Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 19 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 19 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Marián Pagáč, vlastní Nilfisk A/S (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- Nilfisk A/S100 %od 2016 · vklad 18,2 mil. Kč
Dříve ve firmě · 10
- Ing. Jaromír Uhdejednatel · od 2008 · do 2008 · nar. 1944 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- Jan Seitljednatel · od 2003 · do 2008 · nar. 1946 · Nespekyjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Bohumír Andrlajednatel · od 2002 · do 2003 · nar. 1967 · Lounyjiné firmy v rejstříku nemá
- Jana Seitlovájednatel · od 1993 · do 2002 · Praha
- Jana Seitlováspolečník · od 2002 · do 2003 · nar. 1946 · Čerčanyjiné firmy v rejstříku nemá
- Nilfisk-Advance A/Sspolečník · od 2003 · do 2016
- Jan Seitlspolečník · od 2003 · do 2008 · nar. 1946 · Nespekyjiné firmy v rejstříku nemá
- Ulf Sjölundspolečník · od 1993 · do 2002 · 183 44 Taby, Švédsko
- Jana Seitlováspolečník · od 1993 · do 2002 · Praha
- Jaroslav Bayerspolečník · od 1993 · do 2002 · 561 51 Huskvarna, Švédsko
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Nilfisk s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Nilfisk s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 17 887 z 18 746firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 33 letna trhu, déle než 61 074 z 65 961 firem oboru v Praze
- 87 %firem oboru zapsaných v roce 1993 dnes funguje
- 23,2 mil. Kč127 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 13 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 7,3 mil. Kč bez DPH
- 3 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 25 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 18 746 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 17 887
- Ve stejném pásmu
- 464
- Větších
- 395
- 05 755
- 1 - 59 444
- 6 - 91 319
- 10 - 191 120
- 20 - 24249
- 25 - 49tato firma464
- 50 - 99236
- 100 - 19996
- 200 - 24918
- 250 - 49920
- 500 - 99918
- 1500 - 19991
- 2000 - 24992
- 3000 - 39992
- 4000 - 49991
- 5000 - 99991
Ročník 1993
Z 6 512 subjektů oboru zapsaných v roce 1993 dnes funguje 5 680. Nilfisk s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Nilfisk s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1993Tato firma · stejně velké →
- SABE, spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1990
- Alfa Laval spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1990
- Meffert ČR spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- Avery Dennison Praha spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- COBRA spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- PRAGOIMEX a.s.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- PURO GELATO s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
127 smluv za 23,2 mil. Kč, nejvíc s Ministerstvo obrany.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Ministerstvo obrany4 smlouvy2,8 mil. Kč
- SNEO, a.s.5 smluv2,6 mil. Kč
- Rozvojový fond Pardubice a.s.4 smlouvy1,8 mil. Kč
- Fakultní nemocnice Bulovka5 smluv1,6 mil. Kč
- Základní škola Palachova Brandýs n. L.1 smlouva1 mil. Kč
- Česká zemědělská univerzita v Praze9 smluv1 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2017Objednávka č. SNEO170031 Nilfisk CityRanger 35002 mil. Kč
- Mycí strojuzavřena 3. 8. 202689 626 Kč
- Objednávka - Mycí stroj Nilfiskuzavřena 27. 7. 2026159 110 Kč
- Nákup mycího stroje SCHuzavřena 30. 6. 202672 600 Kč
- Kupní smlouva č. 20260296, 1 ks nového zametacího stroje včetně nabíječky pro údržbu skladových prostoruzavřena 18. 6. 2026398 493 Kč
- Dodávka mycího stroje na sportovní povrch vč. příslušenstvíuzavřena 24. 6. 2026178 815 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
13 vyhraných zakázek za 7,3 mil. Kč od 8 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Ministerstvo obrany5 zakázek2,4 mil. Kč
- Krajské ředitelství policie Středočeského kraje2 zakázky337 587 Kč
- Město Nové Hrady1 zakázka2,4 mil. Kč
- Fakultní nemocnice Bulovka1 zakázka943 820 Kč
- Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje1 zakázka476 340 Kč
- Správa státních hmotných rezerv1 zakázka398 493 Kč
Největší zakázky
- podlimitní · 2013Snížení imisní zátěže z dopravy ve městě Nové Hrady - II.Město Nové Hrady2,4 mil. Kč
- malého rozsahu · 2025Podlahový mycí stroj bateriový-nákupMinisterstvo obrany · 6 nabídek1,2 mil. Kč
- 2020„Nákup mycí techniky a čistících strojů pro úklidový servis NNB včetně poskytování servisních služeb“Fakultní nemocnice Bulovka943 820 Kč
- malého rozsahu · 2025Nákup 100 ks vysokotlakých čističůMinisterstvo obrany · 14 nabídek718 400 Kč
- malého rozsahu · 2021Mobilní horkovodní vysokotlaký stroj bez automatického odtlakováníHasičský záchranný sbor Ústeckého kraje · 2 nabídky476 340 Kč
- malého rozsahu · 202626-027 Pořízení zametacího stroje včetně nabíječkySpráva státních hmotných rezerv · 3 nabídky398 493 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2015–2026
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 24. 11. 2020PřesídleníPraha
- 15. 2. 2016Odchod společníkaNilfisk-Advance A/S
- 15. 2. 2016Nový společníkNilfisk A/S – 100 %
- 15. 2. 2016Změna názvuNilfisk-Advance s.r.o. → Nilfisk s.r.o.
- 1. 1. 2009Nový ve vedeníMarián Pagáč (jednatel)
- 31. 12. 2008Odchod z vedeníIng. Jaromír Uhde (jednatel)
- 26. 8. 2008Odchod z vedeníJan Seitl (jednatel)
- 26. 8. 2008Nový ve vedeníIng. Jaromír Uhde (jednatel)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 2. 7. 2008Odchod společníkaJan Seitl
- 4. 10. 2007PřesídleníPraha
- 20. 12. 2004Změna základního kapitálu11 929 000 → 18 200 000 Kč
- 19. 11. 2003Odchod společníkaJana Seitlová
- 19. 11. 2003Nový společníkNilfisk-Advance A/S – 51 %
- 19. 11. 2003Nový společníkJan Seitl – 49 %
- 19. 11. 2003Změna základního kapitálu102 000 → 11 929 000 Kč
- 19. 11. 2003Změna názvuNF products s.r.o. → Nilfisk-Advance s.r.o.
- 9. 9. 2003Odchod z vedeníIng. Bohumír Andrla (jednatel)
- 9. 9. 2003Nový ve vedeníJan Seitl (jednatel)
- 31. 7. 2002Odchod společníkaJana Seitlová
- 31. 7. 2002Odchod společníkaJaroslav Bayer
- 31. 7. 2002Odchod společníkaUlf Sjölund
- 31. 7. 2002Nový společníkJana Seitlová – 100 %
- 31. 7. 2002Změna názvuSWEDCZECH, spol. s r.o. → NF products s.r.o.
- 31. 7. 2002PřesídleníPraha
- 17. 6. 2002Odchod z vedeníJana Seitlová (jednatel)
- 10. 3. 1993Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 6 512 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
nniqa85
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ48589756
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 9
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 48589756
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Nespecializovaný velkoobchod
- Zaměstnanci
- 25 - 49 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 10. 3. 1993
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Nilfisk s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Nilfisk s.r.o.
Kdy vznikla firma Nilfisk s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Nilfisk s.r.o.?
Kde sídlí Nilfisk s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Nilfisk s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Nilfisk s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Nilfisk s.r.o.?
Komu patří Nilfisk s.r.o.?
Je Nilfisk s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Nilfisk s.r.o. zabývá?
Je Nilfisk s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu