Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 7 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 7 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Daniel Večeřa a 1 další, vlastní NAY-DATART a.s. (100 %).
Statutární orgán
- Ing. Daniel Večeřajednatel · od 1998 · nar. 1970 · Veseládalších 21 firem:21 aktivních
- Danuše Hradilovájednatel · od 2000 · nar. 1956 · Lípadalších 8 firem:8 aktivních
Společníci a akcionáři
Dozorčí rada a další orgány · 3
Dříve ve firmě · 5
- Milan Hradiljednatel · od 1997 · do 2000 · nar. 1954 · Zlínjiné firmy v rejstříku nemá
- Milan Hradiljednatel · od 1994 · do 1997 · Zlín
- Milan Hradilspolečník · od 1994 · do 1997 · Zlín
- Milan Hradilspolečník · od 1997 · do 2000 · nar. 1954 · Zlínjiné firmy v rejstříku nemá
- Danuše Hradilováspolečník · od 2000 · do 2006 · nar. 1956 · Lípadalších 8 firem:8 aktivních
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
HP TRONIC Zlín, spol. s r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Konsolidační skupina · GLEIF
Mateřské firmy, do jejichž účetní závěrky se firma konsoliduje, podle údajů hlášených do globálního registru LEI (GLEIF).
Patří
Vlastní · 2
Sesterské firmy
Shrnutí · spočítáno z registrů
HP TRONIC Zlín, spol. s r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 806 z 807firem oboru ve Zlíně s uvedenou velikostí je menších
- 32 letna trhu, déle než 1 321 z 1 512 firem oboru ve Zlíně
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 1994 dnes funguje
- 21 firemsídlí na stejné adrese
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 28 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 29 000 Kč
- 105,2 mil. Kč1 035 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 46,5 mil. Kčv 72 dotacích z veřejných rozpočtů, 32 % z fondů EU
- 22 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 2,7 mil. Kč bez DPH
- 29 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- NAY-DATART a.s.je podle GLEIF její přímá mateřská firma
- 256 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 5 let starých
- 108× pokuta od ČOIcelkem 2,8 mil. Kč z 797 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Specializované stavební činnosti ve Zlíně · 807 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 806
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 0
Ročník 1994
Z 5 864 subjektů oboru zapsaných v roce 1994 dnes funguje 5 808. HP TRONIC Zlín, spol. s r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor ve Zlíně, nejpodobnější velikostí
Všechny- HP TRONIC Zlín, spol. s r.o.3000 - 3999 zaměstnancůod 1994Tato firma · stejně velké →
- ELMO a.s.50 - 99 zaměstnancůod 1991
- AM Interior Group s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 2025
- LEVEL 02, a.s.25 - 49 zaměstnancůod 2004
- montiva s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 2009
- ELEKTRA Zlín s.r.o.20 - 24 zaměstnancůod 1991
- BYTSERVIS ZLÍN spol. s r.o.20 - 24 zaměstnancůod 1993
- MNO spol. s r.o.20 - 24 zaměstnancůod 1994
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
1 035 smluv za 105,2 mil. Kč, nejvíc s ČESKÁ TELEVIZE.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- ČESKÁ TELEVIZE20 smluv15,5 mil. Kč
- ČESKÝ ROZHLAS6 smluv4,5 mil. Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA3 smlouvy1,3 mil. Kč
- Krajská nemocnice T. Bati, a. s.16 smluv1,2 mil. Kč
- Vězeňská služba České republiky13 smluv1 mil. Kč
- Uherskohradišťská nemocnice a.s.6 smluv1 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2018Nájemní smlouva o nájmu prostoru sloužícího podnikání v ul. Škroupova čp. 469, k.ú. Hradec Králové, Hradec Králové, NS+ dod. č. 1 až č.52,6 mil. Kč
- Ceny pro vítěze soutěže Antifetfestuzavřena 22. 10. 202689 715 Kč s DPH
- Objednávka notebooků pro členy ZMZuzavřena 23. 10. 2026113 484 Kč s DPH
- Nákup pračky a sušičky do oboru maséruzavřena 23. 10. 202653 553 Kč
- Objednávka: pračky a sušičkyuzavřena 22. 10. 2026133 580 Kč
- Objednávka 10 PC All-in-oneuzavřena 16. 10. 202695 720 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
72 dotací za 46,5 mil. Kč (2005–2023), 32 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 14,7 mil. Kčnárodní zdroje · 31,8 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu9 dotací29,7 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí18 dotací12,6 mil. Kč
- Úřad práce České republiky21 dotací2,9 mil. Kč
- Úřad práce ve Zlíně15 dotací1 mil. Kč
- Úřad práce v Rychnově nad Kněžnou5 dotací236 130 Kč
Největší a poslední dotace
- Největší dotace · 2009Vzdělávaní zaměstnanců logistických center společnosti HP TRONIC Zlín, spol. s.r.o. a malých firem ČRMinisterstvo práce a sociálních věcí10,2 mil. KčEU
- Energetický management HP TRONIC ZlínMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2023 · Program EFEKT 3135 930 Kč
- 2101022402Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20216,6 mil. Kč
- 2002014709Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20216,2 mil. Kč
- 2002001858Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20213,4 mil. Kč
- 2101012169Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20213,4 mil. Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
22 vyhraných zakázek za 2,7 mil. Kč od 12 zadavatelů; v 1 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Generální finanční ředitelství5 zakázek126 323 Kč
- Datové centrum Ústeckého kraje, příspěvková organizace5 zakázek47 312 Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA3 zakázky1,3 mil. Kč
- Krajské ředitelství policie Zlínského kraje1 zakázka341 112 Kč
- Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje1 zakázka281 372 Kč
- VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY1 zakázka150 000 Kč
Největší zakázky
- malého rozsahu · 2026Objednávka č.223 - Nákup komponentů pro výpočetní techniku IVHLAVNÍ MĚSTO PRAHA478 330 Kč
- 2019Objednávka INI č.230 - mobilní telefonyHLAVNÍ MĚSTO PRAHA392 960 Kč
- 2021Objednávka INI č.68 - Mobilní telefonyHLAVNÍ MĚSTO PRAHA380 080 Kč
- malého rozsahu · 2021Nákup 16 kusů kávovarů z prostředků FKSPKrajské ředitelství policie Zlínského kraje341 112 Kč
- malého rozsahu · 2026Doplnění stávající fotografické techniky pro potřeby kriminalistické činnosti Krajského ředitelství policie Olomouckého krajeKrajské ředitelství policie Olomouckého kraje281 372 Kč
- 2019Smlouva o spolupráci - Klub pevného zdraví - HP TRONIC Zlín, spol. s r. o.VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY150 000 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Skladník - řidič VZV (m+ž)10 míst
- Skladník/skladnice10 míst
- Servisní Technik (m+ž)5 míst
- Přejímací technik/technička3 místa
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 17. 2. 2026.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2015–2026
- 20× zákaz prodeje · zboží za 272 010 Kč
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 144 · benzín 105 · hybrid 6 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 9. 2019PřesídleníZlín
- 3. 4. 2017PřesídleníZlín
- 23. 2. 2012PřesídleníZlín
- 10. 1. 2006Odchod společníkaDanuše Hradilová
- 20. 9. 2002Nový společníkHP TRONIC-prodejny elektro a.s. – 100 %
- 11. 5. 2000Odchod z vedeníMilan Hradil (jednatel)
- 11. 5. 2000Odchod společníkaMilan Hradil
- 11. 5. 2000Nový společníkDanuše Hradilová
Celá historie · další 9Skrýt starší
- 16. 3. 2000Nový ve vedeníDanuše Hradilová (jednatel)
- 6. 5. 1998Nový ve vedeníIng. Daniel Večeřa (jednatel)
- 7. 3. 1997Odchod z vedeníMilan Hradil (jednatel)
- 7. 3. 1997Nový ve vedeníMilan Hradil (jednatel)
- 7. 3. 1997Odchod společníkaMilan Hradil
- 7. 3. 1997Nový společníkMilan Hradil
- 7. 3. 1997Změna základního kapitálu400 000 → 40 000 000 Kč
- 7. 3. 1997PřesídleníZlín
- 13. 1. 1994Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 5 864 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 19. 1. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
wecukem
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ49973053
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Zlín
- Okres
- Zlín · 51 585 aktivních
- Kraj
- Zlínský kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
náměstí Práce 2523, 76001 Zlín
- Apartmány Galik, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025Aktivní
- BENSON INVESTMENT COMPANY CZ s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2009Aktivní
- Český Triangl, a.s.Akciová společnost · od 2000 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- EHT Inovace a.s.Akciová společnost · od 2025Aktivní
- ETA EAST, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 49973053
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Rozmnožování nahraných nosičů, Rozmnožování nahraných nosičů, Opravy a instalace strojů a zařízení, Velkoobchod, kromě motorových vozidel, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Maloobchod, kromě motorových vozidel, Silniční nákladní doprava a 16 dalších
- Zaměstnanci
- 3000 - 3999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 13. 1. 1994
- Poslední změna
- 2. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy HP TRONIC Zlín, spol. s r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě HP TRONIC Zlín, spol. s r.o.
Kdy vznikla firma HP TRONIC Zlín, spol. s r.o.?
Kolik zaměstnanců má HP TRONIC Zlín, spol. s r.o.?
Kde sídlí HP TRONIC Zlín, spol. s r.o.?
Jaké je IČO firmy HP TRONIC Zlín, spol. s r.o.?
Jakou datovou schránku má HP TRONIC Zlín, spol. s r.o.?
Kdo je ve vedení firmy HP TRONIC Zlín, spol. s r.o.?
Komu patří HP TRONIC Zlín, spol. s r.o.?
Je HP TRONIC Zlín, spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se HP TRONIC Zlín, spol. s r.o. zabývá?
Je HP TRONIC Zlín, spol. s r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Specializované stavební činnosti ve Zlíně?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu