Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2023 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 18 závěrek.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2023.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 18 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Michal Thomes, vlastní hlavně Ing. Michal Thomes (36,3 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- Ing. Michal Thomes36,3 %od 1997 · nar. 1967 · Plzeň · vklad 36 975 Kčdalších 12 firem:12 aktivních
- FRIDA Holding a.s.36,3 %od 2026 · vklad 36 975 Kč
- Orlice Bonum s.r.o.19 %od 2026 · vklad 19 380 Kč
- Martina Říhová7,5 %od 2026 · nar. 1974 · Zeleneč · vklad 7 650 Kčdalších 14 firem:14 aktivních
- Milan Paul1 %od 2026 · nar. 1988 · Praha · vklad 1 020 Kčdalších 4 firmy:4 aktivních
Dozorčí rada a další orgány · 1
Dříve ve firmě · 3
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Ameba Production spol. s r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
Ameba Production spol. s r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 6 624 z 6 627firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 29 letna trhu, déle než 10 917 z 12 834 firem oboru v Praze
- 88 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 150 firemsídlí na stejné adrese
- 43,9 mil. Kč211 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 35,9 mil. Kčv 19 dotacích z veřejných rozpočtů
- 3 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 1,5 mil. Kč bez DPH
- 12 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 7 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 18 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Sportovní, zábavní a rekreační činnosti v Praze · 6 627 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 6 624
- Ve stejném pásmu
- 3
- Větších
- 0
- 05 123
- 1 - 5820
- 6 - 9219
- 10 - 19233
- 20 - 2451
- 25 - 49112
- 50 - 9946
- 100 - 19911
- 200 - 2492
- 250 - 4997
- 500 - 999tato firma3
Ročník 1997
Z 1 759 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 1 540. Ameba Production spol. s r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Ameba Production spol. s r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1997Tato firma · stejně velké →
- Form Factory s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2017
- Asociace Český Gymnathlon, z.s.500 - 999 zaměstnancůod 2020
- Česká unie sportu, z.s.250 - 499 zaměstnancůod 1976
- Fotbalová asociace České republiky250 - 499 zaměstnancůod 1990
- SK Slavia Praha - fotbal a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1995
- VICTORIA Vysokoškolské sportovní centrum Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy250 - 499 zaměstnancůod 2003
- Saunia, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2006
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
211 smluv za 43,9 mil. Kč, nejvíc s Statutární město Hradec Králové (46 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Statutární město Hradec Králové28 smluv20,3 mil. Kč
- Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s.8 smluv4,1 mil. Kč
- Královéhradecký kraj10 smluv3,3 mil. Kč
- Letecké služby Hradec Králové a.s.11 smluv3,2 mil. Kč
- Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism7 smluv3 mil. Kč
- ČESKÁ TELEVIZE6 smluv2,4 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2025Rock for People 20254 mil. Kč
- Krátkodobý podnájem prostor a poskytnutí služeb – koncert The Devil Wears Pradauzavřena 7. 10. 2026150 000 Kč
- Krátkodobý podnájem prostor a poskytnutí služeb – koncert David Duchovnyuzavřena 7. 10. 2026150 000 Kč
- Objednávka umělcůuzavřena 25. 8. 2026250 000 Kč
- Uspořádání koncertu skupiny "Kašpárek v rohlíku" v Horš. Týněuzavřena 3. 6. 202688 150 Kč s DPH
- Objednávka čištění ploch, kropícího vozu a osvěžovací korunky do Parku 360 v Hradci královéuzavřena 26. 6. 2026cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
19 dotací za 35,9 mil. Kč (2014–2025); nejvíc přiznal Ministerstvo kultury.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo kultury15 dotací26,4 mil. Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu4 dotace9,5 mil. Kč
Poslední dotace
- Rock for People – Youth of TodayMinisterstvo kultury · 2025 · Kulturní aktivity - OU700 000 Kč
- Rock for People – Play the GameMinisterstvo kultury · 2025 · Kulturní aktivity - OU530 000 Kč
- Zdola na vrchol - aktuální undergroundová scéna dobývá svět generace ZMinisterstvo kultury · 2024 · Kulturní aktivity - OU400 000 Kč
- Neviditelné ženy, které hýbou hudební scénouMinisterstvo kultury · 2024 · Kulturní aktivity - OU350 000 Kč
- Hudební atomy - La Putyka na Rock for PeopleMinisterstvo kultury · 2024 · Kulturní aktivity - OU300 000 Kč
- Rock for People 2023Ministerstvo kultury · 2023 · Program státní podpory festivalů profesionálního umění5,6 mil. Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
3 vyhrané zakázky za 1,5 mil. Kč od 1 zadavatele; v 1 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- ČESKÁ CENTRÁLA CESTOVNÍHO RUCHU - CzechTourism3 zakázky1,5 mil. Kč
Největší zakázky
- malého rozsahu · 2022Zajištění marketingových, reklamních, propagačních, organizačních a s tím souvisejících činností na akce Rock for People 2022Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism528 926 Kč
- 2016Propagace domácího a příjezdového cestovního ruchu v rámci konání hudebního festivalu Rock for People 2016ČESKÁ CENTRÁLA CESTOVNÍHO RUCHU - CzechTourism495 800 Kč
- nadlimitní · 2025Nákup mediálního prostoru v rámci významné kulturní akce – hudební festival – rocková hudba II.Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism · jediná nabídka450 000 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2016–2022
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 3 · nafta 2 · ostatní 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 9. 1. 2026Nový společníkFRIDA Holding a.s. – 36.25 %
- 9. 1. 2026Nový společníkOrlice Bonum s.r.o. – 19 %
- 9. 1. 2026Nový společníkMartina Říhová – 7.5 %
- 9. 1. 2026Nový společníkMilan Paul – 1 %
- 12. 3. 2018Odchod společníkaPetr Fořt
- 12. 3. 2018PřesídleníČeský Brod → Praha
- 7. 3. 2018Odchod z vedeníPetr Fořt (jednatel)
- 17. 1. 2008PřesídleníČeský Brod
Celá historie · další 3Skrýt starší
- 6. 10. 2000Nový ve vedeníPetr Fořt (jednatel)
- 6. 10. 2000Odchod společníkaJakub Nekolný
- 20. 10. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 759 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 19. 1. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
wquk8sm
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25617303
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Těšnov 1163/5, Nové Město (Praha 1), 11000 Praha
- ACCM Praha s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1994 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Advokátní kancelář Zdeněk Strnad, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Agentura Arbel s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025 · 100 - 199 zaměstnancůAktivní
- Air Konto s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2014Aktivní
- ALLAN HILL s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2018 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25617303
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n.
- Další činnosti
- Příprava tisku a digitálních dat, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Maloobchod s převahou potravin, nápojů a tabákových výrobků v nespecializovaných prodejnách, Maloobchod s nápoji, Maloobchod s nápoji, Ubytování, Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních, 56110 a 3 dalších
- Zaměstnanci
- 500 - 999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 20. 10. 1997
- Poslední změna
- 30. 7. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Ameba Production spol. s r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Ameba Production spol. s r.o.
Kdy vznikla firma Ameba Production spol. s r.o.?
Kolik zaměstnanců má Ameba Production spol. s r.o.?
Kde sídlí Ameba Production spol. s r.o.?
Jaké je IČO firmy Ameba Production spol. s r.o.?
Jakou datovou schránku má Ameba Production spol. s r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Ameba Production spol. s r.o.?
Komu patří Ameba Production spol. s r.o.?
Je Ameba Production spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Ameba Production spol. s r.o. zabývá?
Je Ameba Production spol. s r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Sportovní, zábavní a rekreační činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu