Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 15 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 15 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Jaroslav Hypš a 1 další, vlastní hlavně Dipl. Ing. Paul Tupy (40 %).
Statutární orgán
- Jaroslav Hypšjednatel · od 1991 · nar. 1958 · Děčíndalších 1 firma:1 aktivních
- Lukáš Ondraprokura · od 2011 · nar. 1982 · Chlumecdalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
- Dipl. Ing. Paul Tupy40 %od 1991 · nar. 1951 · vklad 1 mil. Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Jaroslav Hypš40 %od 1991 · nar. 1958 · Děčín · vklad 1 mil. Kčdalších 1 firma:1 aktivních
- Lukáš Ondra20 %od 2017 · nar. 1982 · Chlumec · vklad 500 400 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
Dříve ve firmě · 12
- Ing. Jiří Kubáčprokura · od 2003 · do 2008 · nar. 1966 · Ústí nad Labemjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Stanislav Štěrbajednatel · od 1991 · do 2002 · nar. 1951 · Benešov nad Ploučnicíjiné firmy v rejstříku nemá
- Jaroslav Hypšspolečník · od 1991 · do 1993 · Děčín
- Ing. Stanislav Štěrbaspolečník · od 1991 · do 1993 · Benešov nad Ploučnicí
- Ing. Peter Tupyspolečník · od 1991 · do 1993
- Diol. ing. Paul Tupyspolečník · od 1991 · do 1993
- Diol. ing. Paul Tupyjednatel · od 1991 · do 1991
- Jaroslav Hypšjednatel · od 1991 · do 1991 · Děčín
- Ing. Stanislav Štěrbajednatel · od 1991 · do 1991 · Benešov nad Ploučnicí
- Ing. Peter Tupyjednatel · od 1991 · do 1991
- Ing. Peter Tupyspolečník · od 1991 · do 2011 · nar. 1949jiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Stanislav Štěrbaspolečník · od 1991 · do 2003 · nar. 1951 · Benešov nad Ploučnicíjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
SILISAN, spol. s r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
SILISAN, spol. s r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 100 z 113firem oboru v Děčíně s uvedenou velikostí je menších
- 35 letna trhu, déle než 583 z 604 firem oboru v Děčíně
- 91 %firem oboru zapsaných v roce 1991 dnes funguje
- 1 firmasídlí na stejné adrese
- 258 176 Kč3 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 148 176 Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 2 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 12 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 3 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Děčíně · 113 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 100
- Ve stejném pásmu
- 5
- Větších
- 8
Ročník 1991
Z 6 135 subjektů oboru zapsaných v roce 1991 dnes funguje 5 586. SILISAN, spol. s r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Děčíně, nejpodobnější velikostí
Všechny- SILISAN, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1991Tato firma · stejně velké →
- Stavebniny A-Z spol. s r. o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- FaKOPA s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2011
- IT Děčín s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2017
- ALU A-Z spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1994
- WITTICO CZ, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1997
- ABS - Steding s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1999
- DC-NR, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2001
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
3 smlouvy za 258 176 Kč, nejvíc s Úřad práce České republiky (57 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Úřad práce České republiky1 smlouva148 176 Kč
- Městské divadlo Děčín, příspěvková organizace2 smlouvy110 000 Kč
Poslední smlouvy
- Smlouva o zajištění reklamyuzavřena 2. 1. 202155 000 Kč
- Smlouva o zajištění reklamy - SILISAN, spol. s r.o.uzavřena 9. 9. 201955 000 Kč
- DOHODA o zabezpečení vzdělávací aktivity zaměstnanců a potenciálních zaměstnanců a poskytnutí příspěvku v rámci projektu „Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II“ č. DCA-MN-27/2016 / č. proj. CZ.03.1.52/0.0/0.0/15_021/0000053uzavřena 9. 9. 2016148 176 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 148 176 Kč (2016), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- DCA-MN-27/2016Úřad práce České republiky · 2016148 176 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 6 · nafta 4 · ostatní 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 14. 6. 2019PřesídleníDěčín
- 4. 5. 2017Nový společníkLukáš Ondra – 20 %
- 17. 7. 2014Změna názvuSILISAN, společnost s ručením omezeným, zkráceně: SILISAN, spol. s r.o., německy: SILISAN, G.m.b.H. → SILISAN, spol. s r.o.
- 4. 10. 2011Nový ve vedeníLukáš Ondra (prokura)
- 4. 10. 2011Odchod společníkaIng. Peter Tupy
- 13. 6. 2008Odchod z vedeníIng. Jiří Kubáč (prokura)
- 20. 1. 2003Nový ve vedeníIng. Jiří Kubáč (prokura)
- 20. 1. 2003Odchod společníkaIng. Stanislav Štěrba
Celá historie · další 16Skrýt starší
- 20. 1. 2003Změna základního kapitálu2 500 000 → 2 502 000 Kč
- 11. 12. 2002Odchod z vedeníIng. Stanislav Štěrba (jednatel)
- 22. 5. 2002Změna základního kapitálu2 493 000 → 2 500 000 Kč
- 22. 5. 2002PřesídleníDěčín
- 11. 12. 2000PřesídleníDěčín
- 3. 7. 1995Změna základního kapitálu100 000 → 2 493 000 Kč
- 2. 2. 1993Odchod z vedeníIng. Stanislav Štěrba (společník)
- 2. 2. 1993Odchod z vedeníIng. Peter Tupy (společník)
- 2. 2. 1993Odchod z vedeníDiol. ing. Paul Tupy (společník)
- 2. 2. 1993Odchod z vedeníJaroslav Hypš (společník)
- 2. 2. 1993PřesídleníDěčín
- 23. 5. 1991Odchod z vedeníJaroslav Hypš (jednatel)
- 23. 5. 1991Odchod z vedeníIng. Stanislav Štěrba (jednatel)
- 23. 5. 1991Odchod z vedeníIng. Peter Tupy (jednatel)
- 23. 5. 1991Odchod z vedeníDiol. ing. Paul Tupy (jednatel)
- 17. 5. 1991Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 6 135 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 19. 1. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
5jr2cqx
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ18383912
Finanční úřad · Územní pracoviště v Děčíně
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Dříve plátce spotřební daněSpotřební daněukončeno
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Děčín
- Okres
- Děčín · 26 231 aktivních
- Kraj
- Ústecký kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Oldřichovská 166/65, Děčín XXI-Horní Oldřichov, 40502 Děčín
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 18383912
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Nespecializovaný velkoobchod
- Zaměstnanci
- 6 - 9 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 17. 5. 1991
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy SILISAN, spol. s r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě SILISAN, spol. s r.o.
Kdy vznikla firma SILISAN, spol. s r.o.?
Kolik zaměstnanců má SILISAN, spol. s r.o.?
Kde sídlí SILISAN, spol. s r.o.?
Jaké je IČO firmy SILISAN, spol. s r.o.?
Jakou datovou schránku má SILISAN, spol. s r.o.?
Kdo je ve vedení firmy SILISAN, spol. s r.o.?
Komu patří SILISAN, spol. s r.o.?
Je SILISAN, spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se SILISAN, spol. s r.o. zabývá?
Je SILISAN, spol. s r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Děčíně?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu