Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 20 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 20 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Jan Štěpánek, vlastní Action Holding B.V. (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- Action Holding B.V.100 %od 2015 · vklad 200 000 Kč
Dříve ve firmě · 7
- Boyko Naydenov Tchakarovjednatel · od 2024 · do 2025 · nar. 1979 · Gießhübljiné firmy v rejstříku nemá
- Sławomir Franciszek Nitekjednatel · od 2023 · do 2024 · nar. 1966 · Szczecinjiné firmy v rejstříku nemá
- Petr Julišjednatel · od 2021 · do 2023 · nar. 1981 · Hostivicejiné firmy v rejstříku nemá
- Action Holding B.V.jednatel · od 2015 · do 2021
- TMF Management Services s.r.o.jednatel · od 2015 · do 2015
- Petr Purdjakjednatel · od 2014 · do 2015 · nar. 1980 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- TMF Assets a.s.společník · od 2014 · do 2015
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Action Retail Czech s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Action Retail Czech s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 16 892 z 16 903firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 12 letna trhu, déle než 13 901 z 42 563 firem oboru v Praze
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 2014 dnes funguje
- 15 firemsídlí na stejné adrese
- 3 smluvs veřejným sektorem v Registru smluv, bez uvedené ceny
- 2,1 mil. Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů
- 2 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 42× pokuta od ČOIcelkem 621 000 Kč z 183 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Maloobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 16 903 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 16 892
- Ve stejném pásmu
- 5
- Větších
- 6
- 011 277
- 1 - 53 992
- 6 - 9617
- 10 - 19500
- 20 - 2476
- 25 - 49200
- 50 - 99103
- 100 - 19947
- 200 - 24920
- 250 - 49932
- 500 - 99914
- 1000 - 14994
- 1500 - 19998
- 2000 - 24992
- 2500 - 2999tato firma5
- 3000 - 39991
- 5000 - 99991
- 10 000 a více4
Ročník 2014
Z 3 072 subjektů oboru zapsaných v roce 2014 dnes funguje 2 995. Action Retail Czech s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Action Retail Czech s.r.o.2500 - 2999 zaměstnancůod 2014Tato firma · stejně velké →
- BENU Česká republika s.r.o.2500 - 2999 zaměstnancůod 1993
- ROSSMANN, spol. s r.o.2500 - 2999 zaměstnancůod 1994
- LPP Czech Republic, s.r.o.2500 - 2999 zaměstnancůod 2002
- Alza.cz a.s.2500 - 2999 zaměstnancůod 2003
- SPORTISIMO s.r.o.3000 - 3999 zaměstnancůod 2000
- IKEA Česká republika, s.r.o.2000 - 2499 zaměstnancůod 2003
- PEPCO Czech Republic s.r.o.2000 - 2499 zaměstnancůod 2012
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
3 smlouvy, nejvíc s Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Počet smluv podle roku
Největší protistrany
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 2,1 mil. Kč (2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- 2150017645Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20212,1 mil. Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2021–2026
- 12× zákaz prodeje · zboží za 6 387 Kč
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 29. 10. 2025Odchod z vedeníBoyko Naydenov Tchakarov (jednatel)
- 1. 10. 2024PřesídleníPraha
- 1. 4. 2024Nový ve vedeníJan Štěpánek (jednatel)
- 1. 2. 2024Nový ve vedeníBoyko Naydenov Tchakarov (jednatel)
- 31. 1. 2024Odchod z vedeníSławomir Franciszek Nitek (jednatel)
- 31. 5. 2023Odchod z vedeníPetr Juliš (jednatel)
- 31. 5. 2023Nový ve vedeníSławomir Franciszek Nitek (jednatel)
- 1. 11. 2021Nový ve vedeníPetr Juliš (jednatel)
Celá historie · další 10Skrýt starší
- 31. 10. 2021Odchod z vedeníAction Holding B.V. (jednatel)
- 26. 7. 2018PřesídleníPraha
- 14. 10. 2015Odchod společníkaTMF Assets a.s.
- 14. 10. 2015Nový společníkAction Holding B.V. – 100 %
- 14. 10. 2015Změna názvuBQL Services s.r.o. → Action Retail Czech s.r.o.
- 10. 8. 2015Odchod z vedeníTMF Management Services s.r.o. (jednatel)
- 10. 8. 2015Nový ve vedeníAction Holding B.V. (jednatel)
- 25. 5. 2015Odchod z vedeníPetr Purdjak (jednatel)
- 25. 5. 2015Nový ve vedeníTMF Management Services s.r.o. (jednatel)
- 26. 9. 2014Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 072 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
uj4qz7w
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ03439747
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 5
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Dříve plátce spotřební daněSpotřební daněukončeno
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Radlická 520/117, Jinonice (Praha 5), 15800 Praha
- Albert Česká republika, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1991 · 10 000 a více zaměstnancůAktivní
- COMAGRIN, a.s.Akciová společnost · od 2012 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
- coNext Group s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2020 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
- DAINTIES 4U s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2006 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- myWorld, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1997 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 03439747
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ostatní maloobchod v nespecializovaných prodejnách
- Další činnosti
- Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Nespecializovaný velkoobchod, 47120, Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur, Administrativní a kancelářské činnosti, 82100
- Zaměstnanci
- 2500 - 2999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 26. 9. 2014
- Poslední změna
- 30. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Action Retail Czech s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Action Retail Czech s.r.o.
Kdy vznikla firma Action Retail Czech s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Action Retail Czech s.r.o.?
Kde sídlí Action Retail Czech s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Action Retail Czech s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Action Retail Czech s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Action Retail Czech s.r.o.?
Komu patří Action Retail Czech s.r.o.?
Je Action Retail Czech s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Action Retail Czech s.r.o. zabývá?
Je Action Retail Czech s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Maloobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu