Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 7 mil. | −691 000 | 39,7 mil. |
| 2024 | 6,5 mil. | 1,3 mil. | 40,3 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 20 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Zdeněk Kolář, vlastní Město Kašperské Hory (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dozorčí rada a další orgány · 3
Dříve ve firmě · 3
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Statek Kašperské Hory s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
Statek Kašperské Hory s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 29 z 30firem oboru v obci Kašperské Hory s uvedenou velikostí je menších
- 30 letna trhu, déle než 42 z 56 firem oboru v obci Kašperské Hory
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje
- 2 firmysídlí na stejné adrese
- 26,2 mil. Kč36 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1,2 mil. Kčv 13 dotacích z veřejných rozpočtů, 3 % z fondů EU
- 3 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 35 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 22 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti v obci Kašperské Hory · 30 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 29
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 0
Ročník 1996
Z 3 186 subjektů oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje 3 155. Statek Kašperské Hory s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v obci Kašperské Hory, nejpodobnější velikostí
Všechny- Statek Kašperské Hory s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1996Tato firma · stejně velké →
- Milan Bechyně0 zaměstnancůod 1990
- Jaroslav Reisinger0 zaměstnancůod 1991
- Jaroslav Chlada0 zaměstnancůod 1996
- Jiří Nauš0 zaměstnancůod 1997
- Vladimír Wagner0 zaměstnancůod 1997
- Michal Lukeš0 zaměstnancůod 1998
- Michal Kostrouch0 zaměstnancůod 2003
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
36 smluv za 26,2 mil. Kč, nejvíc s Československá obchodní banka, a. s. (95 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Československá obchodní banka, a. s.16 smluv25 mil. Kč
- Vojenské lesy a statky ČR, s.p.4 smlouvy666 500 Kč
- Státní fond životního prostředí České republiky1 smlouva383 613 Kč
- Státní pozemkový úřad8 smluv197 421 Kč
- Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s.6 smluvjen společné smlouvy
- Generali Česká pojišťovna a.s.1 smlouvajen společné smlouvy
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2017Smlouva o zřízení zástavního práva k nemovitostem č. 919/17/56366 mil. Kč
- Smlouva č. 5251100679 o poskytnutí podpory ze Státního fondu životního prostředí ČRuzavřena 12. 8. 2026383 613 Kč
- Nákup 2 kusů plemenných býků - Statek Kašperské Horyuzavřena 27. 4. 2026190 000 Kč
- Smlouva 2502033271uzavřena 2. 3. 2026cena neuvedena
- Nákup jalovic - Prodejna masa Chvalšinyuzavřena 10. 10. 202597 500 Kč
- Pachtovní smlouva č. 103N25/03 na pozemky v k. ú. Kašperské Hory, Lídlovy Dvory, Opolenecuzavřena 4. 8. 202559 860 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
13 dotací za 1,2 mil. Kč (2006–2020), 3 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo zemědělství.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 31 200 Kčnárodní zdroje · 1,1 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo zemědělství12 dotací1,1 mil. Kč
- Státní zemědělský intervenční fond1 dotace31 200 Kč
Poslední dotace
- 1054/LP/2020-K104Ministerstvo zemědělství · 2020134 000 Kč
- 502/2018-A123Ministerstvo zemědělství · 2019550 165 Kč
- 124/2018-A123Ministerstvo zemědělství · 201853 461 Kč
- 9/2016-A123Ministerstvo zemědělství · 2016253 768 Kč
- 15/2013-A123Ministerstvo zemědělství · 201317 957 Kč
- 22/2012-A123Ministerstvo zemědělství · 20126 013 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2020–2023
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 16 · ostatní 16 · benzín 2 · elektřina 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 12. 2023Nový ve vedeníIng. Zdeněk Kolář (jednatel)
- 31. 10. 2023Odchod z vedeníIng. Petra Heberleinová (jednatel)
- 9. 1. 2020PřesídleníKašperské Hory
- 1. 1. 2020Nový ve vedeníIng. Petra Heberleinová (jednatel)
- 31. 12. 2019Odchod z vedeníIng. Jaroslav Kratochvíl (jednatel)
- 1. 7. 2014Odchod společníkaMěsto Kašperské Hory
- 1. 7. 2014Nový společníkMěsto Kašperské Hory – 100 %
- 23. 4. 2003PřesídleníKašperské Hory
- 22. 3. 1996Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 186 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
tza38px
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ64833330
Finanční úřad · Územní pracoviště v Klatovech
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Zemědělský podnikatelZemědělský registraktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Kašperské Hory
- Okres
- Klatovy · 19 506 aktivních
- Kraj
- Plzeňský kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Dlouhá 95, 34192 Kašperské Hory
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 64833330
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Smíšené hospodářství
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 22. 3. 1996
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Statek Kašperské Hory s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Statek Kašperské Hory s.r.o.
Kdy vznikla firma Statek Kašperské Hory s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Statek Kašperské Hory s.r.o.?
Kde sídlí Statek Kašperské Hory s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Statek Kašperské Hory s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Statek Kašperské Hory s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Statek Kašperské Hory s.r.o.?
Komu patří Statek Kašperské Hory s.r.o.?
Je Statek Kašperské Hory s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Statek Kašperské Hory s.r.o. zabývá?
Je Statek Kašperské Hory s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti v obci Kašperské Hory?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu