Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Mgr. Petr Chládek a 1 další.
Statutární orgán
- Mgr. Petr Chládekředitel · od 2017 · nar. 1980 · Naloučanydalších 2 firmy:2 aktivních
- Mgr. Jindřich Weisszástupce ředitele · od 2026 · nar. 1984 · Brnodalších 3 firmy:3 aktivních
Dříve ve firmě · 3
- Ing Radim Kocourekzástupce ředitele · od 2014 · do 2026 · nar. 1976 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Hudečekčlen statutárního orgánu · od 2014 · do 2017 · nar. 1972 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- Michaela Šuleřováčlen statutárního orgánu · od 2014 · do 2014 · nar. 1978 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
JIC, zájmové sdružení právnických osobSkupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
JIC, zájmové sdružení právnických osob v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 628 z 635firem oboru v Brně s uvedenou velikostí je menších
- 23 letna trhu, déle než 3 355 z 4 946 firem oboru v Brně
- 79 %firem oboru zapsaných v roce 2003 dnes funguje
- 73 firemsídlí na stejné adrese
- 915,1 mil. Kč259 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 118,3 mil. Kčv 24 dotacích z veřejných rozpočtů, 40 % z fondů EU
- 1 veřejná zakázkavyhraných, ve smluvní hodnotě 1,8 mil. Kč bez DPH
- 5 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 6 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 2 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů v Brně · 635 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 628
- Ve stejném pásmu
- 5
- Větších
- 2
Ročník 2003
Z 2 640 subjektů oboru zapsaných v roce 2003 dnes funguje 2 074. JIC, zájmové sdružení právnických osob je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Brně, nejpodobnější velikostí
- JIC, zájmové sdružení právnických osob100 - 199 zaměstnancůod 2003Tato firma · stejně velké →
- Českomoravská provincie Hospitálského řádu sv. Jana z Boha - Milosrdných bratří100 - 199 zaměstnancůod 1992
- IQ Roma servis, z.s.100 - 199 zaměstnancůod 1997
- AMERFO o.p.s.100 - 199 zaměstnancůod 2007
- JINTEK, z. ú.100 - 199 zaměstnancůod 2025
- Biskupství brněnské500 - 999 zaměstnancůod 1990
- OLMAN N.G.O., z.ú.500 - 999 zaměstnancůod 2022
- Komora veterinárních lékařů České republiky50 - 99 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
259 smluv za 915,1 mil. Kč, nejvíc s Jihomoravský kraj (68 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Jihomoravský kraj58 smluv621,4 mil. Kč
- Statutární město Brno28 smluv194,9 mil. Kč
- Masarykova univerzita43 smluv15,8 mil. Kč
- Vysoké učení technické v Brně91 smluv8,6 mil. Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu1 smlouva1,8 mil. Kč
- Státní fond životního prostředí České republiky1 smlouva1,2 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2025Předmětem smlouvy je úprava smluvních podmínek, práv a povinností smluvních stran při realizaci projektu s názvem "Enterprise Europe Network Czechia"66,2 mil. Kč
- OST - Smlouva o zpracování osobních údajů v rámci projektu Smart akcelerátor v Jihomoravském kraji IV - JICuzavřena 16. 10. 2026cena neuvedena
- DOHODA O MLČENLIVOSTI A OCHRANĚ DŮVĚRNÝCH INFORMACÍuzavřena 10. 9. 2026cena neuvedena
- PAR - Smlouva o spolupráci při realizaci Programu ESA BIC Czechia, pobočka Brnouzavřena 23. 9. 2026cena neuvedena
- AMENDMENT N. 1 TO THE CONSORTIUM AGREEMENTuzavřena 17. 9. 2026 · dodatekcena neuvedena
- Dohoda o technickém zhodnocení JIC-souhlas s elektroinstalací na budově KUMSTuzavřena 14. 7. 2026 · dodatekcena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
24 dotací za 118,3 mil. Kč (2004–2025), 40 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 47,7 mil. Kčnárodní zdroje · 70,6 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu13 dotací100,1 mil. Kč
- Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy4 dotace6,8 mil. Kč
- Úřad práce Brno - město2 dotace5,4 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí2 dotace2,3 mil. Kč
- Ministerstvo kultury1 dotace2,1 mil. Kč
Největší a poslední dotace
- Největší dotace · 2007Technologický inkubátor VUT - provozMinisterstvo průmyslu a obchodu28,5 mil. Kč
- Czech Semiconductor CentreMinisterstvo školství, mládeže a tělovýchovy · 2025 · 9A Společný podnik pro klíčové digitální technologie (KDT JU)2,1 mil. Kč
- Krajské mapování KKO v Jihomoravském krajiMinisterstvo kultury · 2023–2024 · Národní plán obnovy - OKKO2,1 mil. KčEU
- 5220300520Státní fond životního prostředí České republiky · 20241,2 mil. Kč
- Modernizace infrastruktury JICMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2021 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost12,2 mil. KčEU
- Provoz infrastruktury JICMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2021 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost4,5 mil. KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
1 vyhraná zakázka za 1,8 mil. Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- Ministerstvo průmyslu a obchodu1 zakázka1,8 mil. Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: ostatní 4 · elektřina 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 3. 2026Nový ve vedeníMgr. Jindřich Weiss (zástupce ředitele)
- 28. 2. 2026Odchod z vedeníIng Radim Kocourek (zástupce ředitele)
- 1. 7. 2017Nový ve vedeníMgr. Petr Chládek (ředitel)
- 30. 6. 2017Odchod z vedeníJiří Hudeček (člen statutárního orgánu)
- 5. 2. 2015PřesídleníBrno
- 28. 6. 2014Nový ve vedeníIng Radim Kocourek (zástupce ředitele)
- 27. 6. 2014Odchod z vedeníMichaela Šuleřová (člen statutárního orgánu)
- 24. 7. 2003Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 640 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
cy3ggku
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ71180478
Finanční úřad · Územní pracoviště Brno III
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Brno
- Okres
- Brno-město · 152 980 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Purkyňova 649/127, Medlánky, 61200 Brno
- ADWITECH system s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2016 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Agiception s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Agracio s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2026 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- AI|ffinity s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- AppElis.com, a.s., odštěpný závodOdštěpný závod zahraniční právnické osoby · od 2011 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 71180478
- Právní forma
- Zájmové sdružení právnických osob
- Hlavní činnost
- Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- Další činnosti
- Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, 68200, Poradenství v oblasti řízení, 70200, Pronájem a leasing ostatních strojů, zařízení a výrobků
- Zaměstnanci
- 100 - 199 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 24. 7. 2003
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy JIC, zájmové sdružení právnických osob
Otázky
Časté otázky o firmě JIC, zájmové sdružení právnických osob
Kdy vznikla firma JIC, zájmové sdružení právnických osob?
Kolik zaměstnanců má JIC, zájmové sdružení právnických osob?
Kde sídlí JIC, zájmové sdružení právnických osob?
Jaké je IČO firmy JIC, zájmové sdružení právnických osob?
Jakou datovou schránku má JIC, zájmové sdružení právnických osob?
Kdo je ve vedení firmy JIC, zájmové sdružení právnických osob?
Je JIC, zájmové sdružení právnických osob spolehlivý plátce DPH?
Čím se JIC, zájmové sdružení právnických osob zabývá?
Je JIC, zájmové sdružení právnických osob aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů v Brně?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu