Del Río Benítez (jednatel)
- 30. 9. 2021Odchod z vedeníLibor Hubík (jednatel)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 30. 9. 2021Odchod z vedeníPavel Škvára (jednatel)
- 30. 9. 2021Odchod z vedeníJaime Tarrero Martos (jednatel)
- 26. 11. 2020Odchod z vedeníDawid Ksiazczak (prokura)
- 30. 9. 2020Odchod z vedeníPetra Binko (jednatel)
- 2. 3. 2020Nový ve vedeníJaime Tarrero Martos (jednatel)
- 29. 2. 2020Odchod z vedeníSen Ramanurup (jednatel)
- 29. 2. 2020Odchod z vedeníMaciej Karol Mausch (jednatel)
- 29. 2. 2020Odchod z vedeníOlgierd Danielewicz (jednatel)
- 29. 2. 2020Odchod z vedeníHanna Malgorzata Mokanek-Cacon (jednatel)
- 29. 2. 2020Odchod z vedeníThomas Roman Lacek (jednatel)
- 29. 2. 2020Odchod z vedeníPiotr Bolinski (jednatel)
- 16. 1. 2020Odchod z vedeníOksana Staniszewska (jednatel)
- 1. 6. 2019Nový ve vedeníHanna Malgorzata Mokanek-Cacon (jednatel)
- 1. 6. 2019Nový ve vedeníThomas Roman Lacek (jednatel)
- 23. 5. 2019Odchod z vedeníAdam Gilbert Sawicki (jednatel)
- 17. 10. 2018Nový ve vedeníDawid Ksiazczak (prokura)
- 1. 10. 2018Nový ve vedeníSen Ramanurup (jednatel)
- 5. 9. 2001Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 346 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
u4ymcxa
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ26476215
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Walterovo náměstí 329/3, Jinonice (Praha 5), 15800 Praha
- AMBIAGENCY s.r.o. "v likvidaci"Společnost s ručením omezeným · od 2011Aktivní
- AMONIL Invest s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2018Aktivní
- AmRest Coffee s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2007 · 1000 - 1499 zaměstnancůAktivní
- AUGEC s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2009Aktivní
- BETA PD s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2016Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 26476215
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Další činnosti
- Maloobchod, kromě motorových vozidel, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Silniční nákladní doprava, 56110, Činnosti v oblasti informačních technologií, Činnosti v oblasti informačních technologií, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, 68200 a 4 dalších
- Zaměstnanci
- 5000 - 9999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 5. 9. 2001
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy AmRest s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě AmRest s.r.o.
Kdy vznikla firma AmRest s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má AmRest s.r.o.?
Kde sídlí AmRest s.r.o.?
Jaké je IČO firmy AmRest s.r.o.?
Jakou datovou schránku má AmRest s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy AmRest s.r.o.?
Komu patří AmRest s.r.o.?
Je AmRest s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se AmRest s.r.o. zabývá?
Je AmRest s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Stravování a pohostinství v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu