Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 24 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 24 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Jan Trněný a 1 další, vlastní Danfoss A/S (100 %).
Statutární orgán
- Jan Trněnýjednatel · od 2025 · nar. 1980 · Plzeňdalších 1 firma:1 aktivních
- Agija Galeja-Bajarunajednatel · od 2026 · nar. 1970 · Jūrmalajiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- Danfoss A/S100 %od 2010 · vklad 44,1 mil. Kč
Dozorčí rada a další orgány · 2
Dříve ve firmě · 9
- Gabriela Balkovájednatel · od 2022 · do 2026 · nar. 1980 · Nitrajiné firmy v rejstříku nemá
- Viktor Hašpljednatel · od 2017 · do 2024 · nar. 1969 · Šestajovicejiné firmy v rejstříku nemá
- Laura Nicoleta Iosifjednatel · od 2016 · do 2022 · nar. 1971 · Bukurešťjiné firmy v rejstříku nemá
- Slavica Petrovičjednatel · od 2013 · do 2017 · nar. 1955 · Bělehradjiné firmy v rejstříku nemá
- Pavel Moravecjednatel · od 2008 · do 2013 · nar. 1970 · Kostelec nad Černými lesyjiné firmy v rejstříku nemá
- Norbert Schultererjednatel · od 2007 · do 2008 · nar. 1965jiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Tomáš Mákajednatel · od 2002 · do 2006 · nar. 1969 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Roland Fritschjednatel · od 1994 · do 2002 · Praha
- Danfoss International A/Sspolečník · od 1994 · do 2010 · Nordborg,Dánsko
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Danfoss s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Danfoss s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 471 z 485firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 32 letna trhu, déle než 916 z 1 080 firem oboru v Praze
- 90 %firem oboru zapsaných v roce 1994 dnes funguje
- 58 firemsídlí na stejné adrese
- 3 mil. Kč25 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 3 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 525 231 Kč bez DPH
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba strojů a zařízení j. n. v Praze · 485 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 471
- Ve stejném pásmu
- 8
- Větších
- 6
- 0166
- 1 - 5180
- 6 - 941
- 10 - 1932
- 20 - 2413
- 25 - 4923
- 50 - 9916
- 100 - 199tato firma8
- 200 - 2491
- 250 - 4994
- 500 - 9991
Ročník 1994
Z 252 subjektů oboru zapsaných v roce 1994 dnes funguje 228. Danfoss s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Danfoss s.r.o.100 - 199 zaměstnancůod 1994Tato firma · stejně velké →
- KOBIT, spol. s r.o.100 - 199 zaměstnancůod 1991
- ENVI-PUR, s.r.o.100 - 199 zaměstnancůod 1997
- LETOVICKÉ STROJÍRNY, s.r.o.100 - 199 zaměstnancůod 1998
- SINOP CB a.s.100 - 199 zaměstnancůod 2000
- Heatex Czech Republic s.r.o.100 - 199 zaměstnancůod 2010
- ELMTRADE SE100 - 199 zaměstnancůod 2011
- 4 COILS TECH s.r.o.100 - 199 zaměstnancůod 2021
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
25 smluv za 3 mil. Kč, nejvíc s DIAMO, státní podnik (28 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- DIAMO, státní podnik7 smluv829 470 Kč
- Bystřická tepelná s.r.o.3 smlouvy615 195 Kč
- Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost5 smluv454 421 Kč
- Žatecká teplárenská, a.s.3 smlouvy417 578 Kč
- Teplo HB s.r.o.1 smlouva369 350 Kč
- Armádní Servisní, příspěvková organizace2 smlouvy334 945 Kč
Poslední smlouvy
- Kupní smlouva - objednávka - nákup frekvenčního měničeuzavřena 21. 1. 202698 338 Kč
- Bytové předávací staniceuzavřena 22. 10. 2024369 350 Kč
- objednávka deskový výměníkuzavřena 26. 9. 202455 590 Kč
- Kupní smlouva - nákup měniče Danfossuzavřena 21. 10. 202452 659 Kč
- Objednávka předávací stanice DSP2 MINI Studentská 1416uzavřena 15. 4. 2024157 750 Kč
- Objednávka předávací stanice DSP2 MINI Studenstká 1230uzavřena 15. 4. 2024157 750 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
3 vyhrané zakázky za 525 231 Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- DIAMO, státní podnik, odštěpný závod Těžba a úprava uranu3 zakázky525 231 Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2020–2020
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 17. 3. 2026Odchod z vedeníGabriela Balková (jednatel)
- 17. 3. 2026Nový ve vedeníAgija Galeja-Bajaruna (jednatel)
- 1. 12. 2025Nový ve vedeníJan Trněný (jednatel)
- 20. 12. 2024Odchod z vedeníViktor Hašpl (jednatel)
- 1. 1. 2022Odchod z vedeníLaura Nicoleta Iosif (jednatel)
- 1. 1. 2022Nový ve vedeníGabriela Balková (jednatel)
- 1. 2. 2017Nový ve vedeníViktor Hašpl (jednatel)
- 31. 1. 2017Odchod z vedeníSlavica Petrovič (jednatel)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 1. 4. 2016PřesídleníPraha
- 10. 3. 2016Nový ve vedeníLaura Nicoleta Iosif (jednatel)
- 1. 7. 2013Nový ve vedeníSlavica Petrovič (jednatel)
- 30. 6. 2013Odchod z vedeníPavel Moravec (jednatel)
- 22. 4. 2010Odchod společníkaDanfoss International A/S
- 22. 4. 2010Nový společníkDanfoss A/S – 100 %
- 1. 7. 2008Nový ve vedeníPavel Moravec (jednatel)
- 30. 6. 2008Odchod z vedeníNorbert Schulterer (jednatel)
- 1. 1. 2007Nový ve vedeníNorbert Schulterer (jednatel)
- 31. 12. 2006Odchod z vedeníIng. Tomáš Máka (jednatel)
- 16. 10. 2006PřesídleníPraha
- 7. 6. 2002Odchod z vedeníRoland Fritsch (jednatel)
- 7. 6. 2002Nový ve vedeníIng. Tomáš Máka (jednatel)
- 23. 5. 2000PřesídleníPraha
- 15. 12. 1999PřesídleníPraha
- 27. 1. 1995Změna základního kapitálu11 000 000 → 44 085 000 Kč
- 27. 1. 1995PřesídleníPraha
- 12. 1. 1994Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 252 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
8vrxybj
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ60471158
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 4
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Jihlavská 1558/21, Michle (Praha 4), 14000 Praha
- apercio s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2009Aktivní
- BRAIN FORCE SOFTWARE s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1995 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
- CEDA Maps a.s.Akciová společnost · od 2001 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
- EDAX, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2009Aktivní
- EFG Acquisitions & development a.s.Akciová společnost · od 2022 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 60471158
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Výroba ostatních čerpadel a kompresorů
- Další činnosti
- Výroba elektronických součástek, Výroba elektronických součástek, Výroba komunikačních zařízení, Výroba komunikačních zařízení, Výroba ostatních elektrických zařízení, Výroba ostatních elektrických zařízení, Výroba strojů a zařízení j. n., Výroba ostatních čerpadel a kompresorů a 12 dalších
- Zaměstnanci
- 100 - 199 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 12. 1. 1994
- Poslední změna
- 31. 3. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Danfoss s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Danfoss s.r.o.
Kdy vznikla firma Danfoss s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Danfoss s.r.o.?
Kde sídlí Danfoss s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Danfoss s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Danfoss s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Danfoss s.r.o.?
Komu patří Danfoss s.r.o.?
Je Danfoss s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Danfoss s.r.o. zabývá?
Je Danfoss s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba strojů a zařízení j. n. v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu