Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 15 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 15 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Vladimír Mikeš a 1 další, vlastní PRAGORENT investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s. (100 %).
Statutární orgán
- Vladimír Mikešjednatel · od 1993 · nar. 1966 · Pod školou 243/7dalších 2 firmy:2 aktivních
- Zdeněk Přibyljednatel · od 2000 · nar. 1964 · Ostrovdalších 2 firmy:2 aktivních
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 10
- Jaroslav Přibyljednatel · od 1993 · do 2023 · nar. 1950 · Teplicejiné firmy v rejstříku nemá
- Jaroslav Přibyljednatel · od 1993 · do 1997 · Buzulucká 331
- HOLDCO, a.s.společník · od 2010 · do 2019
- HIRNEOLA, a.s.společník · od 2011 · do 2019
- Zdeněk Přibylspolečník · od 1993 · do 1997 · Ostrov
- Vladimír Mikešspolečník · od 1993 · do 1997 · Teplice
- Jaroslav Přibylspolečník · od 1993 · do 1997 · Teplice
- Jaroslav Přibylspolečník · od 1997 · do 2010 · nar. 1950 · Teplicejiné firmy v rejstříku nemá
- Vladimír Mikešspolečník · od 1997 · do 2010 · nar. 1966 · Teplicedalších 2 firmy:2 aktivních
- Zdeněk Přibylspolečník · od 1997 · do 2011 · nar. 1964 · Ostrovdalších 2 firmy:2 aktivních
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
TECHNIMAT s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Konsolidační skupina · GLEIF
Mateřské firmy, do jejichž účetní závěrky se firma konsoliduje, podle údajů hlášených do globálního registru LEI (GLEIF).
Patří
Sesterské firmy
Shrnutí · spočítáno z registrů
TECHNIMAT s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 167 z 168firem oboru v Teplicích s uvedenou velikostí je menších
- 33 letna trhu, déle než 474 z 517 firem oboru v Teplicích
- 87 %firem oboru zapsaných v roce 1993 dnes funguje
- 7,7 mil. Kč79 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 4,6 mil. Kčv 25 dotacích z veřejných rozpočtů, 86 % z fondů EU
- 4 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- PRAGORENT investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s.stojí v čele skupiny, do které firma podle GLEIF účetně patří
- 29 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 10 let starých
- 2× pokuta od ČOIcelkem 3 000 Kč z 4 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Teplicích · 168 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 167
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 0
Ročník 1993
Z 6 497 subjektů oboru zapsaných v roce 1993 dnes funguje 5 654. TECHNIMAT s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Teplicích, nejpodobnější velikostí
Všechny- TECHNIMAT s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1993Tato firma · stejně velké →
- TRON, spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- D T TECHNIC s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1992
- TRIO HAVEL s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1994
- Mitutoyo Česko s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 2002
- S - STAV s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 2012
- FRUIT PLUS s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 2014
- AGRO Teplice, a.s.20 - 24 zaměstnancůod 2008
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
79 smluv za 7,7 mil. Kč, nejvíc s Úřad práce České republiky (38 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Úřad práce České republiky25 smluv2,9 mil. Kč
- Vězeňská služba České republiky15 smluv1,2 mil. Kč
- Západočeská univerzita v Plzni3 smlouvy750 000 Kč
- Palivový kombinát Ústí, státní podnik4 smlouvy658 100 Kč
- Státní fond životního prostředí České republiky1 smlouva425 108 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2023Smlouva č. 7221100292 o poskytnutí podpory ze Státního fondu životního prostředí České republiky425 108 Kč
- Dodávková smlouva - objednávka (jekly a nerezové plechy)uzavřena 5. 10. 202658 226 Kč
- Objednávka hutního materiáluuzavřena 10. 9. 2026110 178 Kč
- Objednávka hutní materiáluzavřena 25. 9. 2026187 403 Kč
- Objednávka hutního materiáluuzavřena 26. 8. 202660 531 Kč s DPH
- Kari sítě – opěrná zeď Horní Lomniceuzavřena 16. 7. 202658 600 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
25 dotací za 4,6 mil. Kč (2003–2024), 86 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 4 mil. Kčnárodní zdroje · 639 608 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce České republiky13 dotací1,9 mil. Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu4 dotace1,9 mil. Kč
- Státní fond životního prostředí České republiky1 dotace425 108 Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí4 dotace192 846 Kč
- Úřad práce v Karlových Varech1 dotace72 000 Kč
Poslední dotace
- FVE - TECHNIMAT s.r.o. - Ústí nad LabemMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2024 · Přechod na čistší zdroje energie468 471 KčEU
- FVE - TECHNIMAT s.r.o. - DaloviceMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2024 · Přechod na čistší zdroje energie468 471 KčEU
- FVE - TECHNIMAT s.r.o. - NovosedliceMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2024 · Přechod na čistší zdroje energie468 471 KčEU
- FVE - TECHNIMAT s.r.o. - PlzeňMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2024 · Přechod na čistší zdroje energie468 471 KčEU
- 7221100292Státní fond životního prostředí České republiky · 2023425 108 Kč
- TPA-JZ-282/2017Úřad práce České republiky · 2017432 000 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2018–2024
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 16 · nafta 13
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 31. 5. 2023Odchod z vedeníJaroslav Přibyl (jednatel)
- 25. 2. 2019Nový společníkPRAGORENT investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s. – 100 %
- 25. 2. 2019Odchod společníkaHIRNEOLA, a.s.
- 25. 2. 2019Odchod společníkaHOLDCO, a.s.
- 17. 1. 2011Odchod společníkaZdeněk Přibyl
- 17. 1. 2011Nový společníkHIRNEOLA, a.s. – 20 %
- 30. 6. 2010Odchod společníkaVladimír Mikeš
- 30. 6. 2010Odchod společníkaJaroslav Přibyl
Celá historie · další 16Skrýt starší
- 30. 6. 2010Nový společníkHOLDCO, a.s. – 80 %
- 7. 4. 2008PřesídleníNovosedlice → Teplice
- 23. 12. 2002Změna základního kapitálu5 000 000 → 10 000 000 Kč
- 14. 2. 2001Změna základního kapitálu500 000 → 5 000 000 Kč
- 20. 7. 2000PřesídleníNovosedlice
- 17. 4. 2000Nový ve vedeníZdeněk Přibyl (jednatel)
- 14. 2. 1997Odchod z vedeníJaroslav Přibyl (jednatel)
- 14. 2. 1997Odchod společníkaVladimír Mikeš
- 14. 2. 1997Odchod společníkaJaroslav Přibyl
- 14. 2. 1997Odchod společníkaZdeněk Přibyl
- 14. 2. 1997Nový společníkVladimír Mikeš
- 14. 2. 1997Nový společníkJaroslav Přibyl
- 14. 2. 1997Nový společníkZdeněk Přibyl
- 14. 2. 1997Změna základního kapitálu100 000 → 500 000 Kč
- 14. 2. 1997PřesídleníNovosedlice
- 25. 3. 1993Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 6 497 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 16. 2. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
5486j37
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ48268127
Finanční úřad · Územní pracoviště v Teplicích
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Teplice
- Okres
- Teplice · 26 600 aktivních
- Kraj
- Ústecký kraj
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 48268127
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Velkoobchod s rudami, kovy a hutními výrobky
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Výroba konstrukčních kovových výrobků, Kování, lisování, ražení, válcování a protlačování kovů; prášková metalurgie, Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění, Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků, 46820, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Silniční nákladní doprava a 7 dalších
- Zaměstnanci
- 50 - 99 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 25. 3. 1993
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy TECHNIMAT s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě TECHNIMAT s.r.o.
Kdy vznikla firma TECHNIMAT s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má TECHNIMAT s.r.o.?
Kde sídlí TECHNIMAT s.r.o.?
Jaké je IČO firmy TECHNIMAT s.r.o.?
Jakou datovou schránku má TECHNIMAT s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy TECHNIMAT s.r.o.?
Komu patří TECHNIMAT s.r.o.?
Je TECHNIMAT s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se TECHNIMAT s.r.o. zabývá?
Je TECHNIMAT s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Teplicích?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu