Shrnutí · spočítáno z registrů
Obec Strhaře v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Veřejná správa a obrana; povinné sociální zabezpečení v obci Strhaře · 1 aktivní firma s uvedenou velikostí
Ročník 1990
Z 2 006 subjektů oboru zapsaných v roce 1990 dnes funguje 2 004. Obec Strhaře je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v obci Strhaře, nejpodobnější velikostí
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
7 smluv za 4 mil. Kč, nejvíc s Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. (64 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s.2 smlouvy2,5 mil. Kč
- Státní zemědělský intervenční fond2 smlouvy695 181 Kč
- Státní fond životního prostředí České republiky1 smlouva371 409 Kč
- Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě1 smlouva250 000 Kč
- Brněnské komunikace a.s.1 smlouva90 000 Kč
Poslední smlouvy
- Smlouva o dílo - Odběry a analýzy pitné, surové, odpadní vodyuzavřena 26. 8. 2025250 000 Kč
- Dohoda o poskytnutí dotace na projekt rozvoje venkova ČR - 25/002/52775/536/000886uzavřena 26. 8. 2025343 036 Kč s DPH
- Smlouva č. 7221300574 o poskytnutí podpory ze Státního fondu životního prostředí ČRuzavřena 13. 12. 2024371 409 Kč
- Objednávka - Recyklát na opravu komunikací v extravilánu obceuzavřena 9. 6. 202390 000 Kč
- Smlouva o Investičním úvěru Lesnictvíuzavřena 30. 11. 20221,7 mil. Kč
- Smlouva o poskytnutí finanční podpory snížení jistiny Investičního úvěru Lesnictvíuzavřena 30. 11. 2022849 420 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
3 dotace za 1,2 mil. Kč (2018–2023); nejvíc přiznal Ministerstvo pro místní rozvoj.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo pro místní rozvoj1 dotace615 350 Kč
- Státní fond životního prostředí České republiky1 dotace371 409 Kč
- Ministerstvo zemědělství1 dotace229 318 Kč
Poslední dotace
- 7221300574Státní fond životního prostředí České republiky · 2023371 409 Kč
- Obnova komunikace na p.č. 754/1, 777, 778, 779 k.ú. StrhařeMinisterstvo pro místní rozvoj · 2018 · Podpora obnovy a rozvoje venkova615 350 Kč
- Oprava hasičské zbrojnice v obci StrhařeMinisterstvo zemědělství · 2018 · Údržba a obnova významných zemědělských historických dominant jedinečného charakteru a hasičských zb229 318 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 24. 11. 1990Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 006 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
xtbj2vy
Schránka orgánu veřejné moci
Finanční úřad · Územní pracoviště Brno IV
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 7. 11. 2026nenalezena
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
- Hospodaří s veřejnými penězi (účetnictví státu)Monitor státní pokladnyaktivní
Není v: Registr plátců DPH, Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 7. 11. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Strhaře
- Okres
- Brno-venkov · 55 179 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
67923 Strhaře
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 00636673
- Právní forma
- Obec nebo městská část hlavního města Prahy
- Sídlo
- 67923 Strhaře
- Hlavní činnost
- Všeobecné činnosti veřejné správy
- Zaměstnanci
- 6 - 9 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 24. 11. 1990
- Poslední změna
- 2. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Obec Strhaře
Otázky
Časté otázky o firmě Obec Strhaře
Kdy vznikla firma Obec Strhaře?
Kolik zaměstnanců má Obec Strhaře?
Kde sídlí Obec Strhaře?
Jaké je IČO firmy Obec Strhaře?
Jakou datovou schránku má Obec Strhaře?
Je Obec Strhaře spolehlivý plátce DPH?
Čím se Obec Strhaře zabývá?
Je Obec Strhaře aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Veřejná správa a obrana; povinné sociální zabezpečení v obci Strhaře?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu