Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 14 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 14 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Dalibor Titěra, CSc a 1 další, vlastní hlavně Český svaz včelařů (20 %).
Statutární orgán
- Ing. Dalibor Titěra, CScjednatel · od 1996 · nar. 1955 · Libčice nad Vltavoudalších 1 firma:1 aktivních
- Ing. Ondřej Procházkajednatel · od 2012 · nar. 1982 · Máslovicejiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- Český svaz včelařů20 %od 1996 · vklad 50 000 Kč
- Ing. Dalibor Titěra, CSc20 %od 1999 · nar. 1955 · Máslovice · vklad 50 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
- Ing. František Kamler20 %od 1999 · nar. 1948 · Kralupy nad Vltavou · vklad 50 000 Kčdalších 3 firmy:3 aktivních
- David Pokorný16 %od 2013 · nar. 1989 · Praha · vklad 40 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- RNDr. Pavel Krieg, CSc8 %od 1999 · nar. 1944 · Velká Dlážka · vklad 20 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- RNDr. František Kašpar8 %od 1999 · nar. 1961 · Nový Malín · vklad 20 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
- Ing. Josef Janoušek, CSc8 %od 1999 · nar. 1942 · Rosice · vklad 20 000 Kčdalších 2 firmy:2 aktivních
Dozorčí rada a další orgány · 3
- Ing. František Krejčíčlen dozorčí rady · od 2016 · nar. 1970 · Pozořicedalších 7 firem:7 aktivních
- Ing. František Kamlerčlen dozorčí rady · od 2022 · nar. 1948 · Kralupy nad Vltavoudalších 3 firmy:3 aktivních
- Ing. Miroslav Štěpánčlen dozorčí rady · od 2022 · nar. 1950 · Trnovdalších 7 firem:7 aktivních
Dříve ve firmě · 9
- Ing. František Kamlerjednatel · od 1996 · do 2020 · nar. 1948 · Kralupy nad Vltavoudalších 3 firmy:3 aktivních
- Ing. Vladimír Veselý, CScjednatel · od 1996 · do 2012 · nar. 1933 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- RNDr. František Kašparspolečník · od 1996 · do 1999 · Nový Malín
- Ing. Dalibor Titěra, CScspolečník · od 1996 · do 1999 · Máslovice
- Ing. Vladimír Veselý, CScspolečník · od 1996 · do 1999 · Praha
- Ing. František Kamlerspolečník · od 1996 · do 1999 · Kralupy nad Vltavou
- RNDr. Pavel Krieg, CScspolečník · od 1996 · do 1999 · Velká Dlážka
- Ing. Josef Janoušek, CScspolečník · od 1996 · do 1999 · Rosice
- Ing. Vladimír Veselý, CScspolečník · od 1999 · do 2013 · nar. 1933 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Výzkumný ústav včelařský, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Výzkumný ústav včelařský, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 30 letv registru, od roku 1996
- 100 %firem oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje
- 143,3 mil. Kč46 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 20,5 mil. Kčv 26 dotacích z veřejných rozpočtů, 3 % z fondů EU
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 20 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 24 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Veterinární činnosti v obci Máslovice · 1 aktivní firma s uvedenou velikostí
Ročník 1996
Z 76 subjektů oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje 76. Výzkumný ústav včelařský, s.r.o. je mezi nimi.
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
46 smluv za 143,3 mil. Kč, nejvíc s Národní centrum zemědělského a potravinářského výzkumu, v. v. i..
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Národní centrum zemědělského a potravinářského výzkumu, v. v. i.4 smlouvy14,1 mil. Kč
- Technologická agentura ČR1 smlouva6,4 mil. Kč
- Ministerstvo zemědělství6 smluv3,2 mil. Kč
- Česká zemědělská univerzita v Praze8 smluv1,9 mil. Kč
- Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i.11 smluv1,2 mil. Kč
- Jihomoravský kraj3 smlouvy1,1 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2024Smlouva o účasti na řešení dílčího projektu Národního centra biotechnologií ve veterinární medicíně NaCeBiVet29,5 mil. Kč
- Objednávka vzorkovnic na měluzavřena 8. 9. 2026100 000 Kč s DPH
- Hniloba včelího ploduuzavřena 2. 9. 2026495 868 Kč
- Smlouva o účasti na řešení projektu č. QL26010035_Nové metody potlačování mikrobiálních nákaz včel: Vývoj hostitelsky cíleného synbiotika nové generace z proimunitně aktivních bifidobakterií a laktobacilůuzavřena 9. 8. 202623,3 mil. Kč
- Smlouva o spolupráci na zajištění aktivit Národního programu genetických zdrojů zvířatuzavřena 11. 6. 202699 008 Kč
- Projekt SQ02010036: Radarové trasování velkých opylovačů a invazní sršně: metodický rámec pro detekci, prevenci a ochranuuzavřena 24. 4. 2026cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
26 dotací za 20,5 mil. Kč (2006–2025), 3 % z fondů EU; nejvíc přiznal Technologická agentura České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 689 525 Kčnárodní zdroje · 19,8 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Technologická agentura České republiky2 dotace12,3 mil. Kč
- Ministerstvo zemědělství22 dotací7,5 mil. Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu2 dotace689 525 Kč
Největší a poslední dotace
- Největší dotace · 2017Vývoj nástrojů a pomůcek pro včasnou detekci hniloby včelího ploduTechnologická agentura České republiky6,4 mil. Kč
- 6.1.17.e. - 51/2025-13110KuMinisterstvo zemědělství · 2025 · Podpora agrárního sektoru324 600 Kč
- FVE Výzkumný ústav včelařství, s.r.o.Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2024 · Přechod na čistší zdroje energie464 525 KčEU
- 6.1.17.a. - 53/2024-13110ZaMinisterstvo zemědělství · 2024 · Podpora agrárního sektoru307 100 Kč
- Hniloba včelího ploduMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2024 · Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost agregace (dotace mimo VVI)225 000 KčEU
- 6.1.17.a. - 53/2023-13110ZaMinisterstvo zemědělství · 2023 · Podpora agrárního sektoru315 700 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné peníze · Seznam operací 2021–2027
Projekty z evropských fondů
2 projekty za 780 000 Kč, vyúčtováno 29 %; 1 běží.
Co jí přidělily operační programy 2021–2027 a kolik už si nárokovala
vyúčtováno · 225 000 Kčzbývá · 555 000 Kč
Projekty, nejnovější první
- od 1. 10. 2025 · do 30. 9. 2026MOLEKULÁRNÍ DIAGNOSTIKA NEBEZPEČNÝCH NÁKAZ VČEL V RUTINNÍ PRAXIOperační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt s právním aktem · Středočeský555 000 Kčběží
- od 29. 1. 2024 · ukončen 29. 2. 2024Hniloba včelího ploduOperační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt finančně ukončen MF-PO · Středočeský225 000 Kč
Zdroj: Seznam operací 2021–2027, řídicí orgány programů (dotaceeu.cz), vydání 10/2026. Přiděleno = příspěvek EU a národní veřejné zdroje podle právního aktu; vyúčtováno = v žádostech o platbu. Nedokončené projekty v součtech nejsou. Dotace rozhodnuté do roku 2025 uvádí i Centrální evidence dotací, proto se částky nesčítají.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 10 · ostatní 6 · benzín 4
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 31. 12. 2020Odchod z vedeníIng. František Kamler (jednatel)
- 8. 10. 2013Odchod společníkaIng. Vladimír Veselý, CSc
- 8. 10. 2013Nový společníkDavid Pokorný – 16 %
- 29. 11. 2012Změna názvuVýzkumný ústav včelařský ,s.r.o. → Výzkumný ústav včelařský, s.r.o.
- 29. 11. 2012PřesídleníMáslovice
- 1. 5. 2012Nový ve vedeníIng. Ondřej Procházka (jednatel)
- 18. 3. 2012Odchod z vedeníIng. Vladimír Veselý, CSc (jednatel)
- 13. 4. 1999Nový společníkIng. František Kamler – 20 %
Celá historie · další 13Skrýt starší
- 13. 4. 1999Nový společníkIng. Josef Janoušek, CSc – 8 %
- 13. 4. 1999Odchod společníkaIng. Vladimír Veselý, CSc
- 13. 4. 1999Odchod společníkaIng. František Kamler
- 13. 4. 1999Odchod společníkaIng. Dalibor Titěra, CSc
- 13. 4. 1999Odchod společníkaRNDr. Pavel Krieg, CSc
- 13. 4. 1999Odchod společníkaIng. Josef Janoušek, CSc
- 13. 4. 1999Odchod společníkaRNDr. František Kašpar
- 13. 4. 1999Nový společníkIng. Vladimír Veselý, CSc
- 13. 4. 1999Nový společníkIng. Dalibor Titěra, CSc – 20 %
- 13. 4. 1999Nový společníkRNDr. Pavel Krieg, CSc – 8 %
- 13. 4. 1999Nový společníkRNDr. František Kašpar – 8 %
- 14. 10. 1996PřesídleníLibčice nad Vltavou → Máslovice
- 11. 4. 1996Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 76 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
5 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
dijbjuw
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ62968335
Finanční úřad · Územní pracoviště Praha-východ; Územní pracoviště v Brandýse n.L.-Staré Bol.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Dříve plátce spotřební daněSpotřební daněukončeno
- Zemědělský podnikatelZemědělský registraktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Máslovice
- Okres
- Praha-východ · 60 744 aktivních
- Kraj
- Středočeský kraj
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 62968335
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Veterinární činnosti
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti, Živočišná výroba, Smíšené hospodářství, Smíšené hospodářství, Výroba farmaceutických přípravků, Výroba farmaceutických přípravků, Velkoobchod se základními zemědělskými produkty a živými zvířaty a 3 dalších
- Zaměstnanci
- 50 - 99 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 11. 4. 1996
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Výzkumný ústav včelařský, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Výzkumný ústav včelařský, s.r.o.
Kdy vznikla firma Výzkumný ústav včelařský, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Výzkumný ústav včelařský, s.r.o.?
Kde sídlí Výzkumný ústav včelařský, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Výzkumný ústav včelařský, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Výzkumný ústav včelařský, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Výzkumný ústav včelařský, s.r.o.?
Komu patří Výzkumný ústav včelařský, s.r.o.?
Je Výzkumný ústav včelařský, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Výzkumný ústav včelařský, s.r.o. zabývá?
Je Výzkumný ústav včelařský, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Veterinární činnosti v obci Máslovice?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu