Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | 3 mil. | 40 mil. |
| 2024 | – | 4,7 mil. | 40,5 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 29 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Milan Kovář a 1 další, vlastní hlavně Milan Kovář (1,3 %).
Statutární orgán
- Milan Kovářjednatel · od 1995 · nar. 1960 · Jihlavadalších 2 firmy:2 aktivních
- Zdeněk Svobodajednatel · od 2025 · nar. 1990 · Jihlavajiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- Milan Kovář1,3 %od 2002 · nar. 1960 · Jihlava · vklad 34 000 Kčdalších 2 firmy:2 aktivních
- Ing. Monika Svobodová1,3 %od 2025 · nar. 1986 · Jihlava · vklad 34 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Zdeněk Svoboda1,3 %od 2025 · nar. 1990 · Jihlava · vklad 34 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
Dříve ve firmě · 3
- Milan Kovářjednatel · od 1995 · do 2002 · Jihlava
- Milan Kovářspolečník · od 1995 · do 2002 · Jihlava
- Dagmar Forstováspolečník · od 1995 · do 2002 · Jihlava
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
SILKO s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
SILKO s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 145 z 162firem oboru v Jihlavě s uvedenou velikostí je menších
- 31 letna trhu, déle než 226 z 293 firem oboru v Jihlavě
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 1995 dnes funguje
- 1 firmasídlí na stejné adrese
- 274,1 mil. Kč179 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 71 570 Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 26 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 73,1 mil. Kč bez DPH
- 2 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 20 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 13 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výstavba budov v Jihlavě · 162 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 145
- Ve stejném pásmu
- 9
- Větších
- 8
Ročník 1995
Z 2 835 subjektů oboru zapsaných v roce 1995 dnes funguje 2 736. SILKO s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Jihlavě, nejpodobnější velikostí
Všechny- SILKO s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1995Tato firma · stejně velké →
- SEBAPOL, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1993
- JP GASECO s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2006
- DLABAJA s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2013
- KD stavby CZ s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2016
- por formi s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2018
- Stavitelství ST s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2019
- HABE s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2020
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
179 smluv za 274,1 mil. Kč, nejvíc s Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje (38 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje44 smluv104,1 mil. Kč
- Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace103 smluv83,1 mil. Kč
- Ředitelství silnic a dálnic s. p.15 smluv43,7 mil. Kč
- SATT a.s.5 smluv20,3 mil. Kč
- Obec Zadní Vydří1 smlouva4,7 mil. Kč
- Město Telč3 smlouvy2,2 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2026provádění oprav povrchů MK ve Žďáře n. S. - Patch matic 202520,3 mil. Kč
- VYS okr. ZR, JI - oprava tryskovou metodouuzavřena 6. 9. 2026748 400 Kč
- Dodatek č.1 - SoD - II/112 Košetice - Pelhřimov - úsekyuzavřena 1. 9. 2026 · dodatek697 230 Kč
- III/40819 Mašovice – Podmolí, Mikrokoberce 2026 - obnova silniční sítě - Smlouva o dílouzavřena 31. 8. 20262,2 mil. Kč
- III/41315 Prosiměřice – Kyjovice, Mikrokoberce 2026 - obnova silniční sítě - Smlouva o díllouzavřena 31. 8. 20261,4 mil. Kč
- II/396 Dobelice – Petrovice, Mikrokoberce 2026 - obnova silniční sítě - Smlouva o dílouzavřena 31. 8. 20262,5 mil. Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 71 570 Kč (2019), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- JIA-MN-1/2019Úřad práce České republiky · 201971 570 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
26 vyhraných zakázek za 73,1 mil. Kč od 6 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Ředitelství silnic a dálnic s. p.10 zakázek37,7 mil. Kč
- Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje9 zakázek14,1 mil. Kč
- Město Brtnice4 zakázky7,2 mil. Kč
- Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace1 zakázka10,8 mil. Kč
- Obec Rohozná1 zakázka2,5 mil. Kč
- Město Telč1 zakázka694 550 Kč
Největší zakázky
- podlimitní · 2024Dílčí část č. 3 – III/3935 Nová Ves – Senorady, délka 1,400 km, Dílčí část č. 5 -II/380 Borkovany křižovatka, délka 0,500km, Dílčí část č. 6 - II/422 Lednice – Hlohovec, délka 1,783km, Dílčí část č. 7 - III/4995 Kněždub - Hroznová Lhota, délka 2,400kmSpráva a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje · 4 nabídky · společně s dalšími13,7 mil. Kč
- podlimitní · 2024Část 1 - II/377 Petrovice – Sloup Část 2 - III/3842 Velká cena – Ostrovačice Část 4 - III/43314 Chvalkovice na Hané – ŽelečSpráva a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje · 4 nabídky · společně s dalšími12,8 mil. Kč
- podlimitní · 2026II/112 Košetice - Pelhřimov - úsekyKrajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace10,8 mil. Kč
- podlimitní · 2024Dílčí část č. 8 - III/3971 Oleksovice, délka 1,790km, Dílčí část č. 9 - III/40819 Lukov - Horní Břečkov, délka 2,517km, Dílčí část č. 10 - III/40823 Vracovice - Horní Břečkov, délka 0,630km Dílčí část č. 11 - III/40825 Milíčovice - Horní Břečkov, délka 1,510kmSpráva a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje · 4 nabídky · společně s dalšími9,8 mil. Kč
- podlimitní · 2025Část 1 - II/409 Vratěnín - hranice JČ krajeSpráva a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje6,1 mil. Kč
- 2017I/19 Pelhřimov, mikrokoberecŘeditelství silnic a dálnic s. p.5,6 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 12 · ostatní 5 · benzín 3
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 5. 2025Nový ve vedeníZdeněk Svoboda (jednatel)
- 1. 5. 2025Nový společníkIng. Monika Svobodová – 1.3 %
- 1. 5. 2025Nový společníkZdeněk Svoboda – 1.3 %
- 16. 10. 2014PřesídleníJihlava
- 25. 7. 2007PřesídleníJihlava
- 29. 5. 2002Odchod z vedeníMilan Kovář (jednatel)
- 29. 5. 2002Odchod společníkaMilan Kovář
- 29. 5. 2002Odchod společníkaDagmar Forstová
- 29. 5. 2002Nový společníkMilan Kovář – 1.3 %
- 2. 6. 1995Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 835 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 19. 8. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
h792cvf
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ60755075
Finanční úřad · Územní pracoviště v Jihlavě
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Jihlava
- Okres
- Jihlava · 25 519 aktivních
- Kraj
- Kraj Vysočina
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Kosovská 5275/16a, 58601 Jihlava
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 60755075
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Výstavba bytových a nebytových budov
- Další činnosti
- Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, 41000, Obchod s motorovými vozidly, kromě motocyklů, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Maloobchod s potravinami, nápoji a tabákovými výrobky ve stáncích a na trzích, Silniční nákladní doprava, Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. a 5 dalších
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 2. 6. 1995
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy SILKO s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě SILKO s.r.o.
Kdy vznikla firma SILKO s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má SILKO s.r.o.?
Kde sídlí SILKO s.r.o.?
Jaké je IČO firmy SILKO s.r.o.?
Jakou datovou schránku má SILKO s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy SILKO s.r.o.?
Komu patří SILKO s.r.o.?
Je SILKO s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se SILKO s.r.o. zabývá?
Je SILKO s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výstavba budov v Jihlavě?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu