Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
- Ve Sbírce listin není žádná účetní závěrka, přestože ji obchodní korporace musí zveřejňovat každý rok (§ 21a zákona o účetnictví).
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz); čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Marek Bouška a 5 dalších, vlastní TE Connectivity Holding International I S.à.r.l. (100 %).
Statutární orgán
- Marek Bouškaprokura · od 2015 · nar. 1974 · Kuřimjiné firmy v rejstříku nemá
- Diego Righettijednatel · od 2019 · nar. 1965 · Steinachjiné firmy v rejstříku nemá
- Michal Špačekprokura · od 2019 · nar. 1980 · Kuřimjiné firmy v rejstříku nemá
- Thomas Hans Lutherjednatel · od 2021 · nar. 1982 · Heidelbergdalších 1 firma:1 aktivních
- Hynek Maňasprokura · od 2023 · nar. 1974 · Boskovicejiné firmy v rejstříku nemá
- Jose Carlos Rodriguez Ariasjednatel · od 2023 · nar. 1970 · Vigodalších 3 firmy:3 aktivních
Společníci a akcionáři
- TE Connectivity Holding International I S.à.r.l.100 %od 2021 · vklad 267,7 mil. Kč
Dříve ve firmě · 22
- Markus Dangelmaierjednatel · od 2019 · do 2023 · nar. 1977 · Neresheimjiné firmy v rejstříku nemá
- Ivan Polákprokura · od 2020 · do 2023 · nar. 1963 · Senecjiné firmy v rejstříku nemá
- John Paul Lapinajednatel · od 2017 · do 2021 · nar. 1968 · Königsteinjiné firmy v rejstříku nemá
- Zbyněk Stejskalprokura · od 2014 · do 2019 · nar. 1977 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- Jeffrey Gordon Bartlettjednatel · od 2019 · do 2019 · nar. 1954 · Frankfurt am Mainjiné firmy v rejstříku nemá
- John Edward Prycejednatel · od 2015 · do 2019 · nar. 1970 · Ware Park, Ware, Hertfordshirejiné firmy v rejstříku nemá
- Jose Felix Luengo Roblesjednatel · od 2018 · do 2019 · nar. 1963 · Sant Cugat Del Vallesjiné firmy v rejstříku nemá
- Emil Temenugovprokura · od 2015 · do 2018 · nar. 1973 · Želešicejiné firmy v rejstříku nemá
- Károly Schummerjednatel · od 2016 · do 2018 · nar. 1973 · Esztergomjiné firmy v rejstříku nemá
- Stephen Daukausjednatel · od 2014 · do 2017 · nar. 1964 · Königstein im Taunusjiné firmy v rejstříku nemá
- Károly Schummerprokura · od 2015 · do 2016 · nar. 1973 · Esztergomjiné firmy v rejstříku nemá
- Hermann Josef Schwarzjednatel · od 2004 · do 2016 · nar. 1953 · Předklášteříjiné firmy v rejstříku nemá
- Emerald Group S.a.r.l.společník · od 2007 · do 2008
- Tyco Electronics Holding S.á.r.l.společník · od 2008 · do 2012
- TE Connectivity Holding International I S.á.r.l.společník · od 2012 · do 2016
- TE Connectivity Holding International I S.A.společník · od 2016 · do 2021
- Tyco Elektronics (Gibraltar) Limitedspolečník · od 2007 · do 2007
- Tyco Electronics (Gibraltar) Limitedspolečník · od 2007 · do 2021
- AMP Incorporatedspolečník · od 1993 · do 1999
- Tyco Electronics Corporationspolečník · od 1999 · do 2000
- Tyco International Ltd.společník · od 2000 · do 2000
- Tyco Group S.a.r.l.společník · od 2000 · do 2007
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
TE Connectivity Czech s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
TE Connectivity Czech s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 33 letv registru, od roku 1993
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 1993 dnes funguje
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 28 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 26 000 Kč
- 1,6 mil. Kč49 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 148,6 mil. Kčv 4 dotacích z veřejných rozpočtů, 3 % z fondů EU
- 4 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 10 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 14 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba motorových vozidel (kromě motocyklů), přívěsů a návěsů v Kuřimi · 2 aktivní firmy s uvedenou velikostí
Ročník 1993
Z 36 subjektů oboru zapsaných v roce 1993 dnes funguje 35. TE Connectivity Czech s.r.o. je mezi nimi.
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
49 smluv za 1,6 mil. Kč, nejvíc s Střední škola technická a gastronomická Blansko, příspěvková organizace (45 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Brno, Sokolská, příspěvková organizace3 smlouvy234 871 Kč
- Střední průmyslová škola Žďár nad Sázavou3 smlouvy156 917 Kč
- Střední průmyslová škola chemická a gymnázium Brno, Vranovská, příspěvková organizace2 smlouvy95 200 Kč
- Vysoké učení technické v Brně11 smluv81 700 Kč
- Město Kuřim1 smlouva66 568 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2020Darovací smlouva179 392 Kč
- Darovací smlouvauzavřena 10. 6. 20264 500 USD
- Darovací smlouva - finanční daruzavřena 26. 2. 20263 000 USD
- Darovací smlouvauzavřena 17. 3. 20263 500 USD
- Darovací smlouva - Darovací smlouvauzavřena 2. 3. 202674 214 Kč s DPH
- Smlouva o umístění informačního paneluuzavřena 28. 3. 202566 568 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
4 dotace za 148,6 mil. Kč (2006–2022), 3 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 3,8 mil. Kčnárodní zdroje · 144,7 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu3 dotace76,3 mil. Kč
- Všeobecná pokladní správa1 dotace72,3 mil. Kč
Poslední dotace
- podpora zvysenych cen energii TE Connectivity CzechMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2022 · Program podpory na zvýšené náklady na zemní plyn a elektřinu v důsledku mimořádně prudkého růstu jejich cen22,4 mil. Kč
- Specifické vzdělávání výrobních zaměstnanců společnosti Tyco Electronics Czech, s.r.o.Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2012–20133,8 mil. KčEU
- Inovace procesu pokovování drahými kovyMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2012 · OP Podnikání a inovace50 mil. Kč
- 11/44 639/2006-111Všeobecná pokladní správa · 200672,3 mil. Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Operator Assembly (m/ž)15 míst
- Setupman Junior Apprentice (m/ž)5 míst
- Setupman (m/ž)5 míst
- EMEA SQE (m/ž)1 místo
- Material Handler (m/ž)1 místo
- Vision System Programmer (m/ž)1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 27. 5. 2026.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 7 · LPG 1 · benzín 1 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 19. 9. 2023Odchod z vedeníMarkus Dangelmaier (jednatel)
- 19. 9. 2023Nový ve vedeníJose Carlos Rodriguez Arias (jednatel)
- 24. 4. 2023Odchod z vedeníIvan Polák (prokura)
- 24. 4. 2023Nový ve vedeníHynek Maňas (prokura)
- 1. 10. 2021Odchod společníkaTE Connectivity Holding International I S.A.
- 1. 10. 2021Nový společníkTE Connectivity Holding International I S.à.r.l. – 100 %
- 1. 10. 2021Změna názvuTyco Electronics Czech s.r.o. → TE Connectivity Czech s.r.o.
- 4. 5. 2021Odchod z vedeníJohn Paul Lapina (jednatel)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 4. 5. 2021Nový ve vedeníThomas Hans Luther (jednatel)
- 22. 4. 2021Odchod společníkaTyco Electronics (Gibraltar) Limited
- 12. 3. 2020Nový ve vedeníIvan Polák (prokura)
- 2. 12. 2019Odchod z vedeníZbyněk Stejskal (prokura)
- 9. 7. 2019Nový ve vedeníMarkus Dangelmaier (jednatel)
- 9. 7. 2019Odchod z vedeníJeffrey Gordon Bartlett (jednatel)
- 11. 3. 2019Nový ve vedeníMichal Špaček (prokura)
- 18. 1. 2019Odchod z vedeníJohn Edward Pryce (jednatel)
- 18. 1. 2019Nový ve vedeníDiego Righetti (jednatel)
- 18. 1. 2019Nový ve vedeníJeffrey Gordon Bartlett (jednatel)
- 18. 1. 2019Odchod z vedeníJose Felix Luengo Robles (jednatel)
- 18. 12. 2018Odchod z vedeníEmil Temenugov (prokura)
- 11. 1. 2018Odchod z vedeníKároly Schummer (jednatel)
- 11. 1. 2018Nový ve vedeníJose Felix Luengo Robles (jednatel)
- 12. 9. 2017Odchod z vedeníStephen Daukaus (jednatel)
- 12. 9. 2017Nový ve vedeníJohn Paul Lapina (jednatel)
- 22. 7. 2016Odchod z vedeníKároly Schummer (prokura)
- 23. 6. 1993Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 36 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
pad8uu6
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ48910791
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Kuřim
- Okres
- Brno-venkov · 55 179 aktivních
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 48910791
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Další činnosti
- Výroba pryžových a plastových výrobků, Kování, lisování, ražení, válcování a protlačování kovů; prášková metalurgie, Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění, Obrábění, 25630, Výroba zámků a kování, Výroba nástrojů a nářadí, Výroba počítačů, elektronických a optických přístrojů a zařízení a 5 dalších
- Zaměstnanci
- 2000 - 2499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 23. 6. 1993
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy TE Connectivity Czech s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě TE Connectivity Czech s.r.o.
Kdy vznikla firma TE Connectivity Czech s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má TE Connectivity Czech s.r.o.?
Kde sídlí TE Connectivity Czech s.r.o.?
Jaké je IČO firmy TE Connectivity Czech s.r.o.?
Jakou datovou schránku má TE Connectivity Czech s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy TE Connectivity Czech s.r.o.?
Komu patří TE Connectivity Czech s.r.o.?
Je TE Connectivity Czech s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se TE Connectivity Czech s.r.o. zabývá?
Je TE Connectivity Czech s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba motorových vozidel (kromě motocyklů), přívěsů a návěsů v Kuřimi?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu