Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Karel Klusáček.
Statutární orgán
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Technologické centrum Praha z.s.p.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Vlastní · 1
Shrnutí · spočítáno z registrů
Technologické centrum Praha z.s.p.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 2 582 z 2 674firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 32 letna trhu, déle než 15 904 z 18 070 firem oboru v Praze
- 87 %firem oboru zapsaných v roce 1994 dnes funguje
- 10 firemsídlí na stejné adrese
- 3,2 mld. Kč149 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1,3 mld. Kčv 70 dotacích z veřejných rozpočtů, 2 % z fondů EU
- 12 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 6,3 mil. Kč bez DPH
- 2 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 5 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 15 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů v Praze · 2 674 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 2 582
- Ve stejném pásmu
- 56
- Větších
- 36
- 01
- 1 - 51 637
- 6 - 9365
- 10 - 19349
- 20 - 2483
- 25 - 49147
- 50 - 99tato firma56
- 100 - 19924
- 200 - 2493
- 250 - 4997
- 500 - 9992
Ročník 1994
Z 3 673 subjektů oboru zapsaných v roce 1994 dnes funguje 3 204. Technologické centrum Praha z.s.p.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
- Technologické centrum Praha z.s.p.o.50 - 99 zaměstnancůod 1994Tato firma · stejně velké →
- Svaz českých a moravských výrobních družstev50 - 99 zaměstnancůod 1976
- KDU-ČSL50 - 99 zaměstnancůod 1976
- Evangelická církev metodistická50 - 99 zaměstnancůod 1980
- Federace židovských obcí v České republice50 - 99 zaměstnancůod 1980
- Svaz českých a moravských bytových družstev50 - 99 zaměstnancůod 1987
- Česká společnost pro jakost, z.s.50 - 99 zaměstnancůod 1990
- Česká asociace paraplegiků - CZEPA, z.s.50 - 99 zaměstnancůod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
149 smluv za 3,2 mld. Kč, nejvíc s Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (47 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy26 smluv1,5 mld. Kč
- Univerzita Karlova6 smluv90,8 mil. Kč
- Ministerstvo vnitra9 smluv44,1 mil. Kč
- Technologická agentura ČR17 smluv17,5 mil. Kč
- Úřad vlády České republiky2 smlouvy16 mil. Kč
- Ekonomický ústav AV ČR, v. v. i.3 smlouvy6 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2025Smlouva o účasti na řešení projektu sdílených činností, s identifikačním kódem MS25001292,3 mil. Kč
- Centrum strategické podpory_VL01010058uzavřena 31. 8. 202630 mil. Kč s DPH
- Smlouva o účasti na řešení projektu VL01010058uzavřena 31. 7. 202630 mil. Kč s DPH
- Smlouva o účasti na řešení projektu VL01010058uzavřena 31. 7. 202630 mil. Kč s DPH
- kurz Foresight ve veř. správě - Štefánik, Holickáuzavřena 3. 8. 202672 000 Kč
- Konsorciální smlouva projektu Cybersecurity Innovation Hub IIuzavřena 21. 7. 2026cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
70 dotací za 1,3 mld. Kč (1998–2025), 2 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 22,2 mil. Kčnárodní zdroje · 1,3 mld. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy45 dotací1,2 mld. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí3 dotace49,2 mil. Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu2 dotace38,4 mil. Kč
- Technologická agentura České republiky17 dotací26,7 mil. Kč
- Ministerstvo vnitra3 dotace12,8 mil. Kč
Největší a poslední dotace
- Největší dotace · 2010CZERA - Česká republika v Evropském výzkumném prostoruMinisterstvo školství, mládeže a tělovýchovy210 mil. Kč
- Prohloubení integrace výzkumného a inovačního ekosystému ČR do Evropského výzkumného prostoru a podpora intenzivní mezinárodní spolupráce výzkumných organizací a podniků ČR ve výzkumu, vývoji a inovacích (CZERA)Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy · 2024–2025 · Projekty sdílených činností95,9 mil. Kč
- Strategická inteligence pro výzkum a inovaceMinisterstvo školství, mládeže a tělovýchovy · 2025 · Projekty sdílených činností44,7 mil. Kč
- Systém pro strategické řízení bezpečnostního výzkumuMinisterstvo vnitra · 2025 · Otevřené výzvy v bezpečnostním výzkumu 2023-2029 (OPSEC)5,3 mil. Kč
- Strategická inteligence pro výzkum a inovaceMinisterstvo školství, mládeže a tělovýchovy · 2023–2024 · Projekty sdílených činností38,5 mil. Kč
- Komunitární program COSME - Business Innovation Support Network 3Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202319,4 mil. Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
12 vyhraných zakázek za 6,3 mil. Kč od 2 zadavatelů; v 1 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Technologická agentura ČR7 zakázek1,5 mil. Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu5 zakázek4,8 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2017Návrh perspektiv výzkumu reagujícího na důsledky tzv. čtvrté průmyslové revoluce (Společnost 4.0) – Etapa 2Technologická agentura ČR · společně s dalšími15 mil. Kč
- podlimitní · 2016Návrh perspektiv tematických oblastí výzkumu, vývoje a inovací reagujících na kontext, obsah a rozsah tzv. čtvrté průmyslové revoluce (Průmysl 4.0)Technologická agentura ČR · společně s dalšími5 mil. Kč
- malého rozsahu · 2023Aktuální analýza výzev v oblasti šíření inovací a digitalizace a návrh zaměření priorit Národní RIS3 strategie po roce 2025Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2 nabídky1,4 mil. Kč
- 2017Závěrečné hodnocení programu TIP a ex-ante posouzení programu TRENDMinisterstvo průmyslu a obchodu1,3 mil. Kč
- 2014Vlivy nových technologií na sídelní strukturu, na strukturu sídel a na jejich spolupráci v sídelní struktuře.Technologická agentura ČR964 800 Kč
- podlimitní · 2020Analýza propojení KETs s aplikačními odvětvími Národní RIS3 strategie 2021+Ministerstvo průmyslu a obchodu · jediná nabídka964 000 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 3 · benzín 1 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 14. 11. 2022Změna názvuTechnologické centrum Akademie věd České republiky → Technologické centrum Praha z.s.p.o.
- 22. 7. 1994Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 673 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
qc6pxnm
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ60456540
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 6
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Ve struhách 1076/27, Bubeneč (Praha 6), 16000 Praha
- Česká bezpečnostní služba, společnost s ručením omezeným "v likvidaci"Společnost s ručením omezeným · od 1992Aktivní
- Česká národní cestovní kancelář a.s. " v likvidaci"Akciová společnost · od 1994Aktivní
- CZECH - OLBI a.s.Akciová společnost · od 1994Aktivní
- GOLDER MANAGEMENT s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 2001Aktivní
- Institut pro rozvoj české vědy v likvidaciSpolek · od 2005Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 60456540
- Právní forma
- Zájmové sdružení právnických osob
- Hlavní činnost
- Činnosti profesních organizací
- Zaměstnanci
- 50 - 99 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 22. 7. 1994
- Poslední změna
- 2. 11. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Technologické centrum Praha z.s.p.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Technologické centrum Praha z.s.p.o.
Kdy vznikla firma Technologické centrum Praha z.s.p.o.?
Kolik zaměstnanců má Technologické centrum Praha z.s.p.o.?
Kde sídlí Technologické centrum Praha z.s.p.o.?
Jaké je IČO firmy Technologické centrum Praha z.s.p.o.?
Jakou datovou schránku má Technologické centrum Praha z.s.p.o.?
Kdo je ve vedení firmy Technologické centrum Praha z.s.p.o.?
Je Technologické centrum Praha z.s.p.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Technologické centrum Praha z.s.p.o. zabývá?
Je Technologické centrum Praha z.s.p.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu