Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2022
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2022 | 57,5 mil. | 17,3 mil. | 8,7 mil. |
| 2021 | 26,3 mil. | 10 mil. | −8,6 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2022
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2022 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Novější závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument; čísla jsou z poslední strukturované, za rok 2022.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 21 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2022 a pro srovnání 2021.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Lukáš Jandač a 2 další, vlastní hlavně Lukáš Jandač (22,1 %).
Statutární orgán
- Lukáš Jandačjednatel · od 2023 · nar. 1988 · Prahadalších 2 firmy:2 aktivních
- Lucia Bočánkovájednatel · od 2025 · nar. 1975 · Prahadalších 3 firmy:3 aktivních
- Alina Titajednatel · od 2025 · nar. 1992jiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- Lukáš Jandač22,1 %od 2016 · nar. 1988 · Třemošná · vklad 60 000 Kčdalších 2 firmy:2 aktivních
- AS Piletilevi PLGod 2025 · vklad 992 630 Kč
Dozorčí rada a další orgány · 3
Dříve ve firmě · 9
- Vojtěch Knyttljednatel · od 2013 · do 2023 · nar. 1985 · Žatecjiné firmy v rejstříku nemá
- Vojtěch Otevřeljednatel · od 2015 · do 2023 · nar. 1984 · Žatecjiné firmy v rejstříku nemá
- Jaroslav Hladkýjednatel · od 2013 · do 2015 · nar. 1963 · Žatecjiné firmy v rejstříku nemá
- Jaroslav Hladkýspolečník · od 2013 · do 2015 · nar. 1963 · Žatecjiné firmy v rejstříku nemá
- LB Ventures a.s. v likvidacispolečník · od 2015 · do 2021
- Vojtěch Otevřelspolečník · od 2013 · do 2023 · nar. 1984 · Žatecjiné firmy v rejstříku nemá
- Petr Zátorskýspolečník · od 2013 · do 2014 · nar. 1984 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Vojtěch Knyttlspolečník · od 2013 · do 2023 · nar. 1985 · Žatecjiné firmy v rejstříku nemá
- AS Piletilevi Groupspolečník · od 2023 · do 2025
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
PLG Czech Republic, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
PLG Czech Republic, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 2 409 z 2 416firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 13 letna trhu, déle než 1 868 z 4 976 firem oboru v Praze
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 2013 dnes funguje
- 87 firemsídlí na stejné adrese
- 11,4 mil. Kč121 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 10,6 mil. Kčv 11 dotacích z veřejných rozpočtů, 14 % z fondů EU
- 5 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 2 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
- 1× pokuta od ČOIcelkem 5 000 Kč z 1 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti cestovních agentur, kanceláří a jiné rezervační a související činnosti v Praze · 2 416 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 2 409
- Ve stejném pásmu
- 5
- Větších
- 2
- 01 717
- 1 - 5506
- 6 - 973
- 10 - 1960
- 20 - 248
- 25 - 4926
- 50 - 9917
- 100 - 1991
- 200 - 2491
- 250 - 499tato firma5
- 500 - 9992
Ročník 2013
Z 424 subjektů oboru zapsaných v roce 2013 dnes funguje 411. PLG Czech Republic, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- PLG Czech Republic, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2013Tato firma · stejně velké →
- Čedok a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1993
- Blue Style a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1997
- Invia.cz, a.s.250 - 499 zaměstnancůod 2002
- Kiwi.com s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2012
- DERTOUR CZ a.s.500 - 999 zaměstnancůod 1992
- Prague City Tourism a.s.500 - 999 zaměstnancůod 2018
- BESTWORK4YOU.CZ s.r.o.200 - 249 zaměstnancůod 2022
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
121 smluv za 11,4 mil. Kč, nejvíc s Národní galerie v Praze (28 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Národní galerie v Praze6 smluv3,2 mil. Kč
- ČESKÝ ROZHLAS2 smlouvy1,3 mil. Kč
- Statutární město Plzeň16 smluv1,3 mil. Kč
- Znojemská Beseda4 smlouvy1 mil. Kč
- Moravská galerie v Brně2 smlouvy877 270 Kč
- Turistické informační centrum Pardubice, příspěvková organizace1 smlouva600 000 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2018smlouva o implementaci, licenční smlouva a smlouva o poskytování služeb údržby a podpory - vstupenkový prodejní systém1,4 mil. Kč
- Smlouva o spolupráciuzavřena 17. 9. 2026 · dodatekcena neuvedena
- Smlouva o spolupráci při prodeji vstupenek "GoOut"uzavřena 28. 8. 202650 000 Kč
- dodatek smlouvy o odbavení vstupenekuzavřena 9. 9. 2026 · dodatek109 575 Kč
- Objednávka předprodeje vstupenek na představení Cir La Putyka - Splashuzavřena 5. 8. 2026157 025 Kč
- Objednáváme u Vás vstupenky na akce v OSTRAVAR ARÉNĚ - STEEL RAVE OSTRAVA - SCOOTER - 20ks á 1.199 Kč, THE GREAT ADVENTURE - DJ BOBO - 16ks á 1.200 Kč, DĚTI RÁJE - 20ks á 1.290 Kč, ČARODĚJ ZE ZEMĚ OZ - 12ks á 1490 Kč, 3ks á 1590 Kč LORD OF THE DANCEuzavřena 13. 8. 2026107 452 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
11 dotací za 10,6 mil. Kč (2013–2021), 14 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 1,5 mil. Kčnárodní zdroje · 9,1 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu3 dotace9,1 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí7 dotací1,2 mil. Kč
- Úřad práce České republiky1 dotace331 200 Kč
Poslední dotace
- 2135000016Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20216,2 mil. Kč
- 2161003549Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021550 800 Kč
- GoOut, s.r.o. - Kultura onlineMinisterstvo průmyslu a obchodu · 20202,3 mil. Kč
- ABA-JL-389/2014Úřad práce České republiky · 2014331 200 KčEU
- ABA-JL-349/2014Ministerstvo práce a sociálních věcí · 2014277 163 KčEU
- A-SR-61/2013Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201472 000 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2024–2024
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 1 · hybrid 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 10. 3. 2026Změna základního kapitálu300 000 → 1 052 630 Kč
- 31. 12. 2025Odchod společníkaAS Piletilevi Group
- 31. 12. 2025Nový společníkAS Piletilevi PLG
- 31. 12. 2025Změna základního kapitálu200 000 → 300 000 Kč
- 30. 12. 2025Nový ve vedeníLucia Bočánková (jednatel)
- 30. 12. 2025Nový ve vedeníAlina Tita (jednatel)
- 2. 10. 2025PřesídleníPraha
- 26. 3. 2025Změna názvuGoOut, s.r.o. → PLG Czech Republic, s.r.o.
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 20. 7. 2023Odchod společníkaVojtěch Otevřel
- 20. 7. 2023Odchod společníkaVojtěch Knyttl
- 20. 7. 2023Nový společníkAS Piletilevi Group
- 19. 7. 2023Odchod z vedeníVojtěch Knyttl (jednatel)
- 19. 7. 2023Odchod z vedeníVojtěch Otevřel (jednatel)
- 19. 7. 2023Nový ve vedeníLukáš Jandač (jednatel)
- 16. 9. 2021Odchod společníkaLB Ventures a.s.
- 7. 9. 2016PřesídleníPraha
- 13. 5. 2016Nový společníkLukáš Jandač – 22.14 %
- 4. 12. 2015Odchod z vedeníJaroslav Hladký (jednatel)
- 4. 12. 2015Nový společníkLB Ventures a.s. – 46 %
- 4. 12. 2015Odchod společníkaJaroslav Hladký
- 13. 4. 2015Nový ve vedeníVojtěch Otevřel (jednatel)
- 6. 10. 2014PřesídleníPraha
- 2. 4. 2014Odchod společníkaPetr Zátorský
- 23. 10. 2013Nový společníkVojtěch Otevřel – 41.63 %
- 23. 10. 2013Nový společníkPetr Zátorský – 28 %
- 22. 7. 2013Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 424 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
umnw5g6
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ01901613
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 2
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Italská 2581/67, Vinohrady (Praha 2), 12000 Praha
- Advanto Capital s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Aeon Anthony MarshallZahraniční fyzická osoba · od 2023Aktivní
- Afripoli Institute, z.ú.Ústav · od 2017 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Algo Energy s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025Aktivní
- Algo Trading Group s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 01901613
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ostatní rezervační a související činnosti j. n.
- Další činnosti
- Rozmnožování nahraných nosičů, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Ubytování, Vydávání knih, periodických publikací a ostatní vydavatelské činnosti, Činnosti v oblasti informačních technologií, Činnosti v oblasti informačních technologií a 16 dalších
- Zaměstnanci
- 250 - 499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 22. 7. 2013
- Poslední změna
- 2. 11. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy PLG Czech Republic, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě PLG Czech Republic, s.r.o.
Kdy vznikla firma PLG Czech Republic, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má PLG Czech Republic, s.r.o.?
Kde sídlí PLG Czech Republic, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy PLG Czech Republic, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má PLG Czech Republic, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy PLG Czech Republic, s.r.o.?
Komu patří PLG Czech Republic, s.r.o.?
Je PLG Czech Republic, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se PLG Czech Republic, s.r.o. zabývá?
Je PLG Czech Republic, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti cestovních agentur, kanceláří a jiné rezervační a související činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu