Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | 20,1 mil. |
| 2024 | – | – | 22,5 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 4 závěrky; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Mgr. Petra Madry, vlastní Mgr. Petra Madry (1,1 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- Mgr. Petra Madry1,1 %od 2022 · nar. 1990 · Pustá Polom · vklad 200 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
Dříve ve firmě · 2
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
PELU Group s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
PELU Group s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 391 z 2 980firem oboru v Ostravě s uvedenou velikostí je menších
- 4 rokyna trhu, déle než 775 z 6 973 firem oboru v Ostravě
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje
- 582 900 Kč2 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 3 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti v oblasti nemovitostí v Ostravě · 2 980 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 391
- Ve stejném pásmu
- 2 296
- Větších
- 293
- 0391
- 1 - 5tato firma2 296
- 6 - 9182
- 10 - 1966
- 20 - 249
- 25 - 4919
- 50 - 999
- 100 - 1993
- 200 - 2491
- 250 - 4993
- 500 - 9991
Ročník 2022
Z 7 705 subjektů oboru zapsaných v roce 2022 dnes funguje 7 487. PELU Group s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Ostravě, nejpodobnější velikostí
Všechny- PELU Group s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2022Tato firma · stejně velké →
- Lidové bytové družstvo v Ostravě1 - 5 zaměstnancůod 1974
- METASPORT akciová společnost1 - 5 zaměstnancůod 1984
- Casin, společnost s ručením omezeným1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Stavební bytové družstvo OKD Ostrava.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- OSKA Inc. spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- LEKOS, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- RIOX spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
2 smlouvy za 582 900 Kč, nejvíc s OVANET a.s. (85 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- OVANET a.s.1 smlouva497 400 Kč
- Povodí Odry, státní podnik1 smlouva85 500 Kč
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 19. 9. 2025Odchod společníkaIng. Lukáš Madry
- 13. 9. 2025Odchod z vedeníIng. Lukáš Madry (jednatel)
- 30. 5. 2024PřesídleníPustá Polom → Ostrava
- 4. 1. 2023Změna základního kapitálu10 000 → 200 000 Kč
- 3. 8. 2022Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 7 705 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
8ernfpw
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ17392098
Finanční úřad · Územní pracoviště Ostrava II
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Ostrava
- Okres
- Ostrava-město · 83 575 aktivních
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 17392098
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 3. 8. 2022
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy PELU Group s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě PELU Group s.r.o.
Kdy vznikla firma PELU Group s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má PELU Group s.r.o.?
Kde sídlí PELU Group s.r.o.?
Jaké je IČO firmy PELU Group s.r.o.?
Jakou datovou schránku má PELU Group s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy PELU Group s.r.o.?
Komu patří PELU Group s.r.o.?
Je PELU Group s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se PELU Group s.r.o. zabývá?
Je PELU Group s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti v oblasti nemovitostí v Ostravě?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu