Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 65,7 mil. | 768 000 | 6,5 mil. |
| 2024 | 58,3 mil. | 240 000 | 5,7 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 20 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Jan Heran, vlastní Jan Heran (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
IT Děčín s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
IT Děčín s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 100 z 113firem oboru v Děčíně s uvedenou velikostí je menších
- 9 letna trhu, déle než 17 z 604 firem oboru v Děčíně
- 89 %firem oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje
- 1 firmasídlí na stejné adrese
- 115,2 mil. Kč500 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 186 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 41,5 mil. Kč bez DPH
- 3 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Děčíně · 113 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 100
- Ve stejném pásmu
- 5
- Větších
- 8
Ročník 2017
Z 5 690 subjektů oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje 5 068. IT Děčín s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Děčíně, nejpodobnější velikostí
Všechny- IT Děčín s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2017Tato firma · stejně velké →
- SILISAN, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- Stavebniny A-Z spol. s r. o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- FaKOPA s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2011
- ALU A-Z spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1994
- WITTICO CZ, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1997
- ABS - Steding s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1999
- DC-NR, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2001
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
500 smluv za 115,2 mil. Kč, nejvíc s Ministerstvo spravedlnosti (22 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Ministerstvo spravedlnosti2 smlouvy25,1 mil. Kč
- Statutární město Děčín34 smluv9,2 mil. Kč
- Krajský soud v Ústí nad Labem24 smluv9 mil. Kč
- LOM PRAHA s.p.13 smluv6,9 mil. Kč
- České vysoké učení technické v Praze22 smluv3,5 mil. Kč
- Správa Národního parku Šumava18 smluv2,9 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2020Dodávky malých černobílých stolních tiskáren formátu A421,5 mil. Kč
- laboratorní notebookuzavřena 27. 10. 2026cena neuvedena
- Telefony, iPad, externí disky, IT příslušenstvíuzavřena 26. 10. 202693 690 Kč
- Kupní smlouva na výpočetní techniku - VT_Září_01uzavřena 16. 10. 2026113 600 Kč
- objednávka tiskárenuzavřena 15. 10. 202678 650 Kč s DPH
- Kupní smlouva pro nákup výpočetní technikyuzavřena 9. 10. 2026130 680 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
186 vyhraných zakázek za 41,5 mil. Kč od 50 zadavatelů; v 14 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Člověk v tísni, o.p.s.54 zakázek20,6 mil. Kč
- Ministerstvo obrany13 zakázek594 109 Kč
- Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik11 zakázek428 485 Kč
- Krajský soud v Ústí nad Labem7 zakázek3,5 mil. Kč
- Zeměměřický úřad7 zakázek547 660 Kč
- Krajská hygienická stanice Pardubického kraje se sídlem v Pardubicích7 zakázek17 153 Kč
Největší zakázky
- podlimitní · 2018Dodávky zboží v oblasti IT potřeb 2018 – osobní počítačeČlověk v tísni, o.p.s. · společně s dalšími3,9 mil. Kč
- malého rozsahu · 2018Rámcová dohoda - nákup tiskáren formátu A3Krajský soud v Ústí nad Labem · jediná nabídka1,8 mil. Kč
- malého rozsahu · 2018Dodávka notebooků - 2018Český úřad zeměměřický a katastrální · 2 nabídky1,7 mil. Kč
- 2022DNS IT 008Člověk v tísni, o.p.s.1,6 mil. Kč
- nadlimitní · 2018OstatníČlověk v tísni, o.p.s. · společně s dalšími1,5 mil. Kč
- malého rozsahu · 2020Krajský soud v Ústí nad Labem - rámcová kupní dohoda na nákup maintenance kitů pro tiskárnyKrajský soud v Ústí nad Labem · jediná nabídka1,5 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2021–2024
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 2 · nafta 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 4. 9. 2017Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 5 690 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
dqgqkdr
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ06403638
Finanční úřad · Územní pracoviště v Děčíně
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Děčín
- Okres
- Děčín · 26 231 aktivních
- Kraj
- Ústecký kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Teplická 27/29, Děčín IV-Podmokly, 40502 Děčín
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 06403638
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Nespecializovaný velkoobchod
- Další činnosti
- Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Činnosti v oblasti informačních technologií, Činnosti v oblasti informačních technologií, Reklamní činnosti, Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n., 74990
- Zaměstnanci
- 6 - 9 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 4. 9. 2017
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy IT Děčín s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě IT Děčín s.r.o.
Kdy vznikla firma IT Děčín s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má IT Děčín s.r.o.?
Kde sídlí IT Děčín s.r.o.?
Jaké je IČO firmy IT Děčín s.r.o.?
Jakou datovou schránku má IT Děčín s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy IT Děčín s.r.o.?
Komu patří IT Děčín s.r.o.?
Je IT Děčín s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se IT Děčín s.r.o. zabývá?
Je IT Děčín s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Děčíně?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu