Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 16 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 16 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Rajesh Banka a 2 další, vlastní Indorama Ventures Schoeller Wool Austria GmbH (100 %).
Statutární orgán
- Rajesh Bankajednatel · od 2018 · nar. 1965 · Darshana, Kolkatajiné firmy v rejstříku nemá
- Aradhana Lohia Sharmajednatel · od 2018 · nar. 1985 · New Delhijiné firmy v rejstříku nemá
- Marco Zaffalonjednatel · od 2022 · nar. 1965 · Cossatojiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- Indorama Ventures Schoeller Wool Austria GmbH100 %od 2024 · vklad 233 mil. Kč
Dříve ve firmě · 17
- Kurt Haselwanderjednatel · od 1996 · do 2021 · nar. 1959 · Roudnice nad Labemjiné firmy v rejstříku nemá
- Dkfm Gerhard Hübingerjednatel · od 2014 · do 2018 · nar. 1960 · Dernbachjiné firmy v rejstříku nemá
- Walter Schmitzprokura · od 2012 · do 2017 · nar. 1957 · Eitorfjiné firmy v rejstříku nemá
- Stanislav Kuřeprokura · od 2014 · do 2017 · nar. 1965 · Křešicejiné firmy v rejstříku nemá
- Stanislav Kuřejednatel · od 2006 · do 2014 · nar. 1965 · Křešicejiné firmy v rejstříku nemá
- Marie Šifaldováprokura · od 2008 · do 2013 · nar. 1953 · Brozany nad Ohříjiné firmy v rejstříku nemá
- František Hosprokura · od 2004 · do 2009 · nar. 1973 · Terezínjiné firmy v rejstříku nemá
- Ivana Koškováprokura · od 1998 · do 2006 · nar. 1957 · Chodounyjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jiří Plíhaljednatel · od 1998 · do 2006 · nar. 1965 · Mnichovo Hradištějiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Ivo Starzewskiprokura · od 1997 · do 2004 · nar. 1966 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ivana Kolbingerováprokura · od 1996 · do 1998 · nar. 1957 · Chodounyjiné firmy v rejstříku nemá
- Peter Loacker, nar.11.9.1967prokura · od 1996 · do 1998 · Roudnice nad Labem
- Schoeller GmbH & Co KGspolečník · od 2004 · do 2024
- Schoeller Bregenz Gesellschaft m.b.H.společník · od 1995 · do 1996
- VLNAP, akciová společnostspolečník · od 1995 · do 1995 · Nejdek
- VLNAP akciová společnostspolečník · od 1995 · do 1995
- Schoeller Bregenz GmbH & CoKGspolečník · od 1996 · do 2004
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Schoeller Křešice s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Schoeller Křešice s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 31 letv registru, od roku 1995
- 93 %firem oboru zapsaných v roce 1995 dnes funguje
- 1 firmasídlí na stejné adrese
- 13 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 28 500 Kč
- 856 076 Kč6 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 404 934 Kčv 6 dotacích z veřejných rozpočtů, 24 % z fondů EU
- 5 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 15 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba textilií v obci Křešice · 1 aktivní firma s uvedenou velikostí
Ročník 1995
Z 55 subjektů oboru zapsaných v roce 1995 dnes funguje 51. Schoeller Křešice s.r.o. je mezi nimi.
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
6 smluv za 856 076 Kč, nejvíc s Úřad práce České republiky (79 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Úřad práce České republiky4 smlouvy678 640 Kč
- Technická univerzita v Liberci1 smlouva100 000 Kč
- Ústecký kraj1 smlouva77 436 Kč
Poslední smlouvy
- DOHODA o zabezpečení vzdělávací aktivity zaměstnanců a potenciálních zaměstnanců a poskytnutí příspěvku v rámci projektu Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II č. LTA-MN-46/2023 / reg. č. proj. CZ.03.1.52/0.0/0.0/15_021/0000053uzavřena 27. 9. 2023339 320 Kč
- DOHODA o zabezpečení vzdělávací aktivity zaměstnanců a potenciálních zaměstnanců a poskytnutí příspěvku v rámci projektu Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II č. LTA-MN-46/2023 / reg. č. proj. CZ.03.1.52/0.0/0.0/15_021/0000053uzavřena 27. 9. 2023339 320 Kč
- Kupní smlouva - nákup pozemků v k.ú. Křešice nad Labemuzavřena 3. 1. 202377 436 Kč
- Dodatek Antivirus LTA-CO-4007498/202uzavřena 22. 3. 2021cena neuvedena
- Dohoda o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 17. 4. 2020cena neuvedena
- Smlouva na poskytování služeb_odborné školeníuzavřena 27. 9. 2019100 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
6 dotací za 404 934 Kč (2009–2014), 24 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce v Litoměřicích.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 96 000 Kčnárodní zdroje · 308 934 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce v Litoměřicích4 dotace301 734 Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí1 dotace96 000 Kč
- Úřad práce České republiky1 dotace7 200 Kč
Poslední dotace
- 10/0012/2014-1Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201496 000 KčEU
- 8/0022/2011-1Úřad práce České republiky · 20117 200 Kč
- 82/2009Úřad práce v Litoměřicích · 201049 107 Kč
- 84/2009Úřad práce v Litoměřicích · 201049 107 Kč
- 83/2009Úřad práce v Litoměřicích · 201047 120 Kč
- 20/2009Úřad práce v Litoměřicích · 2009156 400 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- obsluha textilních strojů10 míst
- obsluha strojů na úpravu vláken, dopřádání a navíjení příze a nití3 místa
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 3. 6. 2026.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 4 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 3. 7. 2024Odchod společníkaSchoeller GmbH & Co KG
- 3. 7. 2024Nový společníkIndorama Ventures Schoeller Wool Austria GmbH – 100 %
- 1. 1. 2022Nový ve vedeníMarco Zaffalon (jednatel)
- 31. 12. 2021Odchod z vedeníKurt Haselwander (jednatel)
- 23. 11. 2018Nový ve vedeníAradhana Lohia Sharma (jednatel)
- 23. 11. 2018Nový ve vedeníRajesh Banka (jednatel)
- 23. 11. 2018Odchod z vedeníDkfm Gerhard Hübinger (jednatel)
- 9. 5. 2017Odchod z vedeníWalter Schmitz (prokura)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 9. 5. 2017Odchod z vedeníStanislav Kuře (prokura)
- 18. 9. 2014Nový ve vedeníStanislav Kuře (prokura)
- 18. 9. 2014PřesídleníKřešice
- 10. 9. 2014Odchod z vedeníStanislav Kuře (jednatel)
- 10. 9. 2014Nový ve vedeníDkfm Gerhard Hübinger (jednatel)
- 5. 3. 2013Odchod z vedeníMarie Šifaldová (prokura)
- 4. 7. 2012Nový ve vedeníWalter Schmitz (prokura)
- 29. 1. 2009Odchod z vedeníFrantišek Hos (prokura)
- 16. 12. 2008Nový ve vedeníMarie Šifaldová (prokura)
- 30. 11. 2006Odchod z vedeníIvana Košková (prokura)
- 10. 7. 2006Odchod z vedeníIng. Jiří Plíhal (jednatel)
- 10. 7. 2006Nový ve vedeníStanislav Kuře (jednatel)
- 9. 2. 2004Nový ve vedeníFrantišek Hos (prokura)
- 9. 2. 2004Odchod z vedeníIng. Ivo Starzewski (prokura)
- 9. 2. 2004Odchod společníkaSchoeller Bregenz GmbH & CoKG
- 9. 2. 2004Nový společníkSchoeller GmbH & Co KG – 100 %
- 29. 9. 2000Změna základního kapitálu190 000 000 → 233 000 000 Kč
- 27. 1. 1995Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 55 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 15. 2. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
c9kzgrc
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ62244043
Finanční úřad · Územní pracoviště v Litoměřicích
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Křešice
- Okres
- Litoměřice · 25 918 aktivních
- Kraj
- Ústecký kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Pražská 98, 41148 Křešice
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 62244043
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Úprava a spřádání textilních vláken a příze
- Další činnosti
- Velkoobchod, kromě motorových vozidel, 47120, Ostatní maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Skladování a vedlejší činnosti v dopravě, Ubytování, 68200, Správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí s bytovými prostory, Správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí s nebytovými prostory
- Zaměstnanci
- 200 - 249 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 27. 1. 1995
- Poslední změna
- 31. 3. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Schoeller Křešice s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Schoeller Křešice s.r.o.
Kdy vznikla firma Schoeller Křešice s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Schoeller Křešice s.r.o.?
Kde sídlí Schoeller Křešice s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Schoeller Křešice s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Schoeller Křešice s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Schoeller Křešice s.r.o.?
Komu patří Schoeller Křešice s.r.o.?
Je Schoeller Křešice s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Schoeller Křešice s.r.o. zabývá?
Je Schoeller Křešice s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba textilií v obci Křešice?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu