Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 30,2 mil. | 1,5 mil. | 4,8 mil. |
| 2024 | 26,9 mil. | 644 000 | 3,3 mil. |
| 2023 | 21 mil. | 2,6 mil. | 2,7 mil. |
| 2022 | 23,8 mil. | 1,7 mil. | 102 000 |
| 2021 | 10 mil. | −973 000 | −1,6 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 12 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Roky 2021–2025.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Jaroslav Falc a 1 další, vlastní hlavně Ing. Jan Herget (50 %).
Statutární orgán
- Jaroslav Falcjednatel · od 2022 · nar. 1971 · Prahadalších 4 firmy:4 aktivních
- Michala Hergetovájednatel · od 2022 · nar. 1979 · Prahadalších 3 firmy:3 aktivních
Společníci a akcionáři
- Ing. Jan Herget50 %od 2011 · nar. 1979 · Praha · vklad 100 000 Kčdalších 8 firem:8 aktivních
- Michal Novotný50 %od 2011 · nar. 1981 · Říčany · vklad 100 000 Kčdalších 12 firem:12 aktivních
Dříve ve firmě · 9
- Michal Novotnýjednatel · od 2011 · do 2022 · nar. 1981 · Prahadalších 12 firem:12 aktivních
- Ing. Jan Hergetjednatel · od 2011 · do 2022 · nar. 1979 · Prahadalších 8 firem:8 aktivních
- Alena Noskováprokura · od 1997 · do 2011 · nar. 1962 · Osekjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Aleš Tuček, CSc.jednatel · od 1996 · do 2011 · nar. 1954 · Plzeňjiné firmy v rejstříku nemá
- Karel Řeřichajednatel · od 1997 · do 2000 · nar. 1970 · Plzeňjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jaroslav Jelínekjednatel · od 1996 · do 1997 · nar. 1949 · Plzeňjiné firmy v rejstříku nemá
- PORS PM s.r.o.společník · od 1996 · do 1997
- Ing. Aleš Tuček, CSc.společník · od 1996 · do 2011 · nar. 1954 · Plzeňjiné firmy v rejstříku nemá
- Karel Řeřichaspolečník · od 1996 · do 2001 · nar. 1970 · Plzeňjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození (celé datum na stránce osoby) a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
ODYSSEUS.CZ s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
ODYSSEUS.CZ s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 2 714 z 3 064firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 30 letna trhu, déle než 6 028 z 6 804 firem oboru v Praze
- 96 %firem oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje
- 1 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 30 000 Kč
- 11,4 mil. Kč15 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 88 800 Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů
- 7 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 6 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Ubytování v Praze · 3 064 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 2 714
- Ve stejném pásmu
- 130
- Větších
- 220
- 02 017
- 1 - 5609
- 6 - 988
- 10 - 19tato firma130
- 20 - 2431
- 25 - 4993
- 50 - 9946
- 100 - 19930
- 200 - 2497
- 250 - 4998
- 500 - 9992
- 1000 - 14993
Ročník 1996
Z 572 subjektů oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje 549. ODYSSEUS.CZ s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- ODYSSEUS.CZ s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1996Tato firma · stejně velké →
- SYNERGI REAL s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- Jiří Průša10 - 19 zaměstnancůod 1991
- TOPGAS INTERNATIONAL, a.s.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- Markéta Zelenková10 - 19 zaměstnancůod 1991
- Katolický domov studujících - domov mládeže a školní jídelna10 - 19 zaměstnancůod 1991
- METROPOLIS spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- Hotel Luník, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
15 smluv za 11,4 mil. Kč, nejvíc s České vysoké učení technické v Praze (55 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- České vysoké učení technické v Praze3 smlouvy6,3 mil. Kč
- Statutární město Brno2 smlouvy2,3 mil. Kč
- Městská část Praha 201 smlouva721 328 Kč
- Město Rudná1 smlouva609 600 Kč
- Město Neratovice1 smlouva498 034 Kč
- Statutární město Chomutov1 smlouva495 870 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2024Smlouva o využívání Evropského digitálního inovačního centra při ČVUT3,4 mil. Kč
- Dodatek č. 1 ke smlouvě o dílo na vybudování Parkourového hřiště v Brně, změna cenyuzavřena 21. 7. 2026 · dodatek−15 791 Kč s DPH
- Smlouva o dílo na zhotovení parkourového hřištěuzavřena 7. 4. 2026424 000 Kč
- Dodávka a montáž parkourových prvků pro parkourové hřiště v Mlékojedechuzavřena 26. 2. 2026498 034 Kč
- Smlouva o využívání Evropského digitálního inovačního centra při ČVUTuzavřena 30. 9. 20252,9 mil. Kč
- Smlouva o dílo na vybudování Parkourového hřiště v Brněuzavřena 30. 6. 20252,3 mil. Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 88 800 Kč (2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- 2110015316Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202188 800 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Mytí nádobí1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 22. 9. 2026.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 2 · hybrid 1 · benzín 1 · ostatní 1 · elektřina 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 26. 1. 2022Nový ve vedeníMichala Hergetová (jednatel)
- 26. 1. 2022Nový ve vedeníJaroslav Falc (jednatel)
- 26. 1. 2022Odchod z vedeníIng. Jan Herget (jednatel)
- 26. 1. 2022Odchod z vedeníMichal Novotný (jednatel)
- 14. 3. 2018PřesídleníPraha
- 21. 10. 2011Odchod z vedeníAlena Nosková (prokura)
- 21. 10. 2011Nový společníkIng. Jan Herget – 50 %
- 21. 10. 2011Nový společníkMichal Novotný – 50 %
Celá historie · další 15Skrýt starší
- 21. 10. 2011Odchod společníkaIng. Aleš Tuček, CSc.
- 21. 10. 2011Změna názvuODYSSEUS digitální atlas s.r.o. → ODYSSEUS.CZ s.r.o.
- 21. 10. 2011PřesídleníPlzeň → Praha
- 9. 9. 2011Nový ve vedeníIng. Jan Herget (jednatel)
- 9. 9. 2011Odchod z vedeníIng. Aleš Tuček, CSc. (jednatel)
- 9. 9. 2011Nový ve vedeníMichal Novotný (jednatel)
- 27. 5. 2002PřesídleníPlzeň
- 12. 2. 2001Odchod společníkaKarel Řeřicha
- 24. 5. 2000Odchod z vedeníKarel Řeřicha (jednatel)
- 4. 8. 1997Odchod z vedeníIng. Jaroslav Jelínek (jednatel)
- 4. 8. 1997Nový ve vedeníKarel Řeřicha (jednatel)
- 4. 8. 1997Nový ve vedeníAlena Nosková (prokura)
- 4. 8. 1997Odchod společníkaPORS PM s.r.o.
- 4. 8. 1997Změna názvuPORS ODYSSEUS s.r.o. → ODYSSEUS digitální atlas s.r.o.
- 9. 4. 1996Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 572 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
rafq3uu
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ64833569
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 8
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 7. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 7. 11. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 64833569
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ubytování
- Další činnosti
- Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Skladování a vedlejší činnosti v dopravě, 60310, Činnosti zpravodajských tiskových kanceláří a agentur, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, 68200, Inženýrské činnosti a související technické poradenství, 71120 a 6 dalších
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 9. 4. 1996
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy ODYSSEUS.CZ s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě ODYSSEUS.CZ s.r.o.
Kdy vznikla firma ODYSSEUS.CZ s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má ODYSSEUS.CZ s.r.o.?
Kde sídlí ODYSSEUS.CZ s.r.o.?
Jaké je IČO firmy ODYSSEUS.CZ s.r.o.?
Jakou datovou schránku má ODYSSEUS.CZ s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy ODYSSEUS.CZ s.r.o.?
Komu patří ODYSSEUS.CZ s.r.o.?
Je ODYSSEUS.CZ s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se ODYSSEUS.CZ s.r.o. zabývá?
Je ODYSSEUS.CZ s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Ubytování v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu