Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2022
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2022 | 241,8 mil. | −29,6 mil. | −207,3 mil. |
| 2021 | 93,5 mil. | −24,8 mil. | −177,7 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2022
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2022 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Vlastní kapitál je záporný (−207,3 mil. Kč): závazky převyšují majetek.
- Ztráta dva roky po sobě (2021 a 2022).
- Novější závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument; čísla jsou z poslední strukturované, za rok 2022.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 17 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2022 a pro srovnání 2021.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Daniel Tinz a 1 další, vlastní hlavně Benefit Systems Spółka Akcyjna (48 %).
Statutární orgán
- Daniel Tinzjednatel · od 2026 · nar. 1979 · Vřesinadalších 1 firma:1 aktivních
- Jarosław Szymkiewiczjednatel · od 2026 · nar. 1966 · Stara Wieśjiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- Benefit Systems Spółka Akcyjna48 %od 2023 · vklad 690 000 Kč
- Benefit Systems International Spółka Akcyjna45 %od 2023 · vklad 647 000 Kč
- Fit Invest International spółka z ograniczona odpowiedzialnoscia7 %od 2018 · vklad 100 000 Kč
Dozorčí rada a další orgány · 5
- Adam Kędzierskičlen dozorčí rady · od 2022 · nar. 1979 · Varšavadalších 1 firma:1 aktivních
- Arkadiusz Szczygielskičlen dozorčí rady · od 2022 · nar. 1972 · Varšavadalších 1 firma:1 aktivních
- Marek Trepkočlen dozorčí rady · od 2022 · nar. 1978 · Varšava, Powstańcówdalších 1 firma:1 aktivních
- Paweł Myszkačlen dozorčí rady · od 2023 · nar. 1982 · Leskodalších 1 firma:1 aktivních
- Robert Końskičlen dozorčí rady · od 2025 · nar. 1966 · Varšavadalších 1 firma:1 aktivních
Dříve ve firmě · 13
- Marcin Płoszajjednatel · od 2026 · do 2026 · nar. 1973 · Gdaňskjiné firmy v rejstříku nemá
- Pavel Geschmayjednatel · od 2025 · do 2026 · nar. 1983 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Štefan Blahovecjednatel · od 2021 · do 2026 · nar. 1985 · Bratislavajiné firmy v rejstříku nemá
- Pavla Slanecjednatel · od 2021 · do 2026 · nar. 1988 · Dobříšjiné firmy v rejstříku nemá
- Lucie Šimečkovájednatel · od 2021 · do 2026 · nar. 1977 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Marek Trepkoprokura · od 2020 · do 2021 · nar. 1978 · Varšavadalších 1 firma:1 aktivních
- Rafał Rybskijednatel · od 2017 · do 2021 · nar. 1969 · Markijiné firmy v rejstříku nemá
- Arkadiusz Szczygielskijednatel · od 2018 · do 2021 · nar. 1972 · Varšavadalších 1 firma:1 aktivních
- Grzegorz Edward Zabłockijednatel · od 2019 · do 2020 · nar. 1963 · Nadarzynjiné firmy v rejstříku nemá
- Marek Trepkojednatel · od 2018 · do 2020 · nar. 1978 · Varšavadalších 1 firma:1 aktivních
- Pieter Walraven Leendert Bodejednatel · od 2017 · do 2019 · nar. 1956 · Warsawjiné firmy v rejstříku nemá
- Kazimierz Pułaskijednatel · od 2017 · do 2018 · nar. 1964 · Varšavajiné firmy v rejstříku nemá
- Fit Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnosciąspolečník · od 2017 · do 2018
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Form Factory s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Form Factory s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 6 624 z 6 627firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 9 letna trhu, déle než 5 182 z 12 834 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje
- 16 firemsídlí na stejné adrese
- 1,9 mil. Kč19 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 42,5 mil. Kčv 28 dotacích z veřejných rozpočtů
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 2 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 6 let starých
- 1× pokuta od ČOIcelkem 2 000 Kč z 5 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Sportovní, zábavní a rekreační činnosti v Praze · 6 627 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 6 624
- Ve stejném pásmu
- 3
- Větších
- 0
- 05 123
- 1 - 5820
- 6 - 9219
- 10 - 19233
- 20 - 2451
- 25 - 49112
- 50 - 9946
- 100 - 19911
- 200 - 2492
- 250 - 4997
- 500 - 999tato firma3
Ročník 2017
Z 2 504 subjektů oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje 2 460. Form Factory s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Form Factory s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2017Tato firma · stejně velké →
- Ameba Production spol. s r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1997
- Asociace Český Gymnathlon, z.s.500 - 999 zaměstnancůod 2020
- Česká unie sportu, z.s.250 - 499 zaměstnancůod 1976
- Fotbalová asociace České republiky250 - 499 zaměstnancůod 1990
- SK Slavia Praha - fotbal a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1995
- VICTORIA Vysokoškolské sportovní centrum Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy250 - 499 zaměstnancůod 2003
- Saunia, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2006
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
19 smluv za 1,9 mil. Kč, nejvíc s Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace (51 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace1 smlouva960 000 Kč
- Městská část Praha 22 smlouvy315 205 Kč
- Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem1 smlouva280 000 Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA8 smluv179 130 Kč
- Botanická zahrada hl. m. Prahy3 smlouvy141 000 Kč
- Úřad práce České republiky3 smlouvyjen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Smlouva o vzájemné spolupráci a barterovém plnění na sportovní činnostiuzavřena 15. 10. 2026960 000 Kč s DPH
- Smlouva o zapojení původce do obecního systému svozu odpadu hl. m. Prahyuzavřena 1. 8. 2026 · dodatek−115 Kč
- Smlouva o zapojení původce do obecního systému svozu odpadu hl. m. Prahyuzavřena 1. 8. 2026 · dodatek−1 935 Kč
- Smlouva o zapojení původce do obecního systému svozu odpadu hl. m. Prahyuzavřena 1. 8. 2026 · dodatek−1 935 Kč
- Smlouva o zapojení původce do obecního systému svozu odpadu hl. m. Prahyuzavřena 1. 1. 2026 · dodatek685 Kč
- Smlouva o zapojení původce do obecního systému svozu odpadu hl. m. Prahyuzavřena 1. 1. 2026 · dodatek715 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
28 dotací za 42,5 mil. Kč (2020–2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- 2160004533Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202112,9 mil. Kč
- 2161002798Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202111,2 mil. Kč
- 2110014526Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20212,3 mil. Kč
- 2101023442Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20211,3 mil. Kč
- 2101022383Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20211,1 mil. Kč
- 2002029305Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021910 057 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2020–2026
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 1 · hybrid 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 4. 5. 2026Odchod z vedeníMarcin Płoszaj (jednatel)
- 4. 5. 2026Nový ve vedeníJarosław Szymkiewicz (jednatel)
- 14. 4. 2026Odchod z vedeníPavel Geschmay (jednatel)
- 7. 1. 2026Odchod z vedeníŠtefan Blahovec (jednatel)
- 7. 1. 2026Odchod z vedeníLucie Šimečková (jednatel)
- 7. 1. 2026Odchod z vedeníPavla Slanec (jednatel)
- 7. 1. 2026Nový ve vedeníMarcin Płoszaj (jednatel)
- 7. 1. 2026Nový ve vedeníDaniel Tinz (jednatel)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 1. 10. 2025Nový ve vedeníPavel Geschmay (jednatel)
- 29. 5. 2023Nový společníkBenefit Systems Spółka Akcyjna – 48.02 %
- 29. 5. 2023Nový společníkBenefit Systems International Spółka Akcyjna – 45.02 %
- 29. 5. 2023Změna základního kapitálu100 000 → 1 437 000 Kč
- 28. 12. 2021Odchod z vedeníMarek Trepko (prokura)
- 5. 10. 2021Odchod z vedeníRafał Rybski (jednatel)
- 5. 10. 2021Nový ve vedeníLucie Šimečková (jednatel)
- 5. 10. 2021Nový ve vedeníPavla Slanec (jednatel)
- 13. 5. 2021Nový ve vedeníŠtefan Blahovec (jednatel)
- 13. 5. 2021Odchod z vedeníArkadiusz Szczygielski (jednatel)
- 28. 7. 2020Nový ve vedeníMarek Trepko (prokura)
- 22. 5. 2020Odchod z vedeníGrzegorz Edward Zabłocki (jednatel)
- 4. 5. 2020Odchod z vedeníMarek Trepko (jednatel)
- 12. 8. 2019Nový ve vedeníGrzegorz Edward Zabłocki (jednatel)
- 12. 8. 2019Odchod z vedeníPieter Walraven Leendert Bode (jednatel)
- 20. 12. 2018Změna názvuFitness Place s.r.o. → Form Factory s.r.o.
- 12. 12. 2018Odchod společníkaFit Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią
- 7. 2. 2017Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 504 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
wkbb4ft
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ05785880
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 3
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Vinohradská 2405/190, Vinohrady (Praha 3), 13000 Praha
- BoConcept Karlín s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015Aktivní
- BoConcept Průhonice s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1999Aktivní
- Decoland Karlín s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2020Aktivní
- Decoland Průhonice s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015Aktivní
- Decoland s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2002 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 05785880
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Sportovní činnosti
- Další činnosti
- Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních, 56110, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, 68200, 70200 a 9 dalších
- Zaměstnanci
- 500 - 999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 7. 2. 2017
- Poslední změna
- 1. 9. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Form Factory s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Form Factory s.r.o.
Kdy vznikla firma Form Factory s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Form Factory s.r.o.?
Kde sídlí Form Factory s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Form Factory s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Form Factory s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Form Factory s.r.o.?
Komu patří Form Factory s.r.o.?
Je Form Factory s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Form Factory s.r.o. zabývá?
Je Form Factory s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Sportovní, zábavní a rekreační činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu