Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 12,7 mil. | 713 000 | 6,7 mil. |
| 2024 | 13 mil. | 759 000 | 6 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 28 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Pavel Koloušek, vlastní Pavel Koloušek (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
FaKOPA s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
FaKOPA s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 100 z 113firem oboru v Děčíně s uvedenou velikostí je menších
- 14 letna trhu, déle než 133 z 604 firem oboru v Děčíně
- 92 %firem oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje
- 8 firemsídlí na stejné adrese
- 1,4 mil. Kč11 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 385 500 Kčv 4 dotacích z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 9 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
- 1× pokuta od ČOIcelkem 10 000 Kč z 1 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Děčíně · 113 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 100
- Ve stejném pásmu
- 5
- Větších
- 8
Ročník 2011
Z 9 362 subjektů oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje 8 656. FaKOPA s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Děčíně, nejpodobnější velikostí
Všechny- FaKOPA s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2011Tato firma · stejně velké →
- SILISAN, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- Stavebniny A-Z spol. s r. o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- IT Děčín s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2017
- ALU A-Z spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1994
- WITTICO CZ, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1997
- ABS - Steding s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1999
- DC-NR, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2001
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
11 smluv za 1,4 mil. Kč, nejvíc s Zoologická zahrada a botanický park Ostrava, příspěvková organizace (41 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Zoologická zahrada a botanický park Ostrava, příspěvková organizace2 smlouvy566 402 Kč
- Úřad práce České republiky3 smlouvy288 000 Kč
- Národní muzeum3 smlouvy247 469 Kč
- Ministerstvo kultury1 smlouva144 464 Kč
- Mateřská škola, Praha 3, Libická 4/22711 smlouva69 600 Kč
- PRO-SEN sociálně zdravotní služby, z.ú.1 smlouva53 058 Kč
Poslední smlouvy
- Objednávka na dodání zahradního nábytkuuzavřena 26. 6. 2025144 464 Kč s DPH
- Dohoda o vyhrazení společensky účelného pracovního místauzavřena 28. 3. 2024144 000 Kč
- lavice PIETRO 180 cm 11029uzavřena 20. 2. 202469 600 Kč s DPH
- Dohoda o poskytnutí příspěvku na společensky účelné pracovní místo ZPMuzavřena 13. 2. 2024144 000 Kč s DPH
- Objednávka-dřevěný nábytek stoly, křeslauzavřena 11. 4. 2023197 009 Kč
- Objednávka-dřevěný nábytek z teak.uzavřena 20. 10. 2022369 392 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
4 dotace za 385 500 Kč (2014–2017), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce České republiky3 dotace295 500 Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí1 dotace90 000 Kč
Poslední dotace
- DCA-SZ-26/2017Úřad práce České republiky · 201796 000 KčEU
- DCA-SZ-27/2017Úřad práce České republiky · 201796 000 KčEU
- DCA-SN-13/2015Úřad práce České republiky · 2015103 500 KčEU
- DCA-SN-258/2014Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201490 000 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2015–2015
- 9× zákaz prodeje · zboží za 8 800 Kč
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 5 · benzín 2 · ostatní 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 30. 11. 2015PřesídleníPraha → Děčín
- 25. 11. 2011Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 9 362 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
w757i48
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ24177555
Finanční úřad · Územní pracoviště v Děčíně
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Děčín
- Okres
- Děčín · 26 231 aktivních
- Kraj
- Ústecký kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Ústecká 1918/95, Děčín V-Rozbělesy, 40502 Děčín
- AlfaSky s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2010 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Diana Děčín s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2003 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- KOOBAL, spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2001Aktivní
- MOTO ARTE s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2004Aktivní
- PROFI MOTO s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2024 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 24177555
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Další činnosti
- Výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku, Truhlářské práce, Skladování, Specializované návrhářské činnosti, Specializované návrhářské činnosti, Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
- Zaměstnanci
- 6 - 9 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 25. 11. 2011
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy FaKOPA s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě FaKOPA s.r.o.
Kdy vznikla firma FaKOPA s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má FaKOPA s.r.o.?
Kde sídlí FaKOPA s.r.o.?
Jaké je IČO firmy FaKOPA s.r.o.?
Jakou datovou schránku má FaKOPA s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy FaKOPA s.r.o.?
Komu patří FaKOPA s.r.o.?
Je FaKOPA s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se FaKOPA s.r.o. zabývá?
Je FaKOPA s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Děčíně?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu