Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | −8,4 mil. | 322,1 mil. |
| 2024 | – | −9,6 mil. | 330,5 mil. |
| 2023 | – | 2,4 mil. | 340 mil. |
| 2022 | – | 6,7 mil. | 237,6 mil. |
| 2021 | – | −896 000 | 212,4 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Ztráta dva roky po sobě (2024 a 2025).
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 29 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Roky 2021–2025.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Michal Burian a 2 další, vlastní hlavně Investmanagement s.r.o. (70 %).
Statutární orgán
- Ing. Michal Burianjednatel · od 2016 · nar. 1981 · Znojmodalších 7 firem:7 aktivních
- Mgr. Tomáš Zítkajednatel · od 2022 · nar. 1977 · Kojetíndalších 4 firmy:4 aktivních
- Vojtěch Flekjednatel · od 2023 · nar. 1999 · Blanskodalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
- Investmanagement s.r.o.70 %od 2016 · vklad 70 000 Kč
- RNDr. František Flek15 %od 2023 · nar. 1962 · Blansko · vklad 15 000 Kčdalších 10 firem:10 aktivních
Dříve ve firmě · 6
- Ing. Martin Hrdličkajednatel · od 1996 · do 2016 · nar. 1964 · Tetínjiné firmy v rejstříku nemá
- HRDLIČKA Group spol. s r. o.společník · od 2016 · do 2016
- SWC InTech s.r.o.společník · od 2016 · do 2020
- Ing. Martin Hrdličkaspolečník · od 1996 · do 2016 · nar. 1964 · Tetínjiné firmy v rejstříku nemá
- Ulrich Mettenmeierspolečník · od 1996 · do 2011 · nar. 1951jiné firmy v rejstříku nemá
- Ulrich Mattenmeierspolečník · od 1996 · do 1996
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Smart Innovation Center, s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
Smart Innovation Center, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 5 081 z 5 597firem oboru v Brně s uvedenou velikostí je menších
- 30 letna trhu, déle než 14 641 z 15 160 firem oboru v Brně
- 87 %firem oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje
- 102 firemsídlí na stejné adrese
- 107,1 mil. Kč33 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 350,1 mil. Kčv 3 dotacích z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 12 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 50 000 Kčdarovala straně KDU-ČSL (2024)
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 5 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti v oblasti nemovitostí v Brně · 5 597 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 5 081
- Ve stejném pásmu
- 299
- Větších
- 217
- 0743
- 1 - 54 338
- 6 - 9tato firma299
- 10 - 19137
- 20 - 2420
- 25 - 4935
- 50 - 9915
- 100 - 1994
- 200 - 2491
- 250 - 4993
- 500 - 9992
Ročník 1996
Z 1 929 subjektů oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje 1 670. Smart Innovation Center, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Brně, nejpodobnější velikostí
Všechny- Smart Innovation Center, s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1996Tato firma · stejně velké →
- STAVBA Brno, družstvo6 - 9 zaměstnancůod 1972
- KAMENA výrobní družstvo Brno6 - 9 zaměstnancůod 1979
- Šelepova No 1 s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- Biology Park Brno a.s.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- Gemini, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- Fritscher, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- PERSPEKTIVA, družstvo garáží6 - 9 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
33 smluv za 107,1 mil. Kč, nejvíc s Statutární město Ostrava (26 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Statutární město Ostrava12 smluv28,3 mil. Kč
- Koordinátor ODIS s.r.o.6 smluv240 241 Kč
- Moravskoslezský kraj6 smluv99 787 Kč
- Generální finanční ředitelství1 smlouva75 000 Kč
- Moravskoslezské energetické centrum, příspěvková organizace1 smlouva1 500 Kč
- Biology Park Brno a.s.5 smluvjen společné smlouvy
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2017Smlouva o zániku předkupního práva - 3557/2017/MJ52,8 mil. Kč
- Dodatek č. 2 k nájemní smlouvě ev. č. 07669/2020/IM - rozšíření prostor pronájmu - pro organizaci Moravskoslezské datové centrum, příspěvková organizaceuzavřena 21. 10. 2026 · dodatek26,6 mil. Kč s DPH
- Dohoda o zrušení služebnostiuzavřena 24. 2. 2026cena neuvedena
- Směnná smlouva - převod vlastnického právauzavřena 27. 2. 2026cena neuvedena
- Dodatek č. 1 k Nájemní smlouvě - Pronájem prostor pro organizaci Moravskoslezské datové centrum, příspěvková organizaceuzavřena 27. 1. 2026 · dodatekcena neuvedena
- Splátkové kalendáře pro rok 2026uzavřena 18. 12. 2025 · dodatekcena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
3 dotace za 350,1 mil. Kč (2017–2022), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- Rozšíření inovační infrastruktury Smart Innovation Center, s.r.o.Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2022 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost204,6 mil. KčEU
- Pořízení nového vybavení v Smart Innovation Center, s.r.o. OstravaMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2020 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost4,2 mil. KčEU
- SMART Innovation Center OstravaMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2017 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost141,3 mil. KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Politika · výroční zprávy stran
Dary politickým stranám
Co firmě strany uvedly ve výročních zprávách jako dar
Poslední dary
Zdroj: výroční finanční zprávy politických stran a hnutí, Úřad pro dohled nad hospodařením politických stran, od roku 2017. Strany, které zprávu podaly jen na papíře, v datech nejsou. Záporná částka je vrácený dar.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 15. 5. 2023Nový ve vedeníVojtěch Flek (jednatel)
- 15. 5. 2023Nový společníkRNDr. František Flek – 15 %
- 21. 11. 2022Nový ve vedeníMgr. Tomáš Zítka (jednatel)
- 20. 8. 2020Odchod společníkaSWC InTech s.r.o.
- 7. 11. 2016Změna názvuSmart Inovation Center, s.r.o. → Smart Innovation Center, s.r.o.
- 12. 10. 2016Nový společníkSWC InTech s.r.o. – 20 %
- 29. 9. 2016Odchod z vedeníIng. Martin Hrdlička (jednatel)
- 29. 9. 2016Nový ve vedeníIng. Michal Burian (jednatel)
Celá historie · další 9Skrýt starší
- 29. 9. 2016Nový společníkInvestmanagement s.r.o. – 70 %
- 29. 9. 2016Odchod společníkaHRDLIČKA Group spol. s r. o.
- 29. 9. 2016Změna názvuGIS SERVICE PRAGUE spol. s r.o. → Smart Inovation Center, s.r.o.
- 29. 9. 2016PřesídleníPraha → Brno
- 6. 1. 2016Odchod společníkaIng. Martin Hrdlička
- 6. 1. 2016Nový společníkHRDLIČKA Group spol. s r. o. – 100 %
- 26. 7. 2011Odchod společníkaUlrich Mettenmeier
- 1. 4. 1996Odchod společníkaUlrich Mattenmeier
- 1. 4. 1996Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 929 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 29. 7. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
utsp7rg
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ65409574
Finanční úřad · Územní pracoviště Brno III
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 6. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Brno
- Okres
- Brno-město · 152 980 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Purkyňova 648/125, Medlánky, 61200 Brno
- 2KSys s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2012 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- ACEPAC s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Activent 365 s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2014 · 20 - 24 zaměstnancůAktivní
- Advision PRO s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- ARAGON Security Group s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2014 · 250 - 499 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 65409574
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Nespecializovaný velkoobchod, Činnosti v oblasti informačních technologií, Činnosti v oblasti informačních technologií, Poradenství v oblasti informačních technologií, 62200, Informační činnosti, 68200 a 15 dalších
- Zaměstnanci
- 6 - 9 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 1. 4. 1996
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Smart Innovation Center, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Smart Innovation Center, s.r.o.
Kdy vznikla firma Smart Innovation Center, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Smart Innovation Center, s.r.o.?
Kde sídlí Smart Innovation Center, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Smart Innovation Center, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Smart Innovation Center, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Smart Innovation Center, s.r.o.?
Komu patří Smart Innovation Center, s.r.o.?
Je Smart Innovation Center, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Smart Innovation Center, s.r.o. zabývá?
Je Smart Innovation Center, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti v oblasti nemovitostí v Brně?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu