Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 13 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 13 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Tomáš Zeman, vlastní ZENOVA GROUP s.r.o. (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 1
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
ZENOVA Facility s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
ZENOVA Facility s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 23 664 z 23 669firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 11 letna trhu, déle než 32 536 z 75 384 firem oboru v Praze
- 89 %firem oboru zapsaných v roce 2015 dnes funguje
- 40 firemsídlí na stejné adrese
- 2 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 4 499 Kč
- 2,6 mil. Kč9 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1,7 mil. Kčv 10 dotacích z veřejných rozpočtů, 81 % z fondů EU
- 10 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 2 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti v oblasti nemovitostí v Praze · 23 669 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 23 664
- Ve stejném pásmu
- 2
- Větších
- 3
- 04 552
- 1 - 516 159
- 6 - 91 654
- 10 - 19744
- 20 - 24145
- 25 - 49236
- 50 - 99103
- 100 - 19952
- 200 - 2498
- 250 - 49911
- 500 - 999tato firma2
- 1000 - 14992
- 1500 - 19991
Ročník 2015
Z 5 924 subjektů oboru zapsaných v roce 2015 dnes funguje 5 274. ZENOVA Facility s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- ZENOVA Facility s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2015Tato firma · stejně velké →
- zalohujes.cz s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2020
- CENTRA a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1991
- Armádní Servisní, příspěvková organizace250 - 499 zaměstnancůod 1994
- ISS International Czech Republic s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1995
- IMOBA, a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1999
- CBRE Global Workplace Solutions s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2004
- Úklidové služby PK s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2007
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
9 smluv za 2,6 mil. Kč, nejvíc s Léčebné lázně Lázně Kynžvart (56 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Léčebné lázně Lázně Kynžvart3 smlouvy1,5 mil. Kč
- Správa železnic, státní organizace1 smlouva662 904 Kč
- Úřad práce České republiky5 smluv498 378 Kč
Poslední smlouvy
- Smlouva o nájmu prostor sloužících podnikání, sklad a zázemí úklid.společnostiuzavřena 22. 6. 2026662 904 Kč
- Dohoda o ukončení nájmuuzavřena 8. 7. 2025cena neuvedena
- Dodatek č. 3uzavřena 4. 4. 2025672 000 Kč
- Dodatek č. 2uzavřena 28. 5. 2024816 000 Kč
- Dohoda o vyhrazení společensky účelného pracovního místa a poskytnutí příspěvku OTA-SZ-605/2017uzavřena 21. 7. 201794 500 Kč
- Dohoda o vyhrazení společensky účelného pracovního místa a poskytnutí příspěvku OTA-SZ-606/2017uzavřena 21. 7. 201794 500 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
10 dotací za 1,7 mil. Kč (2016–2017), 81 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 1,4 mil. Kčnárodní zdroje · 321 000 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- OTA-SZ-605/2017Úřad práce České republiky · 2017189 000 KčEU
- OTA-SZ-606/2017Úřad práce České republiky · 2017189 000 KčEU
- PRA-SZ-60/2017Úřad práce České republiky · 2017168 756 KčEU
- OPA-S-121/2017Úřad práce České republiky · 201790 000 Kč
- ABA-SZ-305/2016Úřad práce České republiky · 2016432 000 KčEU
- BMA-SF-243/2016Úřad práce České republiky · 2016156 000 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Ostatní uklízeči a pomocníci2 místa
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 1. 10. 2026.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 12. 2022PřesídleníPraha
- 27. 12. 2021PřesídleníPraha
- 29. 11. 2021Nový společníkZENOVA GROUP s.r.o. – 100 %
- 29. 11. 2021Odchod společníkaTomáš Zeman
- 5. 10. 2016PřesídleníPraha
- 30. 7. 2015Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 5 924 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
qdx7ar8
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ04281691
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 10
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Vinohradská 3217/167, Strašnice (Praha 10), 10000 Praha
- Asociace komerčních televizí, z.s.Spolek · od 2017 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- AV Technika s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- CARPET FACILITY s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
- CAR PR MEDIA, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- CLQ GROUP, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2006 · 250 - 499 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 04281691
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Správa nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody
- Další činnosti
- Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, 68200, Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur
- Zaměstnanci
- 500 - 999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 30. 7. 2015
- Poslední změna
- 2. 11. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy ZENOVA Facility s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě ZENOVA Facility s.r.o.
Kdy vznikla firma ZENOVA Facility s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má ZENOVA Facility s.r.o.?
Kde sídlí ZENOVA Facility s.r.o.?
Jaké je IČO firmy ZENOVA Facility s.r.o.?
Jakou datovou schránku má ZENOVA Facility s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy ZENOVA Facility s.r.o.?
Komu patří ZENOVA Facility s.r.o.?
Je ZENOVA Facility s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se ZENOVA Facility s.r.o. zabývá?
Je ZENOVA Facility s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti v oblasti nemovitostí v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu